Mjull - Bathore: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 50

MJULLE - BATHORE, VILE PER SHITJE

Vile per Shitje ne Mjulle - Bathore. Pjese e nje prej komplekseve me te reja, te perbere nga 4 vila, ne ndertim e siper. • Siperfaqe Ndertimi: 340m2 • Siperfaqe Oborri: 440m2 Vila eshte 2 kat dhe organizohet: • Kati -1 perbehet aktualisht nga nje hapsire Open - Space. • Kati 0 organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 1 tualet • Kati 1 perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon Vlen per tu permendur oborri teper relaksues dhe i gjelberuar, ajri i paster, qe jane nje vlere e shtuar. Gjithashtu, lokacioni qe disponon eshte nje tjeter pike e forte e prones, pasi ka akses te drejtperdrejte me Autostraden, qe lidhet me Liqenin e Tiranes. Cmimi i percaktuar, eshte per fazen aktuale ne te cilen ndodhet vila. Vend parkimi per 2 automjete. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

500,000 €
17/07/2024
 • 440 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjulle - Bathore, Tirane

MJULLE - BATHORE, VILE INDIVIDUALE NE SHITJE !

Vile per Shitje ne Mjulle - Bathore. Pjese e nje prej komplekseve me te reja, te perbere nga 4 vila, ne ndertim e siper. • Siperfaqe Ndertimi: 340m2 • Siperfaqe Oborri: 905m2 Vila eshte 2 kat dhe organizohet: • Kati -1 perbehet aktualisht nga nje hapsire Open - Space. • Kati 0 organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 1 tualet • Kati 1 perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon Vlen per tu permendur oborri teper relaksues dhe i gjelberuar, ajri i paster, qe jane nje vlere e shtuar. Gjithashtu, lokacioni qe disponon eshte nje tjeter pike e forte e prones, pasi ka akses te drejtperdrejte me Autostraden, qe lidhet me Liqenin e Tiranes. Cmimi i percaktuar, eshte per fazen aktuale ne te cilen ndodhet vila. Vend parkimi per 2 automjete. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

550,000 €
15/07/2024
 • 905 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull Bathore, Tirane

Shitet Apartament 2+1 në Rezidencën Maison de la Terre, Mjull Bathore!

♦Rezidenca Maison de la Terre, një perlë arkitektonike me dizajn minimalist në zonën e preferuar të Tiranës, ofron një jetesë të qetë larg zhurmës së qytetit, duke kombinuar komoditetin, gjelbërimin e zonës dhe pamjet mahnitëse. •Detajet e Pronës: - Sipërfaqe totale: 115.86 m² - Sipërfaqe e apartamentit : 99.30 m² - Ndodhet në katin e parë •Organizimi i hapsirave përfshin: - Sallon bashkë me kuzhinë - Dy dhoma gjumi - Një tualet - Një ballkon •Specifikime të tjera: - Apartamenti është në fazën e ndërtimit. - Pozicionuar në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit Rezidenca Maison de la Terre është zgjedhja ideale për ata që kërkojnë një jetesë të rehatshme dhe të qetë në një mjedis modern dhe të gjelbërt. ♦Çmimi: 2000 Euro/m² Për informacione shtesë ose për të organizuar një vizitë në pronë, ju lutemi kontaktoni!

231,800 €
13/07/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull-Bathore, Tirane

Shitet Apartament 1+1 në Rezidencën Maison de la Terre, Mjull Bathore!

♦Rezidenca Maison de la Terre, një perlë arkitektonike me dizajn minimalist në zonën e preferuar të Tiranës, ofron një jetesë të qetë larg zhurmës së qytetit, duke kombinuar komoditetin, gjelbërimin e zonës dhe pamjet mahnitëse. •Detajet e Pronës: - Sipërfaqe totale: 70.73 m² - Sipërfaqe e apartamentit : 60.56 m² - Ndodhet në katin e parë •Organizimi i hapsirave përfshin: - Sallon bashkë me kuzhinë -Një dhomë gjumi - Një tualet - Një ballkon •Specifikime të tjera: - Apartamenti është në fazën e ndërtimit. - Pozicionuar në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit Rezidenca Maison de la Terre është zgjedhja ideale për ata që kërkojnë një jetesë të rehatshme dhe të qetë në një mjedis modern dhe të gjelbërt. ♦Çmimi: 2000 Euro/m² Për informacione shtesë ose për të organizuar një vizitë në pronë, ju lutemi kontaktoni!

