Shtepi dhe apartamente per shitje ne Rruga e Kosovareve - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 8

Shitet Apartament 3+1+2 Rruga e Kosovareve!

Apartamenti ndodhet te Rruga e Kosovareve (buze rruge) Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i vitit 2002 • Kati i 10 banim jo i fundit • Sipërfaqja neto e Apartamentit: 133 m2 • Kubaturë e Rregullt • Dritë Natyrale në çdo ambient Organizimi: • Korridor Shpërndarës • Sallon Ndënje • Ambient Gatimi • 3 Dhoma Gjumi • 2 Tualete njeri me dritare • 2 Ballkon Cilësime të tjera • Totalisht i Mobiluar • Totalisht i Investuar • Kuzhine e kompletuar • Dritare Dopio Xham • Tualete incaso Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për banim. Ideal për Familje apo të Huaj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, me kontaktoni!

295,000 €
24/07/2024
 • 133 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kosovareve » Rruga e Kosovareve, Tirane

Rruga e Kosovarëve, apartament 2+1 në shitje

Rruga e Kosovarëve, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 127 m2, sipërfaqe neto103 m2 dhe sipërfaqe verande 60 m2 Ndodhet në katin e I-rë të një pallti të ri Organizohet në një ambient dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë Veranda e bollshme e bjne këtë apartament unik në llojin e tij duke krijuar mundësine për "Green Terrace" apo shumë ambiente të tjera inovative. Duke qenë mbi dyqane, apartamenti është perfekt për tipologji të ndryshme biznesnesh si klinika mjekësore, qendra estetike, studio/zyra etj. Pozicionohet në një zonë shumë e kërkuar dhe vetëm disa hapa larg liqenit të Tiranës dhe cdo faciliteti tjetër Mundësi ideale investimi duke marrë në konsideratë zonën në të cilën ndodhet Apartamenti shitet bosh Cmimi i shitjes 507000 euro

507,000 €
07/06/2024
 • 127 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kosovareve » Rruga e Kosovareve, Tirane

Apartament elitar 2+1+2+Verandë tek Rruga e Kosovarëve për shitje

Ofrojme per shitje apartament 2+1+2+Verande 57 metra katrore. Ndodhet ne nje nga zonat me elitare me dalje te menjehershme ne Liqenin e Tiranes. Apartamenti pozicionohet ne menyre te persosur ne nje nga nderitmet me cilesore te zones me 4 ashensore. Veranda e bollshme e bejne kete apartament unik ne llojin e tij duke krijuar mundesine per "Green Terrace" apo shume ambiente te tjera inovative. Statusi social dhe ekonomik i klienteles dhe banoreve te zones e bejne apartamentin nje mundesi te zgjuar investimi. Duke qene mbi dyqane, apartamenti eshte perfekt per nje sere llojesh biznesi sic mund te jene klinikat mjekesore, qendrat estetike, studio/zyra etj. Apartamenti shitet bosh.

507,000 €
10/05/2024
 • 185 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kosovareve » Rruga e Kosovareve, Tirane

Apartament 1+1 në Shitje në Rrugën e Kosovarëve!

Ky apartament 1+1 me një sipërfaqe të përgjithshme prej 100m² është i pozicionuar në Rrugën e Kosovarëve, një zonë shumë e kërkuar dhe vetëm disa hapa larg qendrës së qytetit, qendrave tregtare, stacioneve të autobusëve dhe shkollave. Ndodhet në katin e 5-të të një ndërtese të mirëmbajtur dhe aktualisht është i lënë për qira. Apartamenti përbëhet nga: - Një dhomë ndenje - Një kuzhinë - Një dhomë gjumi - Një tualet - Një ballkon Çmimi i kërkuar për këtë apartament është 220,000€. Për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë, ju lutemi na kontaktoni!

220,000 €
01/05/2024
 • 100 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga e Kosovareve » Rruga e Kosovarëve, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Rruga e Kosovareve me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address