Kerkoj shtepi me qera dhe apartamente me qera 1+1, 2+1

Rezultate: 1478

JEPET SUPER APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK

Jepet me qira super apartament 3+1+2 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, për shkak të fasiliteteve të shumta, komoditetit që ofron për një jetese të rehatshme dhe të qetë qe ajo ofron. Ndodhet në katin e 3-të,të një pallati me ashensor, të mirëadministruar. Apartamenti është i organizuar në: -1 Ambient ndenjie së bashku me kuzhinen -3 Dhoma gjumi -2 Tualete - Korridor shpërndarës Siperfaqja e apartamentit është: 145m² Ofrohet i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Per informacione më të detajuara ose per të planifikuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në +355692033500.

1,200 € / ne muaj
24/07/2024
  • 145 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Kerkoj shtepi me qera » KOPSHTI BOTANIK, Tirane

Kerkoj shtepi me qera dhe apartamente me qera. Shtepi dhe apartament me qera 1+1 ose 2+1 sipas kerkesave tuaja.

Me te kerkuarat

office-address