Kerko shtepi per shitje ne Qendra Tregtare TEG - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 68

SHESIM, VILË MODERNE me OBORR, TEG ‼️

✅ Vila ndodhet në nië rezidencë private 2 min larg TEG. Informacion mbi Vilën: •Ndërtim Individual (Viti 2019) •Objekt 3 Kate •Sipërfaqe Ndërtim: 354 m2 •Sipërfaqe Truall: 700 m2 •Kubaturë e Rregullt çdo Kat •Oborr me Gjelbërim •Vend për Pishinë •Verand në Tarrac: 118 m2 •Garazh për 4 Poste Parkimi •Zonë e Qetë •Privatësi Maksimale Organizimi: •4 Dhoma Gjumi •Sallon Ndënjie (me Linjë për Oxhak) •Dhomë Kuzhinë (e veçuar) •5 Tualete Inkaso (me dritare) •3 Ballkone •Garderobë •Depo •Lavanteri •Verandë në Tarrac Detaje të Tjera: •Investim i Ri •Shitet Bosh (gati për Mobilim) •Sistem Termo-Izolim Weber Austriak •Ndriçim Led •Parket •Rrjet Elektrik-Hidraulik cilësor •Vetratat Triplex Termo-Akustike •Kuzhina Inkaso •Tualetet Inkaso •Sistem Kondicionimi Inverter Multi-Split •Panel Diellor •Pus Uji Për një vizitë në pronë më kontaktoni❗️

500,000 €
05/07/2024
 • 936 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » Qendra Tregtare TEG, Tirane

Shitet Vile ne Rolling Hills 2!

Shitet Vile ne Rolling Hills 2! Informacion mbi vilen: Siperfaqe e katit perdhe: 172.3 M² Siperfaqe kati i pare: 149.4 M² Siperfaqe podrumi: 168.3 M² Siperfaqe verande: 22.8 M² Siperfaqe totale ndertimi: 490M² Siperfaqe parcele: 553 M² Vila organizohet ne: Kati nentoke: korridor+shkalle, 2 tualete, lavanderi, ambient teknik, dhome gjumi, garderobe, ambient argetimi. Kati perdhe: hyrja, korridor+shkalle, dhome ndenje, dhome ngrenie, dhome gatimi, 2 tualete, dhome gjumi vizitore, verande e mbuluar. Kati pare: korridor+shkalle, dhome matrimoniale, tualet matrimonial, garderobe matrimoniale, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 garderoba, 2 veranda. Per me shume informacion na kontaktoni! Frenklin Shakohoxha +355 69 960 5286

1,400,000 €
28/06/2024
 • 553 m2

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » Qendra Tregtare TEG, Tirane

SHITET VILË E BASHKANGJITUR TEK LUMINOR RESIDENCE

Vila ndodhet tek Luminor Residence, një nga rezidencat më të reja në zonën e TEG, zonë kjo tepër e zhvilluar së fundmi për shkak të numrit të lartë të rezidencave private që janë ndërtuar dhe po ndërtohen, tanimë një zonë elitare që i ofrontë gjitha facilitetet larg zhurmave të qytetit. Informacion mbi vilën: Sipërfaqja e katit -1 80 m2 Sipërfaqja e katit 1 80 m2 Sipërfaqja e katit 1 85 m2 Sipërfaqja e katit 2 59 m2 Sipërfaqja totale e banimit 304 m2 Sipërfaqja e verandës 46.48 m2 Sipërfaqja e përbashkët 60.5 m2 Kati -1 : Ambient ndenje, ambient teknik, palester, kantine, tualet, lavanderi Kati 0 : Ambient ndenje, ambient ngrënie, kuzhine, tualet Kati 1 : 2 dhoma gjumi matrimoniale me tualetet përkatëse, depo, koridor Kati 2 : 1 dhomë gjumi, tualet, garderobë, verandë Aktualisht është në fazë punimesh, do shumë pak kohë për të përfunduar. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë, më kontaktoni!

