Kerko shtepi per shitje ne Pazari I ri - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 14

Rruga Qemal Stafa Pazari i Ri, apartament 2+1 ne shitje

Rruga Qemal Stafa Pazari i Ri, apartament 2+1 ne shitje Apartamenti ka një siperfaqe bruto prej 135.53 m2 dhe sipërfaqe neto 116.95 m2 Ndodhet në katin e II-të Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon Apartamenti është në fazë pllakash Apartamenti ka shumë dritë, gjithashtu ka termo izolim shumë të mirë Gjithçka e projektuar në mënyrë të atillë që të plotësojë të gjitha kërkesat e klientëve. E dizenjuar me arkitekturë moderne, e projektuar nga arkitektë të mirënjohur, lehtësisht i përshtatshëm sipas nevojave të gjithsecilit, e bënë këtë kompleks multifunksional Kompleksi plotëson të gjitha pritshmëritë tuaja për cilësinë e jetesës, shërbimet plotësuese dhe ambientet më komode për apartamentet dhe ambientet e biznesit Cmimi i shitjes 2500 euro/m2 Totali 338825 euro

338,825 €
21/06/2024
  • 136 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Pazari I ri » Rruga Qemal Stafa, Tirane

Shitet, Apartament 3+1+2, Pranë Pazarit të Ri,Tiranë - 427000 € | 232 m²

Të dhëna mbi apartamentin: ● Ambient Ndenje + Ambient Gatimi ● 3 Dhoma gjumi Siperfaqja totale 232 m² ● 2 Tualete ● Verandë 67m² ● Sipërfaqe totale 232 m² ● 165 m2 bruto ● 144 m² neto ● Garderobë ● Me 2 ashensore Cilësime të tjera : Apartamenti ka izolim akustik dhe termik, gjithashtu mund të vendoset sistem chiller. Mundësi për të blerë post parkimi, Kati -1 = 30 .000 € Kati -2 =25.000€. Në vazhdimësi do shtrohet me parket dhe do vendosen dyert. Mundësi ndarje në dy apartamente. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuar, ose për një vizitë në këtë pronë më kontaktoni !

427,000 €
15/04/2024
  • 165 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Pazari I ri » Pranë Pazarit të Ri, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Pazari I ri, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address