Shtepi per shitje ne Selite: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 21

Shitet, Vilë, Selitë, Tiranë - 730.000€ |720m²

Të dhëna mbi vilën : Vila ka strukturë 5 katëshe ku kati i fundit është papafingo Sipërfaqja: ● Ndërtimi në total 720m² ● Truall: 270m² ● Gjurma e objektit 100m² ● Bodrum: 100 m² Organizimi i Vilës: ● Kati 1: I parregulluar -- 125 m² ● Kati 2: I mobiluar; Sipërfaqja 125 m²; Organizimi: Sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone ● Kati 3: I mobiluar; Sipërfaqja 125 m² ; Organizimi: Sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone. ● Kati 4: I mobiluar; Sipërfaqja 125 m²; Organizimi: Sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone. ● Papafingo: Sipërfaqja 125 m2 (Nga e cila 2/3 e mbuluar me cati & 1/3 e zbuluar) Cilësime të tjera: -Mundësi e mirë investimi. -Zonë mjaft e qetë që ofron të gjitha facilitet për jetesë komode. -Me certifikate pronësie Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

730,000 €
17/07/2024
 • 720 m2
 • 9 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Selite » Prane Universitetit Marin Barleti, Tirane

SHITET APARTAMENT 1+1 ME MUNDESI KONVERTIMI SI DUPLEX

Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
2024 • Kati i 13-të 
 • Sipërfaqe Bruto: 73.72 M2 • Sipërfaqe Neto: 63.62 M2
 • Orientim: Veri-lLindje • Prona eshte ne ndertim e siper. Organizimi: 
 • Korridor Shpërndarës
 • Sallon Ndënjie
 • Ambient Gatimi •1 Dhoma Gjumi 
 • Tualet Inkaso
 • Ballkon Detaje të Tjera: 
 • Parket •Sistem Kondicionimi Multisplit • Dritare Dopio Termo-Akustike Vendodhja ku ndodhet apartamenti është nga më të qetat e të preferuarat për jetuar ne Tirane. Nje kompleks i cili eshte i preferuar dhe vertet cilesor per ate cfare i ofron banoreve per te jetuar. Apartamenti ka nje planimetri te shfrytezueshme dhe mund te konvertohet si duplex per shkak te lartesis se tij 4.7metra te larte. Vendodhja e ketij apartamenti eshte nje nga zona me te frekuentuara nga ekipet e futbollit dhe kjo i jep vlere per shkak te facilitetit te akademise se futbollit te klubit KF Tirana per investim ne pjesen e qirase ose Airbnb-s Për një vizitë në apartament më kotaktoni 0698868169❗️

103,000 €
21/06/2024
 • 74 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Selite » Selite, Tirane

Xhamia e Selites, apartament 2+1 ne shitje

Xhamia e Selites, apartament 2+1+ erande ne shitje Apartament i ka nje siperfaqe 79m2 dhe verande 54 m2 Ndodhet ne katin e IV-te te nje pallati te ri Eshte i organizuar me korridor shperndares, sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi me akses ne ballkon ,nje tualet dhe verande Kompleksi ka perfunduar, ngelet ne doren e bleresit te perzgjedhe parketin(ose pllakat) dhe detajet e mbetura. Disa nga benefitet e kompleksit janë: fasadë e veshur me termoizolim, sistem kapot, dritare me dopjo xham me mbushje me gaz për minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndërmjet apartamenteve, sistem I përgatitur I ngrohjes qëndrore. Oborri i brendshem hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim. Cmimi i shitjes 130000 euro Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

130,000 €
18/04/2024
 • 79 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Selite » Xhamia e Selites, Tirane

Shitet Apartament 4+1+2 tek Blloku i Vilave Selite

Shitet aparatment i tipologjise 4+1+2 ne zonen e Bllokut te Vilave Selite, shume prane Kristal Center. Apartamenti ndodhet ne nje objekt 5 katesh dhe pozicionohet ne katin e 4tert banim . Apartamenti organizohet se brendshmi ne : 1 ambjent ndenjeje , 1 kuzhine e vecuar , 3 dhoma gjumi , 2 tualete, nje korridor shperndares te bollshem si dhe nje ballkon qe pershkon gjithe hapesiren e apartamentit. Planimetria e brendshme eshte optimale . Prona eshte e ruajtur ne nje gjendje shume te mire .Te dy tualetet jane me ajrosje natyrale . Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje , Veri-Perendim duke ofruar drite dhe diell ne pjesen me te madhe te dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Per me shume informacion na kontaktoni

176,000 €
26/02/2024
 • 180 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Selite » Selite, Tirane

Shitet, Vile, Selitë, Tiranë.

Disponojmë Vile+Mgazinë, për Shitje Vila ndodhet në Selite, Tiranë. Informacion mbi Vilën: •Sipërfaqe Bruto: 683.9m2 •Sipërfaqe Neto: 502.3m2 Magazina: •Siperfaqja: 181.6m2 Kati 0: •Siperfaqja: 106.9m2 •Depo Kati 1: Siperfaqja: 136.4m2 •Ambient gatimi •Ambient ndenje •3 Dhoma GJumi •Korridor Shperdares •1 Tualet •1 Ballkon Kati 2: •Ambient gatimi •Ambient ndenje •Siperfaqja: 136.4m2 •3 Dhoma gjumi •Korridor shperndares •2 Tualete •1 Ballkon Kati I 3: Papafingo •Siperfaqe: 79.7m2 •Siperfaqe Verando: 42.9m2 •Nje dhome bosh •1 Tualet •Verande Cilësime të tjera: •E mobiluar •3 Kondicioner •Hapesira te bollshme parkimi •Depo •Me magazine •Me dokumentacion të rregullt hipotekor Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

615,510 €
14/11/2023
 • 684 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Selite » SELITE, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Selite, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address