141,460 €
13/07/2024
 • 71 m2
 • 1 Dhoma gjumi

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull-Bathore, Tirane

Vile Per Shitje, Ne Mjulle-Bathore

Vila moderne ka nje siperfaqe ndertimi 403 m2 te organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nentoke dhe siperfaqe trualli 550 m2 me vendndodhje ne Mjulle-Bathore. Organizohet ne: Katin -1, siperfaqe 169,5 m2: 1 dhome gjumi, palester ne shtepi, zyre dhe dhome sherbimi. Kati 0, siperfaqe 105 m2: kuzhine e vecuar, dhome ndenjje, banjo, garderob dhe verande 50 m2 Kati 1, siperfaqe 115,5 m2: 2 dhoma gjumi matrimoniale te pajisura me dollap dhe banjo te brendshme, nje dhome femijesh dhe nje tualet si dhe verande me gjelberim 70 m2. Kati 2, siperfaqe 100,7 m2: tarrace e bukur te gjelber te perdorshme, duke perfshire 20 m2 arbor (pergola). Rezidenca ka nje zone relaksi me nje pishine te jashtme 90 m2, xhakuzi dhe pishine per femije. Vila eshte e rregullt dhe dinjitoze, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik i bodrumit me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Disponon 2 poste parkimi. Zona e Mjulle-Bathore ku ndodhet vila eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per banim per shkak te gjelberimit dhe qetesise qe ofron. Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

1,000,000 €
09/07/2024
 • 403 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

REZIDENCA TULIPAN, SHESIM APARTAMENT 2+1+2 me OBORR

Apartament me nje siperfaqe totale prej 140m2, siperfaqe verande 52m2 dhe siperfaqe oborri 84m2, ndodhet ne katin 0 te nje REZIDENCE NE NDERTIM, pjese e nje prej komplekseve me te mire te zones. Ambienti organizohet nga salloni, dy dhome gjumi, nje tualete me dritare,nje ballkon dhe oborri. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim gje qe e favorizon te kete shume drite natyrale. Ne cmimin e apartamentit perfshihen edhe dy poste parkimi. Pozicionimi mes natyrës dhe vendosja e godinave në harmoni të plotë me dinamikën e terrenit garanton një jetesë të shëndetshme në secilën pjesë të rezidencës. Qellimi është një rezidencë e shkëputur nga kaosi i qytetit por që garanton gjithsesi momente urbane interesante për shkak të elementëve komunitar që i japin asaj formën e nje mini qyteze elitare. E kufizuar nga autostrada Tiranë-Elbasan, "Tulipan Residence" shtrihet në pjesën jugore të qytetit, në fshatin Mjull Bathore që i përket komunës Farkë. Duke qenë se tipologjia e objekteve do të jetë banim, aksesi me pikat kryesore të qytetit mbetet një prej prioriteteve më të rëndësishme. Për më pak se 5 minuta jeni në akset më të rëndësishme rrugore, qëndrave tregtare, 3 liqeneve dhe 1 parku. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

381,000 €
20/06/2024
 • 276 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

