Kerko shtepi per shitje ne Xhamlliku - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 41

SHITET AMBIENT NE KATIN ZERO NE RR.QEMAL STAFA NE ZONEN E XHAMLLIKUT.

Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati egzistues edhe me tulla te kuqe. Ambienti ka pamje dhe shikueshmeri te larte nga rruga kryesore, gje e cila te mundeson per ta perdorur per cdo lloj aktiviteti dhe biznesi. Nisur nga fakti qe zona eshte duke u zhvilluar me ritme te shpejta persa i perket sektorit te ndertimit, mund te ndodhi qe ne nje te ardhme jo te larget ambienti te jepet per ndertim. Ambienti aktualisht eshte i dhen me qira prej disa vitesh nje subiekti privat. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

110,000 €
03/07/2024
 • 50 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Xhamlliku » Xhamlliku, Tirane

Shitet,Apartament 2+1Rr Xhanfize Keko (Në Xhamllik te Ish Profarma),Tirane.

Shitet,Apartament 2+1Rr Xhanfize Keko (Në Xhamllik te Ish Profarma),Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire per te jetuar. Ky opsion do te ishte ideal per banim ose investim. Detaje mbi pronen: • Siperfaqja bruto: 74.5m2 • Siperfaqja neto: 64m2 • 1 Dhome ndenje+kuzhine • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • Ballkon • Kati 5 Specifikime te tjera: • Kubature e rregullt • Ashensor • Zone e preferuar per banim • Sapo restauruar(punime cilesore me sisitem hidraulik multistrat) • Me dokumentacion te rregullt hipotekor • Pamje perëndim Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

132,000 €
01/07/2024
 • 75 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Xhamlliku » Xhamlliku, Tirane

TEK XHAMLLIKU APARTAMENT 2+1+2 WC+2 BALLKONE PER SHITJE !

Tek Xhamlliku ne rrugen Teli Ndini ofrojme apartament 2+1+2+2 ballkone të nje pallati te ri aktualisht ne faze tulle . Ndertimet e reja po kërkohen çdo ditë e më shumë, pasi ju ofrojnë benefite të shumta duke filluar që nga siguria, qetesia,cilësia e ndërtimit, komoditeti dhe komuniteti i përzgjedhur. Ndertesa e re ndodhet në një nga zonat më të preferuara për banim, ndodhet shume pranë spitaleve ,universiteteve si ai i mjekesise dhe europiani dhe pranë qendrës, duke ju dhenë mundësi dhe për zhvillim biznesi. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit (bruto): 108m2 • Siperfaqja e apartamentit (neto): 92,3 m2 • Kati i 2. Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualete . • 2 Ballkone Cilësime të tjera: • Faza e punimeve,faze tulle • Ndriçim natyral në çdo ambjent. • Ndërtim i ri. • Ashensor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

135,000 €
14/06/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Xhamlliku » Xhamlliku, Tirane

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE XHAMLLIK!

Apartamenti ndodhet shume prane Sheshit Shtraus ne zonen e Xhamllikut. Siperfaqe Bruto: 185 m2 Siperfaqe Neto: 165.80 m2 I pozicionuar ne katin e pare te nje pallati ndertim i vitit 98', pa ashensor, por i mireinvestuar dhe me mundesi vendosjeje ashensori. Organizimi: - Korridor Shperndares - Sallon i bollshem - 3 Dhoma Gjumi, dhoma matrimoniale me ballkon - 2 Tualete - Kuzhine e vecuar - 2 Ballkone Mundesi shume e mire si per banim ashtu edhe per investim. Siperfaqja e madhe dhe planimetria e apartamentit bejne te mundur ndarjen e tij ne disa hyrje, te cilat jepen lehtesisht me qira ne kete zone. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

230,000 €
22/05/2024
 • 185 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Xhamlliku » Xhamlliku, Tirane

TEK XHAMLLIKU APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !

Tek XHamlliku ne një rezidence të re ofrojme apartament 2+1+2 per shitje !Rezidencat e reja po kërkohen çdo ditë e më shumë, pasi ju ofrojnë benefite të shumta duke filluar që nga siguria, qetesia,cilësia e ndërtimit, komoditeti dhe komuniteti i përzgjedhur. Rezidenca Eshli ndodhet në një nga zonat më të preferuara për banim, ndodhet shume pranë Maternitetit dhe pranë qendrës, duke ju dhenë mundësi dhe për zhvillim biznesi. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit (bruto): 84,1 m2 • Siperfaqja e apartamentit (neto): 72 m2 • Kati i 7 Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 1 Tualet me dritare. Cilësime të tjera: • Faza e punime ,kati i 6 karabina • Ndriçim natyral në çdo ambjent. • Ndërtim i ri. • Ashensor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni ne Nr: +355 69 2055 138

113,000 €
22/05/2024
 • 84 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Xhamlliku » Xhamlliku, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Eshli, Brryli, Tiranë.

Apartamenti ndodhet ne një rezidence të re. Rezidencat e reja po kërkohen çdo ditë e më shumë, pasi ju ofrojnë benefite të shumta duke filluar që nga siguria, qetesia,cilësia e ndërtimit, komoditeti dhe komuniteti i përzgjedhur. Rezidenca Eshli ndodhet në një nga zonat më të preferuara për banim, ndodhet shume pranë Maternitetit dhe pranë qendrës, duke ju dhenë mundësi dhe për zhvillim biznesi. Apartamenti është i pozicionuar tek Eshli Rezidence. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit (bruto): 84.10 m2 • Siperfaqja e apartamentit (neto): 72.88 m2 • Kati i 7 Banim Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet Cilësime të tjera: • Ndriçim natyral në çdo ambjent • Ndërtim i ri • Ashensor • Fazë Karabina • Përfundon për 1 Vit e gjysëm. Për ta vizituar na kontaktoni!

115,000 €
09/05/2024
 • 84 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Xhamlliku » Rezidenca Eshli, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, I VENDOSUR NE XHAMLLIK, TIRANE!

Apartament 2+1+2 ne shitje ne zonen e Xhamllik. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhoma gjumi -Garderobe, e vendosur ne dhomen matrimoniale -2 Tualete -Depo -Verande me siperfaqe 60 m2. Cilesime te tjera: -Ndertim i ri -Parket -Grila -Oxhak funksional, per te cilin disponohet dhe nje depo -Apartamenti eshte i vendosur ne katin e peste te nje ndertimi te ri, me ashensor. -Ka nje siperfaqe totale prej 160 m2, prej te cilave 60 m2 jane verande . -Apartamenti disponon dhe 100 m2 tarrace te shfrytezueshme dhe te rrethuar per apartamentin. -Vendosur ne nje zone lehtesisht te aksesueshme, pak metra larg rruges kryesore, nje mundesi ideale investimi. -Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

250,000 €
18/04/2024
 • 160 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Xhamlliku » Xhamlliku, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Xhamlliku te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Xhamlliku.

office-address