Apartamente dhe shtepi ne shitje ne Sarande 1+1, 2+1, garsoniere

Rezultate: 38

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1 NE SARANDE

✅ Çmimi: 187.000 Euro ✅ Vendndodhja: Mbrapa Hotel “Butrinti”, Sarande ✅ Sipërfaqe: 105.5m2 Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të frekuentura të Sarandes, afër bregdetit dhe me akses të shpejtë në qendrën e qytetit dhe shetitoren. Zona është e qetë dhe e sigurt, duke ofruar një ambient të përshtatshëm dhe komod për familje. Eshte nje zone e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe baze te perditshmerise. Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht me te gjitha elektroshtepiaket e reja dhe cilesore. Gjithashtu eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Distancat kryesore: • 5 minuta larg nga plazhi • Afër marketeve, restoranteve dhe kafeneve • Pranë shkollave dhe qendrave shëndetësore • Akses i shpejtë në transportin publik Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 2 Dhoma Gjumi ✅ 2 Tualete ✅ 2 Ballkone Detaje te tjera: ✅ Pallat i vitit 2021 ✅ Administrim cilesor i pallatit

187,000 €
20/07/2024
 • 106 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sarande » Mbrapa Hotel “Butrinti”, Sarande

Shitet Apartament 2+1 ne Sarande

Shitet Apartament 2+1 ne Sarande, ne nje nga zonat me te kerkuara. Apartamenti eshte i organizuar me nje korridor shperndares qe lidh sallonin me ambientin e gatimit, me nje tjeter korrifor qe ben vecimin e tij me 2 dhomat e gjumit dhe tualetin. Apartamenti disponon dhe nje ballkon i bollshem, i cili ofron nje pamje spektakolare te lire ne nje nder bregdetet me te vyera te vendit tone. Opsion ideal per banim gjithashtu edhe per investim . Te dhenat e apartamentit: Siperfaqe neto: 70.46m2 Siperfaqe e perbashket: 5.68m2 Siperfaqe verande: 8.23m2 Siperfaqe totale: 84.37m2 Kati i 2-te banimi dhe orientim perfekt Juglindje. Per me shume informacion me kontaktoni!

142,000 €
06/05/2024
 • 84 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Sarande » Sarande, Sarande

Dupleks me pamje panoramike qyteti dhe nga deti per shitje ne Sarande

Dupleks eshte ne nje pallat te ri qe sapo ka perfunduar,organizohet ne katin e pare salloni ,ambjenti gatimit ,dy dhoma gjumi, tualeti i dites me dritare dhe ballkoni.Kati i dyte organizohet nga salloni 4 dhoma gjumi ku tre prej tyre kane tualete me dritare ne perberje te tyre,i gjithe kati i dyte i dupleksit rrethohet nga veranda me pamje te qytetit 360 grade.Orientimi i dupleksit eshte lindje-jug-perendim.Dupleksi komunikon me shkalle te brendeshme te punuara ne dru ,tavane te varura me gips dhe ndricim te fshehte , kangjella inoks dhe xham jashte e brenda ambjenteve, sistemi i kondicionimit multi split . Afersia me detin 150m larg nga pedonalja e qytetit, si dhe facilitetet qe ofron zona e ben kete prone te pershtatshme investim ose banim. Per me shume informacion na kontaktoni!

560,000 €
19/04/2024
 • 223 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sarande » Sarande, Sarande

NE SARANDE,SUPER APARTAMENT 1+1 PER SHITJE

Ne Sarande, shitet apartament 1+1. Siperfaqe totale 90.82 m2. Siperfaqe brendshme: 43.63 Siperfaqe verande: 34 m2 Siperfaqe perbashket: 13.17 m2 Apartamenti eshte i organizuar, 1-Dhome ndenje dhe guzhine. 1-Dhome gjumi. 1-Tualet. 1-Ballkon. 1-Post Parkimi i perfshire Ndodhet 5 minuta me makine larg bregdetit, ne nje pallat te ri te vitit 2024 e te pajisur me ashensor. Pallati disponon punime teper cilesore, dhe apartamenti ndodhet ne zone qe ofron aksesibilitet me zonat e tjera te qytetit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te dhe eshte ne faze perfundimtare te ndertimit dhe do jete i perfunduar para fillimit te sezonit. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

123,000 €
22/03/2024
 • 91 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Sarande » Sarande, Sarande

SARANDE, OFROJME SUPER APARTAMENT LUKSOZ PER SHITJE!

-Mundesi unike per te zoteruar nje super apartament luksoz, ne nje nga zonat me te deshirura te Sarandes, me pamje mahnitese. -Ky apartament ofron nje pamje fantastike te detit, dhe eshte jo me larg se 100 m nga bregdeti. -Siperfaqja: 120 m2 -Kati: 2 Rezidenca perfshin ndarjen si me poshte: a. Sallon ndenje b. Ambient i madh ngrenie c. 2 dhoma gjumi d. 2 tualete e. 1 verande Investime te kryera ne apartament: *Vetrata termike dopio xham *Instalime hidraulike shume cilesore *Sistem ngrohje qendrore chiller smart *Lavanderi *Paisje Samsung, LG, Bosch *Mobilje shume moderne nga firmat e njohura si Vip Saloti, Casa Di Patsi, etj. -Ky apartament eshte konceptuar per familje te madhe, per pushime, investim, Airbnb etj. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

320,000 €
05/03/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sarande » Rruga Butrinti, Sarande

Shitet, Apartament 2+1+2, Sarande.

Disponojme apartament 2+1+2 ne zonen e Sarandes ,Prane Mango Beach Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqe bruto: 110.8m2 Organizimi i brendshëm: • Sallon ndenje • Ambient gatimi •2 Dhoma gjumi •2 Tualet •2 Ballkon Cilësime të tjera: -Me Ashensor -Konstruksione b/a jane me beton M 370 kollonat , traret dhe soletat. -Objekti eshte vendosur mbi diafragma betoni qe vene nga 240 cm deri ne 6 m kollonat ne garzhde. -Muret e tulles jane dopjo tulle dhe mbushje te hapsires me leshe guri i dendur 75 ,vendosur sipas kushteve teknike. -Parapete ballkoni veshur me mermere Traventin. -Fasada e veshur me pllake 1.2 traventin dhe ngjitje me strong kolle mbeshtetur mbi profile alumini. -Hapsirat e perbashketa te brendeshme veshur me pllak mermeri 1.2 dhe shkallet veshur me mermere. Per me teper informacion mund te na kontaktoni.

273,676 €
19/01/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sarande » Sarande, Sarande

Po kërkoni për shtëpi në shitje në Vlorë? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, garsoniere. Pronat me cmimet me te lira dhe okazion jane te listuara ne portalin tone.

office-address