REZIDENCA TULIPAN, SHESIM APARTAMENT 1+1me OBORR

Apartament me nje siperfaqe totale prej 85.93 m2, siperfaqe verande 20.6m2 dhe siperfaqe oborri 14.6m2, ndodhet ne katin 0 te nje REZIDENCE NE NDERTIM, pjese e nje prej komplekseve me te mire te zones. Ambienti organizohet nga salloni, nje dhome gjumi me garderob, nje tualete me dritare,nje ballkon dhe oborri. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim gje qe e favorizon te kete shume drite natyrale. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi. Pozicionimi mes natyrës dhe vendosja e godinave në harmoni të plotë me dinamikën e terrenit garanton një jetesë të shëndetshme në secilën pjesë të rezidencës. Qellimi është një rezidencë e shkëputur nga kaosi i qytetit por që garanton gjithsesi momente urbane interesante për shkak të elementëve komunitar që i japin asaj formën e nje mini qyteze elitare. E kufizuar nga autostrada Tiranë-Elbasan, "Tulipan Residence" shtrihet në pjesën jugore të qytetit, në fshatin Mjull Bathore që i përket komunës Farkë. Duke qenë se tipologjia e objekteve do të jetë banim, aksesi me pikat kryesore të qytetit mbetet një prej prioriteteve më të rëndësishme. Për më pak se 5 minuta jeni në akset më të rëndësishme rrugore, qëndrave tregtare, 3 liqeneve dhe 1 parku. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

175,000 €
17/06/2024
 • 85 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

SHITET VILE LUKSOZE

sJELLIM PER JU NE SHITJE VILE LUKSOZE NE REZIDENCEN AKACIA HILL • Informacion mbi Vilën: Siperfaqe trualli prej 750m2 Siperfaqe ndertimi 675.79m2 e organizuar ne 4 kate, me garazh te mbyllyr 35m2. -Kati perdhe 202.2m2 : 2 sallone, 2 tualete, 1 dhome gjumi, 1 Depo, magazine veglash,oxhak funksional , sauna , xhakuzi, Hapesire palestre me dalje ne oborr dhe pishine. -Kati i pare 229.41m2 +ballkon : 1 sallon i madh me ambient gatimi te vecuar , 2 zona ndenje , oxhak funksional, 1 tualet , verande 32m2 - Kati i dyte 140.48m2 +ballkon : 3 dhoma gjumi, 2 tualete , 1 lavanteri ,1 ballkon -Kati i trete (papafingo) 103.7m2 : 1 sallon ndenje, 1 dhome gjumi , 1 tualet, 1 ballkon Vila ka nje investim modern dhe cilesor ne detaje ndertmi dhe dekorimi . Investime eksta si : Dhome sauna ,xhakuzi ne pishine, sistemi ngrohje|ftohje me chiller, sistem kapot, sistem vadites automatik kopshtit dhe luleve ,dekorimi fasades se viles, sistem alarmi, kamerash, pus uji ne oborr, dyshemeja me sistem ngrohje, 3 oxhak funksional, grilat me sistem automati PER ME SHUME INFORMACION DHE VIZITE NE PRONE JU LUTEM NA KONTAKTONI

0 €
13/06/2024
 • 750 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » AKACIA HILL, Tirane

Shitet Vilë SeeDrita tek SeeHëna Residence

Vilat SeeDrita zënë dy parcelat e fundit në kuotën më të ulët në anën veri-perëndimore të kompleksit, si një variant më i zvogëluar i vilës SeeEra. Vilat SeeDrita kanë një plan arkitektonik të projektuar me kujdes, që përfshin dy kate dhe një kat nëntokë. Në katin e përdhe, qendrën e zë zona e gjallë e ditës, që përfshin hapësirat tërheqëse të dhomës së ndenjës, ngrënies dhe gatimit, të plotësuara nga një tualet. Duke u ngjitur në katin e sipërm, do të gjeni zonën e qetë të natës me dhoma gjumi dhe tualete. Në katin nëntokë gjenden hapësirat e shërbimit, si: lavanderi, depo, palestër dhe vendparkim. Në planin e përgjithshëm mjeshtëror të vilës, hapësirat e gjelbëruara përshkojnë me hijeshi të gjithë ndërtesën. Qasja në këto vila të mrekullueshme është e vendosur në mënyrë strategjike nga ana jugore, duke lejuar që hapësira e gjelbëruar dhe oborri i pasëm i shtëpisë të mbeten të paprekura dhe të lira, duke i ofruar vilës një pamje panoramike. Për më shumë informacion na kontaktoni.

