Tregu Elektrik: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 7

TREGU I RI ELEKTRIK: SHESIM SUPER APARTAMENT 2+1+2

Apartamenti ndodhet tek Tregu i Ri Elektrik, zonen mjaft e aksesueshme. Ndodhet ne katin e trete ne pallat te ri me ashensor. Siperfaqe Bruto: 113 m2 Siperfaqe Neto: 83.4 m2 Orientim: Jug-Lindje. Eshte i organizuar ne: -Korridor shperndares -Sallon ndenje dhe Ambient gatimi Open Space -2 Dhoma Gjumi -2 Tualete. Investimi ne apartament eshte bere sipas planit arkitekturor te personalizuar. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane totalisht te reja dhe cilesore, si cdo investim tjeter ne apartament. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hiptekor. Per me teper informacion apo vizite ne prone, na kontaktoni.

210,000 €
24/05/2024
  • 98 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Tregu Elektrik » Tregu Elektrik, Tirane

Vile 3 kateshe për shitje tek Ish Tregu Elektrik, Tiranë .

Shitet vile 3 kateshe në një zonë të njohur të Tiranës, Ish Tregu Elektrik. Kjo vile ndodhet ne nje zone te qete dhe te frekuentuar nga familjare . Vila disponon 3 kate Ne katin e pare (perdhe) eshte pjesa e garazhdit dhe nje oborr ku mund te shijojne natyren . Kati i II organizohet nga korridori shperndares ,dhoma e ndenjes ,kuzhina qe eshte e vecuar dhe tualeti. Kati i III organizohet ne korridorin shperndares ne nje dhome ndjenje , 3 dhoma gjumi ,nje tualet si dhe cdo dhome ka dalje ne ballkon. • Sipërfaqe e përgjithshme: 352 m² • Siperfaqe totale e ndertimit per banim: 261.4 Vila disponon dokumenta te rregullta. • Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni me ne!

400,000 €
14/05/2024
  • 352 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Tregu Elektrik » Tregu Elektrik, Tirane

Apartament 1+1 pranë shkollës “Mihal Grameno”

Apartament 1+1 pranë shkollës “Mihal Grameno” Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 63.86 m2 dhe sipërfaqe neto 51.85 m2 Pozicionohet në katin e IV-të të një pallati në fazë ndërtimi Zona ku ndodhet apartamenti është nga më të kërkuarat në Tiranë me shumë facilitete pranë si shkolla, kopshte , çerdhe , farmaci, bare, restorante akses në Rrugën e Elbasanit, afër Qendrës, qytetit studenti etj. Ndërtimi në të cilin ndodhet apartamenti dallohet për punime tepër cilësore, duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, izolimi i jashtëm me fasadë të ventiluar, dritare dopioxham termike, parket laminat, etj. Cmimi i shitjes 1700 euro/m2 Totali 108613 euro

108,613 €
18/09/2023
  • 64 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Tregu Elektrik » Shkolla Mihal Grameno, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Tregu Elektrik me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address