Shtepi me qira ne Lunder: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 10

Qira, Vile, Lunder

Disponojme Vile per qira ne Lunder. Informacion mbi pronën: • Strukturë 2 katëshe. • Sipërfaqe Ndërtimi : 354 m2 • Sipërfaqe Trualli : 700 m2 Organizimi: • Kati -1 • Parkim per 4 makina • 1 Dhome teknike • 1 Tualet • Kati perdhe • Ambient i madh ndenje • Ambient gatimi • 1 Dhome • 1 Tualet • Kati 1 • Koridor shperndares • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone Cilësime të tjera: • Shitet Bosh • I investuar • Sistem qendrore per ngrohje dhe ftohje. • Parket • Dritare dopio xham • Termoizolim • Panele Diellore • Oborr • Mundesi 4 poste parkimi • Zone teper e qete Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

2,000 € / ne muaj
21/06/2024
 • 354 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi me qera Lunder » Lunder, Tirane

Lundër, pranë TEG, vilë e sapondërtuar jepet me qera

Lundër, pranë TEG, vilë e sapondërtuar jepet me qera Jepet me qira vilë tre katëshe në një nga rezidencat e sapopërfunduara dhe të sapondërtuara shume fare prane TEG, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 9 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e organizuar në tre-kate. Sipërfaqja e truallit është 330 m2, dhe sipërfaqja totale e ndërtimit për banim është 307 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Kati përdhe: ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjie dhe gati,i dhe ngrënie të vecuar, një tualet, dhe shkallët për tu ngjitur në katin e sipërm Kati i I-rë: Ka një sipërfaqe prej 125 m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi matrimoniale me garderobë dhe tualetin e saj, 2 dhoma gjumi me garderobe, 1 tualet dhe tre ballkone. Kati i -1: Ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në 2 ambjente ( një ambjent ndihmës) dhe ambjenti kryesor që mund të shërbejë për home cinema,bilardo, studio, gym etj Vila ka sistem ngrohje-ftohje qëndrore në të gjitha dhomat. Disponon ka 2 poste parkimi në pjesën e oborrit. Vila është e pabanuar më parë. Mund të mobilohet sipas dëshirës së klientit. Cmimi 3500 euro/muaj përfshirë edhe taksat

3,500 € / ne muaj
04/04/2024
 • 307 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Lunder » prane teg, Tirane

Japim me qera 5 VILA ROW 3-kateshe ne nje kompleks rezidencial te vendosur në zonën e Lundres.

"Kodra e Bukur" eshte ne afersi me TEG, vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës. -Ne katin zero ndodhet nje lavanteri, 2 poste parkimi, nje tualet, dhoma teknike, gjithashtu nje ambient open space qe mund te pershtatet sipas kerkesave te klientit edhe ne nje zone relaksi. -Ne katin e pare ndodhet kuzhina dhe ambienti i ngrenies, nje studio, nje tualet,gjithashtu nje verande e bollshme me dalje ne oborrin e viles. - Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Dhoma matrimoniale eshte e pajisur me tualet dhe garderobe. Ky kompleks është i përbërë nga 5 vila private i cili është i rrethuar dhe me 24 orë security. I rrethuar nga nje oborr i gjelberuar, totalisht e investuar deri ne detaj. Vila eshte e veshur me sistem kapot per ta mbrojtur nga kushtet klimaterike te stineve te ndryshme. Dritaret jane material plastik me xhama triplex termik. Te gjithe tavanet jane te punuar me gips. Sistemi i ngrohes dhe ftohjes eshte me kondicionet qendror multisplit, Punimet elektrike dhe hidraulike jane te markave me te njohura ne treg. MUNDESI QERAJE 1500€ secila. TE MOBILUARA 2000 € secila. 2Per me shume informacione na kontaktoni!

1,500 € / ne muaj
28/02/2024
 • 357 m2
 • 15 Dhoma gjumi
 • 20 Tualete

🏡 Shtepi me qera Lunder » Lunder, Tirane

VILE PER QIRA

Vilë dykatëshe e rikonstruktuar tërësisht, në një nga rezidencat më të mira në Tiranë. Tani mirë se vini në këtë shtëpi të madhe të bollshme, ju presin me tavane të larta, ndriçim të mbyllur dhe shumë dritare që lejojnë dritën natyrale. Ndërsa hyni në këtë shtëpi moderne, do të shihni sallën e madhe me hyrje në dhomën e ndenjes, kuzhinën dhe dhomën e gjumit të miqve. Zona e ngrënies duket nga një dritare në një oborr të shtëpisë. Oborri i shtëpisë komod me një zonë të integruar BBQ , hapsire parkimi per 2 makina. Shkallët e bukura të çojnë në nivelin e dytë ku do të gjeni suitën kryesore, me tavan të lartë dhe hapësirë ​​të bollshme dhe 2 dhoma gjumi shtesë me banjo dhe gjithashtu 3 ballkone. Shtepia eshte e pajisur me 1 dhome lavanterie, 1 depo dhe gjithashtu 1 dhome personeli. Vendndodhja absolutisht e mahnitshme, mos e humbisni këtë mundësi!!!

3,500 € / ne muaj
11/01/2024
 • 460 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi me qera Lunder » Rolling Hill Residence, Tirane

Rezidenca Long Hill, vile me qira

Rezidenca Long Hill, vile me qira Vila ka një sipërfaqe të brendshme prej 220 m2, e ndarë në dy kate, nga 110 m2. Në njërin kat ka sallon ndenjeje, kuzhinë, tualet dhe verandë me pamje të mrekullueshme. Kati tjetër është i organizuar në tre dhoma gjumi, nga të cilat dy matrimoniale dhe një pak më e vogël. Në katin e dytë ka gjithashtu studio relativisht të madhe, dy tualete dhe një depo. Vila është e shtruar e gjitha me parket druri dhe ka gjithashtu edhe sauna dhe oxhak. Gjithashtu ka edhe 500 m2 oborr të rrethuar me gjelbërim e pamje çlodhëse. Në oborrin e vilës ka gjithashtu 4 vende parkimi. Vila ofron një jetesë komode dhe luksi sepse është e mobiluar totalisht me të gjitha pajisjet bashkohore. Cmimi i qirase 3000 euro/muaj

3,000 € / ne muaj
08/06/2019
 • 220 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Lunder » Sauk, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi me qira ne Lunder te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Lunder.

office-address