Kerko shtepi per shitje ne Ish Blloku - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 18

SHITET APARTAMENT 2+1+2 DEPO PRANE KINEMA AGIMIT ISH BLLOKU!

Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
Pa Ashensor • Kati i 3-të 
 • Sipërfaqe Bruto: 130 M2 • Sipërfaqe Neto: 112M2
 • Orientim: Veri-Jug • Disponon Certifikate Pronesie Organizimi: 
 • Korridor Shpërndarës
 • Sallon Ndënjie
 • Ambient Gatimi • 2 Dhoma Gjumi 
 • Tualet Inkaso
 • 2 Ballkona • Verande Detaje të Tjera: 
 • Totalisht i investuar 

 • Parket •2 Kondicionere • Dritare Dopio Termo-Akustike • Smart TV 42” 4K • Lavastovilje Vendodhja ku ndodhet apartamenti është nga më të qetat e të preferuarat për jetuar ne Tirane. Aty ku cdo gje mund ta prekesh me kembe dhe jo te levizesh makinen. Apartamenti ka nje planimetri te shfrytezueshme dhe mund te krijohen 3 Garsoniere! Vendodhja e ketij apartamenti eshte nje nga zona me te frekuentuara nga turistet dhe shume e populluar nga pronat qe bashkepunojne me AirBnb Për një vizitë në apartament më kotaktoni 0698868169❗️

340,000 €
21/06/2024
 • 130 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Blloku » Pallatet Agimi mbrapa kafe Roma tirane, 1001, Alba, Tirane

NE RESIDENCEN UNICO NE BLLOK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !

Tek rezidenca UNICO ofrojme super apartament 1+1 per shitje .Rezidencë me hijeshi ikonike që i jep jetë një epoke të re të jetesës në Tiranë me këndvështrim të hapur ndaj botës. Është një shprehje e dizajnit të sofistikuar dhe kombinimeve elegante të materialeve që materializojnë përsosmërinë italiane dhe gjermane. Unico është një rezidencë që flet një gjuhë metropolitane, gjuhën e elegancës dhe vëmendjes ndaj detajeve. Tek Unico ne synojmë të ofrojmë përvoja të privilegjuara që do të kthehen në një rutinë të përditshme, potencial të mahnitshëm estetik, shërbime për adhuruesit e jetesës luksoze dhe standarde frymëzuese.Stil elegant, arkitekturë moderne dhe cilësi superiore në zemër të kryeqytetit. Kjo është një rezidencë që i ka të gjitha, vendndodhje ekskluzive, komoditet e privatësi, si dhe facilitete rezidenciale që ofrojnë mundësi të pashembullta për t’u lidhur me shoqërinë dhe atmosferën urabane e festive të zonës.Pozicionuar në destinacionin më frenetik të qytetit, UNICO ofron një mënyrë jetese si askund tjetër, me një ndërthurje të artit, argëtimit, modës dhe jetës së natës. Qendra e Tiranës është vetëm pak minuta në këmbë dhe aksesi me rrugët e lidh rezidencën me pjesën tjetër të qytetit në mënyrë të favorshme. Tek Unico do të jesh gjithmonë pak hapa larg çdo shërbimi të dëshiruar.Apartamenti te cilin ofrojme ndodhet ne katin e 6-te me nje siperfaqje 75,5 m2 bruto dhe 66m2 neto . Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692055138!

325,000 €
02/06/2024
 • 75 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Blloku » Ish Blloku, Tirane

NE RESIDENCEN UNICO NE BLLOK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !

