Kompleksi Delijorgji shtepi dhe apartamente me qera 1+1, 2+1, 3+1, garsoniere

Rezultate: 6

Kompleksi Delijorgji i cilesuar si kompleksi me design me te bukur ne Tirane ofron nje cilesi te larte jetese. Shtepite dhe apartamentet jane ne pallat te pajisura me kamera sigurie dhe ashensore cilesore. Prane gjenden shume dyqane, sherbime, supermarkete qe e kane bere kete nje nga projektet me te kerkuara.

Me te kerkuarat

office-address