Kerko shtepi per shitje ne Liqeni i Tiranes - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 18

Apartament 2+1+2+Garazh Per Shitje, Lake View Residence

Apartamenti ndodhet katin e 8-te te  nje kompleksi te ri, me siperfaqe 129,55 m2 me vendndodhje tek Lake View Residence. Organizohet ne: sallon ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, 1 dhome gjumi, tualet, koridor, ballkon Apartamenti eshte i rregullt dhe dinjitoz, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Rezidencat Lake View ofrojnë nivel të lartë sigurie dhe teknologjie, duke përdorur teknologjinë e aksesit me kartë, mbikëqyrje dhe pika aksesi në ndërtesa të ndara. Hyrjet e strukturave janë të pajisura me një sistem të avancuar monitorimi 24/7 duke e bërë më të sigurtë dhe të qetë jetën e banorëve. Ofron akses te lehtë në arteriet kryesore të Tiranës Pranë Parkut Kombetar: 25 minuta nga aeroporti Ndërkombetar i Tiranës, 5 minuta nga qendra e Tiranës, 30 minuta nga Durrësi, 30 minuta nga Elbasani, 3 orë nga Prishtina. Per me shume informacione na kontaktoni.

310,920 €
11/07/2024
 • 129 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » Liqeni i Tiranes, Tirane

Apartament 2+1+2 Per Shitje, Lake View Residence

Apartamenti ndodhet katin e 13-te te  nje kompleksi te ri, me siperfaqe 131,30 m2 me vendndodhje tek Lake View Residence. Organizohet ne: sallon ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, 1 dhome gjumi, tualet, koridor, ballkon Apartamenti eshte i rregullt dhe dinjitoz, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Rezidencat Lake View ofrojnë nivel të lartë sigurie dhe teknologjie, duke përdorur teknologjinë e aksesit me kartë, mbikëqyrje dhe pika aksesi në ndërtesa të ndara. Hyrjet e strukturave janë të pajisura me një sistem të avancuar monitorimi 24/7 duke e bërë më të sigurtë dhe të qetë jetën e banorëve. Ofron akses te lehtë në arteriet kryesore të Tiranës Pranë Parkut Kombetar: 25 minuta nga aeroporti Ndërkombetar i Tiranës, 5 minuta nga qendra e Tiranës, 30 minuta nga Durrësi, 30 minuta nga Elbasani, 3 orë nga Prishtina. Per me shume informacione na kontaktoni.

0 €
11/07/2024
 • 131 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » Liqeni i Tiranes, Tirane

Apartament 2+1+2 Post Parkimi Per Shitje, Lake View Residence

Apartamenti ndodhet ne  nje kompleksi te ri, me siperfaqe 135,89 m2 me vendndodhje tek Lake View Residence. Organizohet ne: sallon ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, 1 dhome gjumi, tualet, koridor, ballkon Ne cmimin e shitjes perfshihet dhe nje post parkimi. Rezidencat Lake View ofrojnë nivel të lartë sigurie dhe teknologjie, duke përdorur teknologjinë e aksesit me kartë, mbikëqyrje dhe pika aksesi në ndërtesa të ndara. Hyrjet e strukturave janë të pajisura me një sistem të avancuar monitorimi 24/7 duke e bërë më të sigurtë dhe të qetë jetën e banorëve. Ofron akses te lehtë në arteriet kryesore të Tiranës Pranë Parkut Kombetar: 25 minuta nga aeroporti Ndërkombetar i Tiranës, 5 minuta nga qendra e Tiranës, 30 minuta nga Durrësi, 30 minuta nga Elbasani, 3 orë nga Prishtina. Per me shume informacione na kontaktoni.

