Shtepi me qira ne Kopshti Botanik Zoologjik: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 43

JEPET SUPER APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK

Jepet me qira super apartament 3+1+2 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, për shkak të fasiliteteve të shumta, komoditetit që ofron për një jetese të rehatshme dhe të qetë qe ajo ofron. Ndodhet në katin e 3-të,të një pallati me ashensor, të mirëadministruar. Apartamenti është i organizuar në: -1 Ambient ndenjie së bashku me kuzhinen -3 Dhoma gjumi -2 Tualete - Korridor shpërndarës Siperfaqja e apartamentit është: 145m² Ofrohet i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Per informacione më të detajuara ose per të planifikuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në +355692033500.

1,200 € / ne muaj
24/07/2024
 • 145 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Kopshti Botanik Zoologjik » KOPSHTI BOTANIK, Tirane

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik , Tiranë.

Apartamenti ndodhet tek Rruga Xhon Kenedi. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një nder zonat më të preferuara për banim pasi ju ofron facilitete të shumta si çerdhe, shkolla, markete, farmaci etj. për një jetesë më komode. Kopshti Botanik ka një komunitet te përzgjedhur banorësh. Informacion mbi apartamentin: - Kati: 2-të banim - Siperfaqa e apartamentit (bruto): 110m² - Siperfaqa e apartamentit (neto): 81.3m² - Rinovuar si ndërtim. Organizimi: - Sallon ndenje - Ambjent gatimi - 2 Dhoma gjumi - 1 Tualet - 2 Ballkone Cilësime të tjera: - Totalisht e mobiluar - Me kondicioner Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

550 € / ne muaj
04/07/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Kopshti Botanik Zoologjik » Rruga Xhon Kenedi, Tirane

Jepet me qera Apartament banimi 2+1+2 afer Kopshtit Zologjik

Ne nje nga zonat me te qeta e te preferuara te Tiranes, japet me qira apartament 2+1+2 Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, ne ndertim te ri, me ashensor, tek ndertimet e Shoqerise"Mateo Construction". -Me siperfaqe bruto 100.88 m2, -Totalisht i mobiluar, - Pajisur me te gjitha elektroshtepiaket cilesore (sobe, lavatrice, kondicioner per secilen dhome, etj) I organizuar ne: - Korridor shperndares - Sallon dhe ambient gatimi e ngrenie, - 2 Dhome gjumi, - 2 Tualet, - Ballkon. Apartamenti ofron kushte optimale per nje jetese teper komode e cilesore. Per me teper informacion, mos hezitoni te na kontaktoni!

550 € / ne muaj
26/06/2024
 • 101 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshit Zologjik, Tirane

OFROJME PER QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE XHAMISE-KOPSHTI BOTANIK!

-Apartament per qira 2+1+2 pranë xhamisë në Kodrat e Selisë, afër Kopshtit Botanik. -Ky apartament është në një zonë të preferuar për shkak të afërsisë së tij me natyrën dhe qetësinë që ofron. -Dhoma e ndenjjes është e bollshme dhe ka dritare të mjaftueshme për të lejuar ndriçimin natyral të ambientit gjatë gjithë ditës. -Kuzhina është moderne dhe e pajisur mirë me elektroshtëpiake të nevojshme, si dhe hapsirë për të ngrënë. -Dy dhomat e gjumit janë të mjaftueshme për të akomoduar një familje, secila prej tyre ka dritare dhe hapsirë për gardërobë. -Apartamenti disponon dy tualete, me dritare. -Nëpërmjet sallonit ka dalje në ballkon, i cili ofron një pamje shumë të bukur dhe nga liqeni. -Orientimi apartamentit është lindje-jug-perëndim. -Për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë personale, ju lutem me kontaktoni.

800 € / ne muaj
21/06/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Botanik Zoologjik, Tirane

Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Botanik Zoologjik

Ju lutem shikoni video per me shume krijohet me qarte ideja kur ka ndricim Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Botanik Zoologjik prane Xhamise se selites me super pamje me gjelberim. Apartamenti ndodhet shume prane Kopshtit Botanik,nje zone e cila rrethohet nga gjelberimi dhe ajri i paster. Pozicionohet ne nje pallat te ri ne katin e gjashte, dhe me rifinitura cilesore. Orientohet nga lindja dhe me pamje nga liqeni dhe Kopshti Zoologjik gje e cila mundeson nje ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites dhe pamje fantastike. Organizohet ne nje dhome ndenjeje,dy dhoma gjumi dhe nje tualet me nje siperfaqe totale prej 70 m2. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar, me pajisie elektroshtepiake te reja dhe me te gjitha kushtet per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

500 € / ne muaj
30/04/2024
 • 70 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Kopshti Botanik Zoologjik » Kopshti Botanik Zoologjik, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente me qira ne Kopshti Botanik Zoologjik perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address