Shtepi per shitje ne Shkolla e Kuqe: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 17

Shitje, Apartament 2+1+2, Rruga Qemal Stafa, Qender, Tirane

Disponojme Apartament 2+1+2, per Shitje Apartamenti ndodhet prane 9 Katsheve, Qender, Tirane Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja neto: 86.5 m² • Sipërfaqja bruto: 100 m² Apartamenti disponon : • Ambient ndenjie dhe gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 ballkon Cilesime te tjera: • Shitet bosh • Pallati disponon ashensor • Hapsire e bollshme banimi • Projekti i mobilimit eshte i bere nga arkitekt dhe do te jepet falas • Apartamenti disponon hidrosanitare GEBERIT, parket gjerman AC5, dekore me pllaka guri, korniza dekorative, dritare me dopjo xham me plastike VEKA dhe grila me komandim me pult • Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner MIDEA • Aksesi per ne pallat behet nga dy rruge kryesore sic eshte ajo e Dibres dhe Qemal Stafa • Apartmenti mund te shitet pjeserisht dhe me Kredi • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

255,000 €
27/06/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Shkolla e Kuqe » Rruga Qemal Stafa, Tirane

Apartament 2+1 në shitje pranë Shkolles se Kuqe

Apartament 2+1 në shitje pranë Shkolles se Kuqe Ndodhet ne katin e 3 dhe organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet . Ka një sipërfaqe bruto prej 85 m2 dhe sipërfaqe neto 71 m2. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe mbaron ne fund te muajit prill, i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klienteve. Zona ne te cilen ndodhet, ofron të gjitha facilitet e nevojshme, duke marre parasysh zonen qe eshte shume prane qendres, dhe afer ka shkolla, spitale, markete , bar kafe dhe gjithcka tjeter per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie, dhe me nje cmim super okazion per zonen.

148,000 €
16/04/2024
 • 85 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Shkolla e Kuqe » Shkolla e Kuqe, Tirane

Apartament 2+1 në shitje pranë Shkolles se Kuqe

Apartament 2+1 në shitje pranë Shkolles se Kuqe Ndodhet ne katin e 3 dhe organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet . Ka një sipërfaqe bruto prej 96.9 m2 dhe sipërfaqe neto 82.6 m2. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe mbaron ne fund te muajit prill, i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klienteve. