Shtepi dhe apartamente per shitje ne Medreseja - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 6

Shitet Apartament 2+1,tek Rezidenca Ish-Uzina Dinamo e Re!

Rezidenca Ish-Uzina Dinamo e Re , e pozicionuar në një nga zonat më të bukura, pranë lumit të Tiranës dhe fare pranë pikave strategjike të qytetit. ♦Informacione mbi pronën: Sipërfaqe totale: 125.8m² Sipërfaqe e apartamentit: 109.5 m² Kati i 5-të banim. ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •Dy Dhoma gjumi •Dy Tualete •Ballkon ♦Cilësime të tjera: •Apartamenti ndodhet në një nga zonat më me perspektive të Tiranës. •Kjo Rezidencë garanton standartin më të lartë të ndërtimit dhe cilësi të lartë jetese. Çmimi i kërkuar është 1450€/m² ♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

182,700 €
06/07/2024
  • 126 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Medreseja » Rezidenca Ish-Uzina Dinamo e Re, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Medreseja me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address