Apartamente dhe shtepi ne shitje ne Lezhe 1+1, 2+1, garsoniere

Rezultate: 25

Shitet apartament 2+1 tek Ilyonis Residence, Rana e Hedhun !

Në zonën e Ranës së Hedhun, Ilyonis Residence ofron një stil jetese të lartë dhe komoditet të përsosur. Ky kompleks rezidencial përfshin siguri, dy pishina, zona relaksimi me spa, palestër, si dhe hapësira të dedikuara për qëndrime familjare me parqe për fëmijët dhe plazh privat. Gjithashtu, kompleksi ofron dyqane, bare dhe restorante në vend, duke krijuar një mjedis të plotë për banorët. •Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 105 m², i pozicionuar për të shijuar pamje të ngjashme. Apartamenti vjen me çertifikatë pronësie . ♦Me një çmim prej 1900€/m², Ilyonis Residence është zgjedhja ideale për ata që kërkojnë luksin dhe rehatinë. Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni!

199,500 €
08/07/2024
 • 105 m2
 • 1 Dhoma gjumi

🏡 Shtepi ne shitje Lezhe » Ilyonis Residence, Rana e Hedhun , Shëngjin, Lezhe

NE SHENGJIN APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!

Ofrojme super apartament 1+1 per shitje ne Shengjin prane vijes bregdetare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar, dhe ka siperfaqe 70 m2. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, tek dhoma e gjumit, tualeti dhe 2 ballkonet te cilat kane pamje te lire. Apartamenti eshte ne fazen ne te cilen ju mund t'i beni punimet e brendshme, ta arredoni apo mobiloni sipas deshires suaj. Disponon gjithashtu dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi Shengjini eshte bere nje destinacion teper i pelqyer si per vendasit ashtu dhe per turistet e huaj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

70,000 €
01/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Lezhe » Shengjin, Lezhe

Shiten dy apartamente 1+1 tek Ilyonis Residence, Rana e Hedhun !

Në zonën e Ranës së Hedhun, Ilyonis Residence ofron një stil jetese të lartë dhe komoditet të përsosur. Ky kompleks rezidencial përfshin siguri, dy pishina, zona relaksimi me spa, palestër, si dhe hapësira të dedikuara për qëndrime familjare me parqe për fëmijët dhe plazh privat. Gjithashtu, kompleksi ofron dyqane, bare dhe restorante në vend, duke krijuar një mjedis të plotë për banorët. ♦Të dhënat: • Apartament i ndarë në dy njësi 1+1 me sipërfaqe totale prej 188 m², të dy me dalje në ballkon dhe me pamje mahnitëse të detit dhe gjelbërimit. ♦Me një çmim prej 1700€/m², Ilyonis Residence është zgjedhja ideale për ata që kërkojnë luksin dhe rehatinë. Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni!

319,600 €
14/05/2024
 • 188 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lezhe » Ilyonis Residence, Rana e Hedhun , Shëngjin, Lezhe

Apartament 1+1 në shitje tek Royal Residence, Shengjin

Apartament 1+1 në shitje tek Royal Residence, Shengjin Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 75.7 dhe sipërfaqe neto 62.7 m2 Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon Godina ngrihet në brezin e parë të ndërtimit, pranë ranishtes. Ballkonet janë element i veçantë i “Royal Residence”, të cilët kanë forma organike dhe ndryshojnë nga kati në kat, duke krijuar edhe fasadën e veçantë të objektit. E projektuar në këtë mënyrë, “Royal Residence” u ofron të gjitha apartamenteve mundësinë të ketë pamje nga deti. Objekti është i ndarë në 4 shkallë, secila e pajisur me nga 2 ashensorë. Forma “U” e “Royal Residence” krijon mundësinë për ambiente rekreacioni në mes të saj për të gjithë banorët, me gjelbërim dhe hapësira për fëmijët. Cmimi i shitjes 1250 euro/m2 Totali 94625 euro

94,625 €
21/02/2024
 • 76 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Lezhe » royal residence, Lezhe

Po kërkoni për shtëpi në shitje në Vlorë? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, garsoniere. Pronat me cmimet me te lira dhe okazion jane te listuara ne portalin tone.

office-address