Tek rezidenca UNICO ofrojme super apartament 1+1 per shitje .Rezidencë me hijeshi ikonike që i jep jetë një epoke të re të jetesës në Tiranë me këndvështrim të hapur ndaj botës. Është një shprehje e dizajnit të sofistikuar dhe kombinimeve elegante të materialeve që materializojnë përsosmërinë italiane dhe gjermane. Unico është një rezidencë që flet një gjuhë metropolitane, gjuhën e elegancës dhe vëmendjes ndaj detajeve. Tek Unico ne synojmë të ofrojmë përvoja të privilegjuara që do të kthehen në një rutinë të përditshme, potencial të mahnitshëm estetik, shërbime për adhuruesit e jetesës luksoze dhe standarde frymëzuese.Stil elegant, arkitekturë moderne dhe cilësi superiore në zemër të kryeqytetit. Kjo është një rezidencë që i ka të gjitha, vendndodhje ekskluzive, komoditet e privatësi, si dhe facilitete rezidenciale që ofrojnë mundësi të pashembullta për t’u lidhur me shoqërinë dhe atmosferën urabane e festive të zonës.Pozicionuar në destinacionin më frenetik të qytetit, UNICO ofron një mënyrë jetese si askund tjetër, me një ndërthurje të artit, argëtimit, modës dhe jetës së natës. Qendra e Tiranës është vetëm pak minuta në këmbë dhe aksesi me rrugët e lidh rezidencën me pjesën tjetër të qytetit në mënyrë të favorshme. Tek Unico do të jesh gjithmonë pak hapa larg çdo shërbimi të dëshiruar.Apartamenti te cilin ofrojme ndodhet ne katin e 6-te me nje siperfaqje 75,5 m2 bruto dhe 66m2 neto . Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692055138!

325,000 €
02/06/2024
 • 75 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Blloku » ish blloku, Tirane

Shitet Apartamente 1+1+ Post Parkimi ne Residencen Unico, ne zemer te Bllokut!

💢💫"UNICO" -Nje rezidence me nje sharm ikonik, qe i hap rrugen nje epoke te re te jeteses moderne ne Tirane. Nje dezajn i sofistikuar dhe elegant qe kombinon dhe materializon me se miri ekselencen italiane dhe ate gjermane. 🏤Kjo rezidence i ka te gjitha : lokacionin,komfortin,elegancen, qetesine dhe aksesin. Teknologjia inovative, arkitektura e sofistikuar dhe materialet me markave me te mira te industrise se ndertimit, nderthuren per nje jetese komode dhe cilesore. 🌟Ne zemer te Bllokut😍sjellim per ju ne shitje nje super apartament : 📏Sip. 65m2 🖇Orientimi : Jug 🚗Post parkimi ne te njejten godine Per cdo info apo nje shoqerim ne prone na kontaktoni!

323,000 €
27/04/2024
 • 65 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Blloku » Ish Blloku, Tirane

Blloku, apartament 2+1 ne shitje

Apartament 2+1+2 ne shitje ne nje super Residence ne Bllok Organizohet ne nje ambjent ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon Ndodhet ne katin e IV-te te objektit Zona ne te cilen ndodhet, e ben apartamentin nje mundesi shume te mire investimi. Rezidencë me hijeshi ikonike që i jep jetë një epoke të re të jetesës në Tiranë me këndvështrim të hapur ndaj botës. Unico është një rezidencë që flet një gjuhë metropolitane, gjuhën e elegancës dhe vëmendjes ndaj detajeve. Tek Unico ne synojmë të ofrojmë përvoja të privilegjuara që do të kthehen në një rutinë të përditshme, potencial të mahnitshëm estetik, shërbime për adhuruesit e jetesës luksoze dhe standarde frymëzuese. Pozicionuar në destinacionin më frenetik të qytetit, UNICO ofron një mënyrë jetese si askund tjetër, me një ndërthurje të artit, argëtimit, modës dhe jetës së natës. Qendra e Tiranës është vetëm pak minuta në këmbë dhe aksesi me rrugët e lidh rezidencën me pjesën tjetër të qytetit në mënyrë të favorshme. Tek Unico do të jesh gjithmonë pak hapa larg çdo shërbimi të dëshiruar. Disponon edhe nje post parkimi me cmim ekstra. Cmimi i shitjes 496,000 euro Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni

496,000 €
18/04/2024
 • 124 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Blloku » Blloku, Tirane