570,000 €
27/05/2024
 • 657 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

Shitet Vilë SeeEra tek SeeHëna Residence

Vilat SeeEra zënë dy parcelat e fundit brenda kompleksit në kuotën më të ulët. Kanë një plan arkitektonik të projektuar me kujdes që përfshin dy kate dhe një kat nëntokë, duke plotësuar me kujdes nevojat e jetesës moderne. Në katin përdhe, qendrën e zë zona e ditës, që përfshin hapësirat tërheqëse të dhomës së ndenjës, ngrënies dhe gatimit, të plotësuara nga një tualet. Duke u ngjitur në katin e sipërm, do të gjeni zonën e qetë të natës, me dhoma gjumi dhe tualete. Në katin nëntokë gjenden hapësirat e shërbimit, si: lavanderi, depo, palestër dhe vendparkim. Në planin e përgjithshëm mjeshtëror të vilës, hapësirat e gjelbëruara përshkojnë me hijeshi të gjithë ndërtesën.mjeshtëror të vilës, hapësirat e gjelbëruara përshkojnë me hijeshi të gjithë ndërtesën. Qasja në këto vila të mrekullueshme është e vendosur në mënyrë strategjike nga ana jugore, duke lejuar që hapësira e gjelbëruar dhe oborri i pasmë i shtëpisë të mbeten të paprekura dhe të lira, duke i ofruar vilës një pamje panoramike. Për më shumë informacion na kontaktoni.

860,000 €
27/05/2024
 • 919 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

Shitet Vilë SeeJeta tek SeeHëna Residence

Vilat SeeJeta shquhen si rezidencat më të spikatura brenda kompleksit, duke qenë e vetmja tipologji vile që integron elementin e çatisë. Vilat shtrihen në dy kate e një kat nëntokë njëlloj si vilat e tjera. Në katin përdhe, zona e ditës zë vendin qendror, duke integruar në mënyrë harmonike hapësirat e ndenjes, ngrënies dhe gatimit. Të gjitha këto edhe pse janë shumë afër njëra-tjetrës, duken shumë të pavarura për shkak të planit në formë të shkronjës L. Duke u ngjitur në katin e sipërm, zona e natës shpaloset, duke zbuluar dhoma të bollshme gjumi, tualete dhe veranda të krijuara nga sfazimi i fasadës dhe mbivendosja e katit të sipërm në formë të shkronjës U. Plani i përgjithshëm përfshin hapësira të gjelbra që e rrethojnë të gjithë vilën, duke pasuruar më tej përvojën e jetesës. Për më shumë informacion na kontaktoni.

560,000 €
22/05/2024
 • 652 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

Shitet Vilë SeeVesa tek SeeHëna Residence

Kjo tipologji pozicionohet në pjesën qendrore të rezidencës si tipologji e ngjashme me atë të vilave SeeZana, por me përmasa më të vogla, me një plan urbanistik të hartuar që përfshin dy kate dhe një kat nëntokë. Në katin përdhe janë zhvilluar zonat e ditës, që përfshijnë ambientin e ndenjes, ngrënies e gatimit dhe tualetin. Në katin e sipërm është zona e natës me dhomat e gjumit dhe tualete, ndërsa në katin e bodrumit ndodhen hapësira shërbimi, si: palestër, depo, tualet dhe parkim. Hapësirat e gjelbëruara e rrethojnë të gjithë godinën, duke krijuar në këtë mënyrë një ambient më privat. Kjo vile dallohet për ndërthurjen e formës Z të planit të katit përdhe me formën L të planit të katit të parë, duke krijuar një lojë volumetrike e cila lejon krijimin e verandave dhe lozhave si hapësira çlodhjeje dhe relaksi. Për më shumë informacion na kontaktoni.

890,000 €
15/05/2024
 • 891 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

Shitet Vila SeeZana, Vilë elitare në Residencën më të re në Tiranë

Kjo tipologji pozicionohet në pjesën qëndrore të rezidencës si tipologjia më e hasur në parcelë, me një plan urbanistik që përfshin dy kate dhe një kat nëntokë. Në katin përdhe janë zhvilluar zonat e ditës që përfshijnë ambientin e ndenjes, ngrënies e gatimit dhe tualetin. Në katin e sipërm është zona e natës me dhomat e gjumit dhe tualete, ndërsa në katin e bodrumit ndodhen hapësira shërbimi, si: palestër, depo, tualet dhe parkim. Hapësirat e gjelbëruara e rrethojnë të gjithë godinën, duke krijuar në këtë mënyrë një ambient më privat. Volumi i objektit karakterizohet nga ndërthurja e formës Z të planit të katit përdhe me atë L të planit të katit të parë, duke krijuar një lojë volumetrike, e cila lejon krijimin e verandave dhe lozhave si hapësira çlodhjeje dhe relaksi. Për më shumë informacion na kontaktoni.

1,040,000 €
15/05/2024
 • 802 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

Shitet Vile ne Rezidencen Akacia Hills!

Shitet Vile ne Rezidencen Akacia Hills! Vila eshte e organizuar ne dy duplekse , secili me dalje te vecuar. Informacion mbi duplekset: Dupleksi 1 Siperfaqe neto: 289.2m2 Dupleksi 2 Siperfaqe neto 320.5m2 Organizimi i duplekseve: Dupleksi 1poshte (2 kate) Kati i pare : sallon i bollshem me oxhak ,1 dhome gjumi,1 tualet, ballkon, Kati i dyte : 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe verande. Dupleksi 2 lart (2 kate) Kati i pare : 2 dhoma gjumi + garderobe,1 tualet, dalje ne ballkon nga te dyja dhomat. Kati i dyte: sallon i bollshem,kuzhine e vecuar,1 dhome gjumi me tualet. Informacion shtese: Fasade termike dhe veshje me dru Dritare durualumini dopio xham dhe dru nga brenda Dyer dhe vetrata druri Parket druri ne te gjithe siperfaqen e viles Graderoba me dyer rreshqitese Tualete te perfunduara me dush dhe vaske Sistem kondicionimi me Chiller me uje,fan coil dhe radiator ngrohje per tualetet Ngrohje ne dysheme Sistem alarmi Sistem WIFI ne te gjithe hapsiren e viles Pishine me Jakuzzi Ashensor Panele diellore Sistemi antena TV Citofoni ne cdo kat. Per me shume informacion me kontaktoni!

1,169,800 €
04/05/2024
 • 558 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » AKACIA HILLS, Tirane

Shitet Vila Prestigjioze në Rezidencën SeeHëna!

♦Vila "SeeMagji" është një ndërtesë impresionuese në pikën më të lartë të Rezidencës SeeHëna, duke ofruar pamje panoramike të zonës përreth. ♦Me një sipërfaqe totale prej 977m², kjo vilë përmban dy kate mbi tokë dhe një kat nëntokë, duke u shtrirë në një sipërfaqe të përdorshme prej 639m². ♦Vila ka një organizim të mirëfilltë: • Kati i parë përfshin sallon, kuzhinë, zonë ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhomë argëtimi, dhe studio. • Kati i dytë ofron një suitë matrimoniale me tualet dhe garderobë, tre dhoma të tjera gjumi, garderobë dhe dy tualete shtesë. • Bodrumi është i bollshëm me hapësira për palestër, parkim për 2-4 makina, lavanderi, depo, dy tualete dhe një saunë. •Gjithashtu nuk ka se si të mungojë pishina dhe hapësira e madhe e gjelbërimit rreth godinës. •Parashikuar të mbarojë brenda 2026! ♦Çmimi: 1800€/m² ♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

1,150,200 €
26/04/2024
 • 639 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 7 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull-Bathore, Tirane

Disponojmë Dy Super Vila për Shitje tek Rezidenca SeeHëna!

♦Vilat zënë dy parcelat e fundit brenda kompleksit në kuotën më të ulët. Kanë një plan arkitektonik të projektuar me kujdes që përfshin dy kate dhe një kat nëntokë, duke plotësuar me kujdes nevojat e jetesës moderne. ♦Qasja në këto vila të mrekullueshme është e vendosur në mënyrë strategjike nga ana jugore, duke lejuar që hapësira e gjelbëruar dhe oborri i pasëm i shtëpisë të mbeten të paprekura dhe të lira, duke i ofruar vilës një pamje panoramike. ♦Informacione mbi vilën: Vila SeeDrita: •Sipërfaqe totale trualli: 293m² •Sipërfaqe totale: 269m² •Sipërfaqe katit përdhe: 83m² •Sipërfaqe katit parë: 102m² •Sipërfaqe podrumi: 84.3m² Vila SeeEra: •Sipërfaqe totale trualli: 433m² •Sipërfaqe totale: 360m² •Sipërfaqe katit përdhe:107.5m² •Sipërfaqe katit parë:136.6 m² •Sipërfaqe podrumi: 116m² ♦Organizimi: •Kati përdhe organizohet nga ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi, ambjent ngrënie,korridor shpërndarës, një tualet. •Në katin e sipërm do të gjejmë një dhomë të madhe matrimoniale me tualet, garderobë dhe ballkon, dy dhoma gjumi, garderobë,dy tualete. •Bodrumi do të jetë mjaft i gjerë, i cili lejon krijimin e hapësirave të ndryshme, si: një palestër, parkim për 2 makina, lavanderi, depo, tualet. •Parashikuar të mbarojë brenda 2026! ♦Çmimi: 1800€/m² ♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

484,200 €
26/04/2024
 • 268 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull, Bathore, Tirane

Dy Vila Luksoze në Shitje tek Rezidenca SeeHëna!

♦Vilat pozicionohet në tipologjin e pjesës qendrore të rezidencës,si tipologji janë më të hasura në parcelë, me një plan urbanistik që përfshin dy kate dhe një kat nëntokë. ♦Informacione mbi vilën: Vila SeeVesa: •Sipërfaqe totale trualli: 451.4m² •Sipërfaqe totale: 336m² •Sipërfaqe katit përdhe: 97m² •Sipërfaqe katit parë: 127m² •Sipërfaqe podrumi: 112m² Vila SeeZana: •Sipërfaqe totale trualli: 533.4m² •Sipërfaqe totale: 415m² •Sipërfaqe katit përdhe:120.5m² •Sipërfaqe katit parë: 103.7m² •Sipërfaqe podrumi: 123m² •Sipërfaqe ballkoni: 43.5m² ♦Organizimi: •Kati përdhe organizohet nga ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi, ambjent ngrënie,korridor shpërndarës, një tualet, depo dhe verandë. •Në katin e sipërm do të gjejmë një dhomë të madhe matrimoniale me tualet, garderobë dhe ballkon, dy dhoma gjumi, garderobë,tualet dhe ballkon. •Bodrumi do të jetë mjaft i gjerë, i cili lejon krijimin e hapësirave të ndryshme, si: një palestër, parkim për 2 makina, lavanderi, depo, tualet dhe një saunë. •Gjithashtu nuk ka se si të mungojë pishina dhe hapësira e madhe e gjelbërimit rreth godinës. •Parashikuar të mbarojë brenda 2026! ♦Çmimi: 1800€/m² ♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

604,800 €
26/04/2024
 • 336 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull, Bathore, Tirane

Shitet Super Vilë Elitare SeeËndërr, tek Rezidenca SeeHëna!

♦Vila konsiderohet si një nga vilat më elitare të këtij kompleksi, ndaj janë edhe të pakta në numër. ♦E pozicionuar në pikën më të lartë të kompleksit,kjo vilë ofron pamje panoramike të pashembullt, jo vetëm të kompleksit, por edhe të të gjithë zonës. ♦Vila përfshinë dy kate mbi tokë dhe një kat nëntokë. ♦Ka një shtrirje shumë të gjerë në katin përdhe të planimetrisë në krahasim me vilat e tjera. ♦Informacione mbi vilën: •Sipërfaqe totale trualli: 612.8m² •Sipërfaqe totale: 496m² •Sipërfaqe katit përdhe: 133.6m² •Sipërfaqe katit parë: 128.6m² •Sipërfaqe podrumi: 163.3m² •Sipërfaqe ballkoni: 43.5m² ♦Organizimi: •Kati përdhe organizohet nga ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi, ambjent ngrënie,korridor shpërndarës, një tualet dhe depo. •Në katin e sipërm do të gjejmë një dhomë të madhe matrimoniale me tualet, garderobë dhe ballkon, dy dhoma gjumi, garderobë,tualet,ballkon. •Bodrumi do të jetë mjaft i gjerë, i cili lejon krijimin e hapësirave të ndryshme, si: një palestër, parkim për 2-4 makina, lavanderi, depo, tualet dhe një saunë. •Gjithashtu nuk ka se si të mungojë pishina dhe hapësira e madhe e gjelbërimit rreth godinës. •Parashikuar të mbarojë brenda 2026! ♦Çmimi: 1800€/m² ♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

892,800 €
26/04/2024
 • 496 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Rezidenca SeeHëna, Mjull-Bathore, Tirane

Rezidenca SeeHëna Disponon Tipologji Apartamentesh për Shitje!

