Shtepi ne shitje ne Astir dhe apartamente 1+1, 2+1 dhe garsoniere te lira

Rezultate: 242

Apartament 2+1+2 te Rezidenca "Green City"!!

Apartament 2+1+2 te Rezidenca "Green City" për shitje! Apartamenti ndodhet në një nga rezidencat më të mira të zonës, rreth 15 minuta larg nga Ring Center (Zogu i zi) dhe 10 minuta larg nga Universiteti "Zoja e Këshillit të Mirë". Apartamenti është i vendosur në katin e tretë të një pallati të pajisur me ashensor, me sipërfaqe neto prej 93 m2, dhe sipërfaqe bruto prej 107 m2. Organizohet nga një dhomë ndenjie/ngrënie komode dhe një kuzhinë e kompletuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është totalisht i investuar dhe i mobiluar me pajisje ftohje/ngrohëse, LCD, lavatriçe, pjatalarëse etj. Zona e jashtme përbëhet nga kopshte të dekoruara bukur me dy pishina private si dhe kënde lojërash, parkingje, garazhe private, furrë buke, supermarkete, bar-kafe, farmaci etj. Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni!

195,000 €
15/07/2024
 • 107 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Astir » Rezidenca Green City, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK SIMA COM

Shitet Apartament 2+1+2 , në një ndër Komplekset më të reja në Tiranë, tek Sima Com. Kompleksi është ndërtim i vitit 2020 shumë cilësor, me tullë termike, sistem incaso, dritare dopioxham etj. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 105m2, me nje një planimetri mjaft të rregullt, ndodhet në katin e 5 dhe ka orientim lindje. Ka një mirëorganizim të hapësirës me korridor shpërndarës, sallon ndenje së bashku me kuzhinën, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ofrohet i mobiluar me mobilim modern dhe shumë cilësor. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

190,000 €
13/07/2024
 • 105 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Astir » Astiri, Tirane

URBAN GATE, DISPONOJME PER SHITJE APARTAMENTE 1+1

Disponojme per shitje, apartamente 1+1, tek Urban Gate. Urban Gate eshte nje nga komplekset me te ri te banimit ne zonen e Astirit. Apartamentet 1+1 organizohen ne: 1- Korridor shperndares 1-Dhome ndenje dhe guzhine 1-Dhome gjumi(ballkon) 1-Tualet Pallat i ri me ashensor Kompleksi Urban Gate dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim, fasade e ventiluar, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila, sistem chiller/multisplit; dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet ambjenteve; hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Apartamentet kane planimetri perfekte dhe orientim optimal. Lokacioni i tij e ben ideal per banim per shkak te aksesit qe ofron. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500!

1,350 €
13/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Astir » Astir, Tirane

SUPER OKAZION, SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Ne Astir, ne nje nga komplekset me te reja, shesim apartament 2+1+2, me organizim perfekt . Apartamenti me siperfaqe 104.3 m2 ndodhet ne katin e dyte. Ka planimetri perfekte dhe orientim optimal. Organizohet ne : -ambjent gatimi dhe ndenje - korridor hyres - 2 tualete - 2 dhoma gjumi - 1 ballkon Shitet bashke me nje post parkimi. Cmim ekstra ! Zona e Astirit, kohet e fundit eshte kthyer nga me te kerkuarat per banim per shkak te investimeve te reja qe po kryhen, sistemimit te infrastruktures se zones dhe aksesit te menjehershem me rruget kryesore te qytetit. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

1 €
12/07/2024
 • 104 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Astir » Astir, Tirane

Po kërkoni për shtëpi ne shitje ne astir afer unazes? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, vila, garsoniere. Gjeni ne njoftimet e fundit shtepi te lira ne zonen e unazes se re dhe astirit

Me te kerkuarat

office-address