350,000 €
11/07/2024
 • 135 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » Liqeni i Tiranes, Tirane

Shitet apartament 2+1 te Kopeshti Zoologjik

-Pozicionohet prane Kopshti Zologjik, pozicioni me i preferuar në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës. - Infrastruktura dhe shërbimet: Zona është e pajisur me infrastrukturë të mirë, duke përfshirë rrugët, trotuarët, dhe shërbimet publike.Dyqane, restorante, kafene, supermarkete dhe shërbime të tjera që bëjnë jetën e përditshme më të lehtë. Rarqe dhe hapësira të gjelbra. -Objekti ka 3 seksione me nga 2 ashensorë. 6 kate mbi tokë secila kullë, ku katet e poshteme janë dyqane zyra dhe katet lartë banim. -Fasada do të jetë e ventiluar me termoizolim. -Dyshemetë do të shtrohen me parket. -Xhama termik dhe tripleks. -Hidrosanitaret inkaso. -Elektrike ABB. Specifika të pronës: -Sipërfaqe totale: 116.3 m2. -Kati: 4 -Orientim lindje. -Fazë e avancuar punimesh. Avantazhe: -Cilësi & siguri maksimale. -Lokacion i favorshëm prane liqenit artificial. -Projekt i vecant dhe inovativ.

1,700 €
06/06/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » Liqeni i Tiranes, Tirane

LAKE VIEW LIQENI ,SHITET APARTAMENT 3+1+2+VERANDE

Të vendosura përballë liqenit piktoresk artificial të Tiranës, Lake View Residences , një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë. Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime. Lake View Residences, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofrojnë 600 njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, 950 hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi dhe argetimi, të gjitha të shtrira në një sipërfaqe prej 129,000 m2. Tipologjia e Aprtamentit 3+1+2+Verande Kati 10 Siperfaqe 216.81m2 + Verande19.5m2 Ka nje organizim perfekt dhe Orientim optimal. Ofron nje pamje spektakolare te Tiranes . Eshte nje nga Apartamentet me te mira te ky kompleks. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

2,700 €
23/04/2024
 • 236 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » RRUGA E KOSOVAREVE, Tirane

SHITET APARTAMENT 3+1+2 DHE 2 POSTE PARKIMI NE "LAKE VIEW"

Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 3+1+2, në Rezidencen "Lake View" prane Liqenit te TIranes Apartamenti pozicionohet në katin e 8 me pamje fantastike nga Liqeni Artificial. Planimetri e rregullt e cila organizohet ne : 1 dhome ndenje me pamje nga liqeni dhe me kënd gatimi të veçuar, 3 dhoma gjumi me dalje nga ballkoni, dy tualete dhe një depo. "Lake View" eshte nje nga projektet me elitare ne zonen e Liqenit te Tiranes, i cili ofron standarte te larta en ndertim e projektim si : - Kondicionimi Samsung - Parket me dru industrial - Tualete Incasso, me pllakat gres porcelan - Kasete me fibra optike për Smart Home - Fasadë xhami me vetrata triplex etj . Ne te njejten godine ofrohen per shitje se bashku me apartamentin edhe 2 poste parkimi ne katin -2 Per te organizuar nje vizite ne prona ,na kontaktoni

440,000 €
26/03/2024
 • 156 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » Liqeni i Tiranes, Tirane

APARTAMENT 3+1 DHE 2 POSTE PARKIMI TE LAKE VIEW!

Apartament 3+1 dhe 2 Poste Parkimi te Lake View ne shitje! Të vendosura përballë liqenit piktoresk artificial të Tiranës, Lake View Residences po marrin formë për të krijuar një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë. Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime. Lake View Residences, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofrojnë 600 njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, 950 hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi dhe argetimi, të gjitha të shtrira në një sipërfaqe prej 129,000 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te banimit, dhe eshte i organizuar ne 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 lavanteri. Eshte i rrethuar nga nje verande e bollshme dhe te gjitha ambientet kane dalje ne te. Orientimi eshte jug-perendim dhe jug-lindje, me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes. Ne cmim perfshihen dhe 2 poste parkimi ne katin -2. Per me shume informacione na kontaktoni!