♦Kjo ndërtesë banimi mbresëlënëse 3-katëshe ofron një koleksion apartamentesh 2+1 të projektuara me kujdes, që plotësojnë të gjitha nevojat thelbësore të jetesës. ♦ Apartament SeeDielli përfshijnë një dhomë të rehatshme ndenjeje, një kuzhinë të pajisur mirë, një banjë moderne dhe dy dhoma gjumi të vendosura me kujdes në një nivel të vetëm, duke siguruar rehati dhe lehtësi aksesi. ♦Me fokus në përmirësimin e përvojës së jetesës, të gjitha zonat e apartamenteve janë të ndriçuara në mënyrë natyrale dhe sipërfaqet janë të dizajnuara me kujdes brenda standardit të jetesës moderne. ♦Lëvizja vertikale bëhet me anë të nyjës shkallë-ashensor dhe për çdo të tillë kemi 2 apartamente në kat. ♦Apartamentet disponohen në sipërfaqe të tipologjive të ndryshme. ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •Korridor shërndarës •Dy dhoma gjumi •Garderobë •Dy tualete •Tre ballkone ♦Cilësime të tjera: •Arkitekturë moderne, me eksperiencë ndërkombëtare në projektimin e rezidencave luksoze dhe elitare. •Akses me rrugët kryesore, qendrat tregtare siç është TEG-u. •Cilësi absolute e ndërtimit dhe standart i çertifikuar i materialeve të përdorura. •Rezidencë e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7. •Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. •Parashikuar të mbarojë brenda 2026! ♦Çmimi: 1700€/m² ♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

190,400 €
26/04/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Rezidenca SeeHëna, Mjull-Bathore, Tirane

Shitet Vila tek Kompleksi Rezidencial SeeHëna!

♦Rezidencë e re vilash, një nga projektet më të reja, e cila ka një vendodhje shumë të mirë, në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, në Mjull Bathore, një zonë që ofron qetësi por edhe afërsi me qytetin. ♦ Vila SeeJeta është një prej tipologjive më të spikatura brenda kompleksit, duke qenë e vetmja vilë që integron elementin e çatisë. ♦Ajo shtrihet në dy kate e një kat nëntokë. ♦Informacione mbi vilën: •Sipërfaqe totale trualli: 363m² •Sipërfaqe totale: 289m² •Sipërfaqe katit përdhe: 89m² •Sipërfaqe katit parë: 110m² •Sipërfaqe podrumi: 75m² ♦Organizimi: •Kati përdhe organizohet nga ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi, ambjent ngrënie,korridor shpërndarës, një tualet dhe depo. •Kati i parë organizohet nga tre dhoma gjumi, nga të cilat dy prej tyre disponojnë garderobë, dy tualete dhe dy ballkone. •Podrumi organizohet nga dy poste parkimi,një tualet, palestër,lavanderi dhe depo. ♦Cilësime të tjera: •Arkitekturë moderne, me eksperiencë ndërkombëtare në projektimin e rezidencave luksoze dhe elitare. •Akses me rrugët kryesore, qendrat tregtare siç është TEG-u. •Cilësi absolute e ndërtimit dhe standart i çertifikuar i materialeve të përdorura. •Rezidencë e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7. •Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. •Parashikuar të mbarojë brenda 2026! ♦Çmimi: 1800€/m² ♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

520,200 €
26/04/2024
 • 289 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Rezidenca SeeHëna, Mjull-Bathore, Tirane

Tipologji Vilash për Shitje në një Kompleks Rezidencial në Mjull Bathore!

