Shtepi dhe apartamente per shitje ne Casa Italia - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 18

Shitet, Apartament 3+1+2, Kompleksi Univers City

UNIVERS CITY, NJË QYTEZË BRENDA NJË QYTETI! Univers City, eshte kompleksi më i ri rezidencial multifunksional ne Tiranë. Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël. Vendndodhja: 2 minuta larg QTU, 4 minuta larg "Spitalit Ushtarak", 10 minuta larg Sheshit "Skenderbej" Fasilitetet: • Shkollë dhe kopësht publik • Qendër shëndetësore • Fusha të ndryshme sportive me parametra profesionale • Park qendror • Kënde sportive • Kënde lojrash për fëmijë • Hapësira për parkim Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit (neto): 119.94m2 • Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 139.78 m2 • Kati 6 Apartamenti disponon: • Ambient Ndenje • Ambient gatimi • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkon Cilësime të tjera: • Fazë Suvatimi • Me infrastrukture bashkëkohore dhe organizim komunitar.

123,200 €
05/03/2024
  • 140 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Casa Italia » Kompleksi Univers City, Tirane

Shitet, Apartament 1+1 , Kompleksi Univers City

UNIVERS CITY, NJË QYTEZË BRENDA NJË QYTETI! Univers City, eshte kompleksi më i ri rezidencial multifunksional ne Tiranë. Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël. Vendndodhja: 2 minuta larg QTU, 4 minuta larg "Spitalit Ushtarak", 10 minuta larg Sheshit "Skenderbej" Fasilitetet: • Shkollë dhe kopësht publik • Qendër shëndetësore • Fusha të ndryshme sportive me parametra profesionale • Park qendror • Kënde sportive • Kënde lojrash për fëmijë • Hapësira për parkim Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit (neto): 59.1m2 • Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 69.7m2 • Kati 4 Apartamenti disponon: • Ambient Ndenje • Ambient gatimi • Dhome gjumi • Tualet • Ballkon Cilësime të tjera: • Fazë Shtrimi Pllakash • Me infrastrukture bashkëkohore dhe organizim komunitar.

70,000 €
04/03/2024
  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Casa Italia » Kompleksi Univers City, Tirane

OKAZION TEK TIRANA ENTRY II APRATAMENT 2+1+2 PER SHITJE.

Ne nje nga komplekset me te reja te Kryeqytetit , New Entry, ofrojme apartament 2+1 per shitje. Kompleksi ndodhen pergjate aksit te rruges “29 Nentori” prane mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tirane. Kompleksi kufizohet ne jug nga rruga 29 Nentori e cila eshte aksi kryesor Tirane-Durres. Gjithashtu , ndodhet ne nje nyje te rendesishme kominikimi midis Durresit, Tiranes dhe pjeses veriore, Kamez, etj. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte, nepermejt rruges se Durresit. Apartamenti qe ofrojme ndodhet ne katin e 3te banim Organizohet nga salloni, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkon . Apartamenti ka ne orjentim optimal jug-perendim cka e ben te ndricuar pergjate gjithe dites.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, mund te kontaktoni ne +355692033500!

111,510 €
07/12/2023
  • 106 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Casa Italia » 29 Nentori, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Casa Italia perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address