440,000 €
08/03/2024
 • 169 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » Liqeni i Tiranes, Tirane

Apartament 2+1 ne shitje ne “Lake View Residence"

Apartament 2+1 ne shitje ne “Lake View Residence” tek Liqeni i Tiranes Apartamenti ka një siperfaqja bruto eshte 131.30 m2,siperfaqja neto 111.60 m2 dhe sipërfaqe verande 19.20 m2 Ndodhet në katin XIII-të Apartamenti disponon sallonin e ndenjes, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, depo, korridor dhe verandë Vendodhja e ndertimit, cilesia teper e larte dhe siperfaqja optimale e ben kte apartament nje mundesi shume te pershtatshme per banim ose per investim Pallat i ri ne ndertim (2023), ne faze perfundimtare te punimeve Smart building (pallat inteligjent) Pallat antisizmik (euro kode, perballon termete deri ne 9 balle) Izolim akustik, termik dhe hidrik, fasade e ventiluar, sistem ngrohje ftohje Ashensor (funksional dhe ne raste zjarri), shkalle emergjence, sistem ventilimi i vazhdueshem, sistem FTTH (fiber to the home) Dedektor tymi, nxehtesie, uji dhe gazi ne cdo apartament dhe ne te gjithe rezidencen Sistem sigurie dhe security 24 ore Rezidenca ka 3 kate parkim nentokesor Cmimi i shitjes 3000 euro/m2 Disponon dhe njëpost parkimi në vlerën 22000 euro Totali 473500 Euro

473,500 €
29/02/2024
 • 131 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » Lake View, Tirane

Apartament 2+1 +Post Parkimi në Shitje tek Rezidencat Lakeview!

♦Informacione mbi pronën: Sipërfaqe totale:131.30 m² Sipërfaqe apartamenti: 111.60m² Sipërfaqe parkimit: 36.32m² Kati i 13-të banim ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •2 Dhoma gjumi •2 Tualete ♦Cilësime të tjera: •Të vendosura përballë liqenit piktoresk artificial të Tiranës. •Rezidencat po marrin formë për të krijuar një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë. •Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime. *Çmimi pë m²: 3000 €uro *Çmimi për postin e parkimit: 22 000 €uro ♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

0 €
19/02/2024
 • 131 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » Liqeni, Tirane

Shitet, Apartament 3+1, Green Valley Residence, Tiranë - 440,000€ | 152.55m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie ● Ambient Gatimi i Veçuar ● 3 Dhoma Gjumi ● 2 Tualete ● Ballkon ● Kati 2 ● 152.55 m2 ---- Më shumë---- Rezidenca ekskluzive 'Green Valley' në Tiranë ofron vila apartamente premium, ambient shërbimi dhe kënde rekreative për fëmijë, e pozicionuar pranë Parkut të Madh të Liqenit. Projektet e mirëprojektuara ofrojnë dritë natyrale dhe pamje mahnitëse mbi natyrën. Ndërtimi i standarteve të larta dhe teknologjia ekologjike sigurojnë kushte të mira të banimit. Siguria, mirëmbajtja dhe komuniteti i përzgjedhur bëjnë 'Green Valley' një zgjedhje të shkëlqyer për banim cilësor në Tiranë. Cilësime të tjera: Apartamenti është në fazë ndërtimi. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

440,000 €
13/02/2024
 • 153 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » Green Valley Residence, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Green Valley Residence, Tiranë - 370,000€ | 119.1m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie ● Ambient Gatimi i Veçuar ● 2 Dhoma Gjumi ● 2 Tualet ● Ballkon ● Kati 2 ● 119.1 m2 ---- Më shumë---- Rezidenca ekskluzive 'Green Valley' në Tiranë ofron vila apartamente premium, ambient shërbimi dhe kënde rekreative për fëmijë, e pozicionuar pranë Parkut të Madh të Liqenit. Projektet e mirëprojektuara ofrojnë dritë natyrale dhe pamje mahnitëse mbi natyrën. Ndërtimi i standarteve të larta dhe teknologjia ekologjike sigurojnë kushte të mira të banimit. Siguria, mirëmbajtja dhe komuniteti i përzgjedhur bëjnë 'Green Valley' një zgjedhje të shkëlqyer për banim cilësor në Tiranë. Cilësime të tjera: Apartamenti është në fazë ndërtimi. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

370,000 €
13/02/2024
 • 119 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes » Green Valley Residence, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Liqeni i Tiranes, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address