♦Vilat SeeYjet një nga projektet më të reja, e cila ka një vendodhje shumë të mirë, në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, në Kompleksin Rezidencial Seehëna, një zonë që ofron qetësi por edhe afërsi me qytetin. ♦Fasadat e këtyre vilave modulare nuk janë vetëm shprehëse e estetikës arkitektonike por ato janë fasada të cilat plotësojnë çdo standart të efiçencës energjitike kundrejt çdo lloj kushti atmosferik. ♦Detaje të vilave: •Moduli është i përbërë nga 19 vila të bashkangjitura, secili modul zhvillohet në dy kate dhe një kat nëntokë. •Për këto vila është menduar zgjidhja për parkim nëntokësor. •Çdo modul ndahet në parcela, ku secila vilë ka hapësira me gjelbërim, duke rritur përvojën e qetë të jetesës. •Këto tipe Vilash kanë një sipërfaqe totale ndërtimi 225m², ku secili kat është 75m² dhe sipërfaqe totale trualli 146.4m². ♦Organizimi: •Podrumi organizohet nga dy poste parkimi dhe magazinë. •Kati përdhe organizohet nga ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi, ambjent ngrënie, një tualet dhe një dhomë lavanderie. •Kati i parë organizohet nga tre dhoma gjumi, nga të cilat dy prej tyre disponojnë garderobë dhe dy tualete. ♦Cilësime të tjera: •Arkitekturë moderne, me eksperiencë ndërkombëtare në projektimin e rezidencave luksoze dhe elitare. •Akses me rrugët kryesore, qendrat tregtare siç është TEG-u. •Cilësi absolute e ndërtimit dhe standart i çertifikuar i materialeve të përdorura. •Rezidencë e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7. •Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor. •Parashikuar të mbarojë brenda 2026! ♦Çmimi: 1800€/m² ♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

405,000 €
26/04/2024
 • 225 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Rezidenca SeeHëna, Mjull-Bathore, Tirane

Vilë e bashkëngjitur ne Shitje ne Rezidencen SEE HENA, Mjull Bathore!

Vila e bashkëngjitur përmban zonat e ditës në katin përdhe dhe katin e parë zonat e natës. Vilë ka sipërfaqe rreth 205m2 dhe përfshin ambientin e ndenjes, ngrënies, gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete, nga ku 1 tualet dite. Çdo modul ndahet në parcela që përfshijnë zonën e parkimit dhe hapësirë me gjelbërim. Për më tepër, shpërndarja e kujdesshme e hapësirës përfshin zona individuale parkimi dhe hapësira të gjelbra brenda secilit modul, duke rritur përvojën e qetë të jetesës. Siperfaqe Ndertimi 204.9m2 Siperfaqe Oborri 43.4 m2 Per me shume detaje rreth Rezidences lutem kontaktoni konsulentet tane te pronave!

488,000 €
20/04/2024
 • 248 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

Vila SeeJeta ne Shitje ne Rezidencen SEE HENA, Mjull Bathore!

Vila SeeJeta shquhet si rezidenca më e spikatur brenda kompleksit, duke qenë e vetmja tipologji vile që integron elementin e çatisë. Vila shtrihet në dy kate e një kat nëntokë . Në katin përdhe, zona e ditës zë vendin qendror, duke integruar në mënyrë harmonike hapësirat e ndenjes, ngrënies dhe gatimit. Të gjitha këto edhe pse janë shumë afër njëra-tjetrës, duken shumë të pavarura për shkak të planit në formë të shkronjës L. Duke u ngjitur në katin e sipërm, zona e natës shpaloset, duke zbuluar dhoma të bollshme gjumi, tualete dhe veranda të krijuara nga sfazimi i fasadës dhe mbivendosja e katit të sipërm në formë të shkronjës U. Plani i përgjithshëm përfshin hapësira të gjelbra që e rrethojnë të gjithë vilën, duke pasuruar më tej përvojën e jetesës. Siperfaqe Ndertimi 289m2 Siperfaqe Oborri 190.6 m2 Per me shume detaje rreth Rezidences lutem kontaktoni konsulentet tane te pronave!

562,000 €
20/04/2024
 • 480 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Mjull - Bathore te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Mjull - Bathore.

office-address