750,000 €
28/06/2024
 • 411 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » Qendra Tregtare TEG, Tirane

VILE LUKSOZE NE ROLLING HILLS 1

Shitet vile luksoze e ndohur në Rolling Hills Residence, vetem 5 minuta nga TEG, një nga vendbanimet më cilësore, elitare dhe të preferuar të Tiranës. Zona ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne me fasada xhami të mëdha, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetese komode në komunitet, park rekreativ etj. Rolling Hills Residence e pozicionuar në një kodrinë të gjelbëruar, ofron stilin e jeteses elegante, pranë kryeqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy of Tirana dhe vetëm 15 min me makinë nga qendra e Tiranës. Vilë ka nje sipërfaqe ndërtimi totale rreth 340 m2 dhe oborr të gjelbëruar me orientimin jug-lindje-veri-perendim. Në katin perdhe vila organizohet nga ambient ndenje dhe kuzhinë e vecuar + ambient ngrënie me dalje në verande, dhomë gjumi, depo dhe tualet dite. Kati i parë organizohet nga dhomë matrimoniale + tualet + garderobë dhe verande e madhe, 2 dhoma gjumi të tjera dhe 1 tualet i perbashket. Bodrumi organizohet ambient teknik, lavanderi dhe tualeti. Mundesi parkimi te jashtem i mbuluar per 2 makina. Vila ka shumë ndriçim natyral dhe ju jep mundësinë që të shijoni pamjet e mrekullueshme të gjelbërimit te oborrit ku ndodhet pishina me permasa 11x4 dhe nje tende/Gaxebo. Prona disponon certifikatë pronësie. Mundësi e sigurtë investimi, aktualisht eshte e dhene me qira 5000 euro nett/muaj deri ne vitin 2025. Per me shume informacione na kontaktoni.

2,200,000 €
17/06/2024
 • 734 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » Lunder, Tirane

Shitet Vile e Bashkangjitur prane TEG!

Shitet Vile e Bashkangjitur prane TEG! Informacion mbi pronen: Siperfaqe katit nentoke: 80m2 Siperfaqe katit perdhe: 80m2 Siperfaqe katit te 1: 85m2 Siperfaqe e katit te 2: 59m2 Siperfaqe totale banimi: 304m2 Siperfaqe verandes: 46.48m2 Kati nentoke organizohet ne: ambient ndenje,palester,ambient teknik,kantine,tualet,lavanderi Kati perdhe organizohet ne: ambient ndenje,kuzhine,ambient ngrenie,tualet Kati 1 organizohet ne: 2 dhoma matrimoniale,depo dhe korridor Kati 2 organizohet ne: 1 dhome gjumi,tualet,garderobe,verande Disponon 2 poste parkimi secila me siperfaqe 25m2. Te dhena teknike: 1- Fasade e ventiluar 2- Ndarje e brendshme me gibs/lesh guri 3- Kati -1 do te jete beton “faccia a vista” ose stil industrial 4- Lartesia e katit Zero do te jete 340 cm i perfunduar 5- Parketi do te jete druri 6- 2 Poste parkimi 7- Ashensor 8- Oxhak Cmimi: 750,000 Euro Per me shume informacion na kontaktoni! Loen Bineri +355 68 605 0001

750,000 €
17/06/2024
 • 304 m2

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » Qendra Tregtare TEG, Tirane

APARTAMENT 3+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 3+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 3+1+2 me garderobe ne Palacine Siperfaqe totale 180 M2 Orientim Lindje jug perendim Kati 2 A16 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

350,000 €
08/06/2024
 • 180 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 151.5 M2 Orientim Lindje perendim veri Kati 2 A23 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

295,000 €
08/06/2024
 • 152 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

2+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 141.5 M2 Orientim Lindje perendim Kati 2 A 20 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

276,000 €
06/06/2024
 • 142 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

2+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 142.4 M2 Orientim Lindje perendim Kati 2 A18 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

277,000 €
06/06/2024
 • 142 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

APARTAMENT 3+1+2 ME OBORR INDIVIDUAL TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Ofrojme apartament 3+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 266 M2 Siperfaqe Apartament 145.5 m2 Siperfaqe Bahçe individuale 121 m2 Orientim Lindje jug Perendim Kati 0 A14 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

