Rruga e Kavajes: Shtepi, apartamente dhe garsoniere me qira

Rezultate: 60

Ambient Zyre Per Qira Ne Rrugen e Kavajes

Ambienti i zyres pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati i ri me ashensor, me siperfaqe 100m2, me vendndhodhje ne Rrugen e Kavajes . Organizohet ne: 3 ambiente, korridor, tualet dhe ballkon. Ambienti eshte i investuar ne menyre cilesore dhe nje pjese e shtruar me parket dhe me sistem kondicionimi. Ambienti eshte shume i pershtatur per zyra, klinika dhe zhvillimin e bizneseve te ndryshme duke u favorizuar edhe nga vendndodhja qe ka. Vendndodhja e ben nje investim te mire duke qene se eshte ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe e favorshme per zhvillimin e biznesit. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

800 € / ne muaj
19/07/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Rruga e Kavajes » Rruga e Kavajes, Tirane

TEK GARDEN BUILDING RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 3+1+2 PER QERA!

Ofrojme super apartament luksoz prane rruges se Kavajes, tek Garden Building. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te me siperfaqe 135 m2, dhe eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjet tek ambientet e tjera, ambient ndenje dhe ambient gatimi, tre dhoma gjumi, ku ajo matrimoniale ka tualet, ballkon dhe tualeti kryesor. Apartamenti nuk eshte i mobiluar por eshte i ri i investuar ne menyren me moderne, duke te ofruar komoditetin e nje jete luksoze. Zona eshte nder me te preferuarat per banim per shkak te te gjitha faciliteteve qe te ofron. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

1,500 € / ne muaj
18/07/2024
 • 135 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Kavajes » Rruga e Kavajes, Tirane

Apartament modern 1+1 për qira tek Tirana Garden Building, Rruga e Kavajës!

Në një nga ndërtesat më të larta dhe më të reja të zonës, Tirana Garden Building në Rrugën e Kavajës, ju ofrohet për të qëndruar një ambient i mrekullueshëm dhe modern. Apartamenti, i vendosur në katin e 21-të, ka një dizajn të kujdesur deri në detaje dhe është aktualisht në fazën e përfundimit të mobilimit. Hapja e hollë dhe e ndriçuar e apartamentit ju përshëndet me një ambient të hapur që përfshin një sallon të rehatshëm dhe një zonë gatimi moderne. Dhomat e gjumit përfshijnë një dhome gjumi me garderobë të integruar, duke ofruar komoditet dhe organizim oër qiramarrësit. Tualeti i rregullt dhe i dizajnuar me shije shton elegancën dhe përfundon çdo detaj me kujdes. Por thelbi i kësaj pasurie është ballkoni i saj i mahnitshëm, i cili ofron një pamje spektakolare të qytetit të Tiranës. Apartamenti është i disponueshëm për qira me një çmim prej 800 euro në muaj.

800 € / ne muaj
08/07/2024
 • 72 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Rruga e Kavajes » Tirana Garden Building , Rruga e Kavajës, Tirane

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2+2 BALLKONE, TEK RRUGA E KAVAJES

Në rrugën e Kavajës, ofrojmë këtë apartament luksoz me qira. Gjendur në zonën më të kërkuar të kryeqytetit, ky apartament ndodhet në katin e 3-të të një pallati t ri, të mirëadministruar, me dy ashensore. Apartamenti 2+1+2+2 ballkone organizohet në: -1 sallon -1 ambjent ngrënie -2 dhoma gjumi -2 tualete -2 ballkone Sipërfaqja e apartamentit është 137m2. Eshtë i mobiluar në mënyrë moderne. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetese sa me komode edhe luksoze. Për informacione më të detajuara ose për të planifikuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në +355692033500.

800 € / ne muaj
18/06/2024
 • 137 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Kavajes » rruga e Kavajes, Tirane

Apartament Modern 3+1+2 për Biznes tek Square 21!

Ky apartament i bollshëm me sipërfaqe 127 m² ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri dhe të mirëadministruar. Përbëhet nga një sallon, kuzhinë, tre dhoma gjumi dhe dy tualete, duke u ofruar hapësirë të mjaftueshme për ndarjen e zonave të punës. Ambienti është i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionerë, i cili e bën atë ideal për klinika, qendra estetike, qendra kursesh, zyra dhe aktivitete të ngjashme. Orientimi i apartamentit është nga Perëndimi, gjë që siguron dritë natyrale gjatë gjithë pasdites. ♦Çmimi është 800€ në muaj. ♦Për më shumë detaje, ju lutemi na kontaktoni!

800 € / ne muaj
14/05/2024
 • 127 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Kavajes » Square 21 ,Rruga e Kavajës, Tirane

JEPET ME QERA APARTAENT 2+1 PER BANIM OSE ZYRA -QENDRA GKAM ,RRUGE E KAVAJES

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes, pjese e nje godine te mireadministruar ne zone , me 3 ashensore dhe recepsion 24/7, tek Qendra Gkam . Apartamenti ofrohet me qera per banim ose per zyra duke qene se godina ne te cilen ndodhet operon edhe si qender biznesi me nje perqendrim te larte zyrash dhe biznesesh . Organizohet ne 1ambjent ndenjeje+gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vetrata panoramike ne pjesen e sallonit ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Arredimi mund te pershtatet sipas kerkeses Zona eshte nder me qendroret me akses fantastik ne te gjithe pjeset nderlidhese te qytetit Per me shume info na kontaktoni

600 € / ne muaj
14/05/2024
 • 95 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Rruga e Kavajes » Rruga e Kavajes, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale me qera ne Rruga e Kavajes me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address