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2, Ish BLLOK ‼️

Apartamenti ndodhet në zonën e ish Bllokut, Rruga Sami Frashëri. Informacion mbi Apartamentin: •Ndërtim i Ri •3 Apartamente në Kat •me Ashensor •Kati 6 •Sipërfaqe Bruto: 100 m2 •Sipërfaqe Neto: 87 m2 •Kubaturë e Rregullt •Orientim: Jug-Perëndim •me HIPOTEKË •Nuk Shitet me Kredi Organizimi: •Korridor Shpërndarës •2 Dhoma Gjumi •Ambient Gatimi Inkaso •2 Tualete Inkaso (njëri me dritare) •Ballkon nga Dhoma Matrimoniale Detaje të tjera: •i Investuar me Arkitekt •Mobilim Modern •Parket •Kuzhinë Inkaso •2 Kondicioner Inverter •Tualetet Inkaso •SMART TV •Dritare Dopio Xham Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të elitare për Banim apo Zyrë, Klinik Dentare. Ideal dhe për INVESTIM (Jepet lehtësisht 1000 €/muaj Qira). Për një vizit në apartament më kontaktoni❗

275,000 €
18/03/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Blloku » përball OPAs | Rruga Sami Frashëri, Tirane

SHITET SUPER APARTAMENT NE BLLOK!

Ne nje nga zonat me elitare dhe te aksesueshme te kryeqytetit, ne bllok shume prane sheshit willson shiten nje garsonere dhe nje apartament 1 +1 . Apartamenti dhe garsonieria ndodhen ne katin e 4-ter te nje pallit ekzistues me siperfaqie totale 110m2, kane organizim dhe orientim perfekt. Apartamenti 1+1 organizohet ne : - korridor shperndares -ambjent gatimi dhe ndenje -1 tualete - 1dhome gjumi - ballkon Garsonieria organizohet ne : -ne korridor shperndares - ambjent gatim - 1 tualet - dhoma gjumi Apartamenti eshte super i investuar dhe ofron mundesi parkimi. Eshte mundesi e shkelqyer investimi per ta dhene me air bnb pasi kjo zone ka kerkese dhe cmime te larta. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne+355692033500!

279,000 €
16/02/2024
 • 110 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Blloku » Rruga Abdyl Frasheri, Tirane

SHESIM, APARTAMENT 2+1+2, BLLOK ‼️

Apartamenti ndodhet pranë Xheko Imperial, zona e ish Bllokut. Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri • me Ashensor
 • Kati 11 (i fundit) • 3 Hyrje në kat 
 • Sipërfaqe Bruto: 120 M2
 • Sipërfaqe Neto: 108 M2
 • Kubaturë e Rregullt
 • Orientim: Jug-Perëndim
 • Dritë Natyrale në çdo ambient • me HIPOTEKË 
 Organizimi:
 • Korridor Shpërndarës
 • Salloni i Ndënjes
 • Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete Inkaso
 • Ballkon me pamje të lirë 
 Detaje të tjera:
 • Investuar nga e para
 • e Sapo Restauruar
 • Parket
 • Ndriçim Led
 • Dritare Triplex Termo-Akustike
 • Sistem Kondicionimi Inverter • Rrjet Elektrik-Hidraulik i ri • Dyer 2,8 m të larta • Jepet Bosh (gati për Mobilim) Apartamenti ndodhet në një zonë shumë elitare të Tiranës. Ideale për Banim apo dhe Biznes si Zyrë.

 Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

339,000 €
12/02/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Blloku » Garda | pranë Xheko Imperial, Tirane

Shitet apartament 1+1, ne West Residence!

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me elitare ne Tirane, prane zones se ish-bllokut, buze rruges Ibrahim Rrugova. Ndodhet buze parkut 432 dhe ne rruge paralele me bulevardin qendror historik te qytetit te Tiranes. Rezidenca është konceptuar si një bashkësi apartamentesh shumëkatëshe, me tarraca të gjelbra, të ndriçuara dhe të ajrosura plotësisht nga drita natyrale. Ne ndertimin e apartamentit jane përdorur material xhami transparent, material druri në brendësi të lozhave dhe tarracës, së bashku me gjelbërimin e dendur të pranishëm në to, i cili krijon një harmoni natyrore me peizazhin e gjelbër të asaj zone. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 90.26 m2 dhe eshte i organizuar ne: -1 sallon se bashku me kuzhinen. -1 dhome gjumi matrimoniale -1 garderobe -1 tualet -1 ballkon Rezidenca eshte ne faze perfundimtare. Për më shumë informacion dhe shoqerime në pronë, na kontaktoni!

565,000 €
17/11/2023
 • 90 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Blloku » Rr.Ibrahim Rugova, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Ish Blloku me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address