355,000 €
05/06/2024
 • 266 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

2+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 141.4 M2 Orientim Lindje perendim Kati 1 A 11 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

276,000 €
05/06/2024
 • 141 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME OBORR INDIVIDUAL TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 3+1+2 me Oborr individual. Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 3+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 266 M2 Siperfaqe Apartament 145.5 m2 Siperfaqe Bahçe individuale 121 m2 Orientim Lindje jug Perendim Kati 0 A 05 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

302,000 €
05/06/2024
 • 266 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

SHITET APARTAMENT 4+1+2 ME OBORR INDIVIDUAL TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 4+1+2 me Oborr individual. Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 4+1+2 me depo ne Palacine Siperfaqe totale 335 M2 Siperfaqe Apartament 173 m2 Siperfaqe Bahçe individuale 162 m2 Orientim Lindje jug Perendim Kati 0 A 04 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

362,000 €
05/06/2024
 • 335 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 ME OBORR INDIVIDUAL TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 me Oborr individual. Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 219 M2 Siperfaqe Apartament 116 m2 Siperfaqe Bahçe individuale 103 m2 Orientim Lindje jug Perendim Kati 0 A03 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

240,000 €
04/06/2024
 • 219 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 ME OBORR INDIVIDUAL TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 me Oborr individual. Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 189 M2 Siperfaqe Apartament 116 m2 Siperfaqe Bahçe individuale 74 m2 Orientim Lindje jug Perendim Kati 0 A 02 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

236,000 €
04/06/2024
 • 189 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 146 M2 Orientim Lindje Jug perendim Kati 2 B 24 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

284,000 €
04/06/2024
 • 146 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 142.4 M2 Orientim Lindje perendim Kati 2 B22 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

277,000 €
04/06/2024
 • 143 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 141.5 M2 Orientim Lindje perendim Kati 2 B 20 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

276,000 €
04/06/2024
 • 142 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

EAST SIDE RESIDENCE APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!!

Apartament 3+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 3+1+2 me Garderobe veç ne Palacine Siperfaqe totale 179.3 M2 Orientim Lindje Jug Veri Kati 2 B 17 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

349,000 €
02/06/2024
 • 179 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 142.3 M2 Orientim Lindje Jug perendim Kati 1 B 10 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

277,000 €
02/06/2024
 • 142 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1 Ekonomik Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1 ne Palacine Siperfaqe totale 86.5 M2 Orientim Lindje Jug Kati 1 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. B 9-2 Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

169,000 €
02/06/2024
 • 87 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 93 M2 Orientim Lindje Jug Kati 1 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. B 09 Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

181,000 €
02/06/2024
 • 93 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 ME OBORR INDIVIDUAL TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 me Oborr individual. Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 266 M2 Siperfaqe Apartament 115.5 m2 Siperfaqe Bahçe individuale 150 m2 Orientim Lindje Perendim Kati 0 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. B 07 Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

247,000 €
02/06/2024
 • 266 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 ME OBORR INDIVIDUAL TEK EAST SIDE RESIDENCE!

Apartament 2+1+2 me Oborr individual. Rezidenca me e re është një koncept super vizionar banimi dhe është i përbërë nga Apartamente Moderne dhe 3 tipologji Vilash individuale me privatesi totale. I pozicionuar në zonën me elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 7 minuta nga qendra e Tiranës. Ofrojme apartament 2+1+2 ne Palacine Siperfaqe totale 225 M2 Siperfaqe Apartament 115 m2 Siperfaqe Bahçe individuale 110 m2 Orientim Lindje jug Perendim Kati 0 Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte energjitike. Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin Siguri 24 orë garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë të gjithë perimetrin e kompleksit residencial. Parkim i dedikuar per Vilat Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. B 05 Kompleksi ofron njesi banimi dhe tipologji të ndryshme Apartamentesh dhe Vilash, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët.

241,000 €
02/06/2024
 • 225 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Qendra Tregtare TEG, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address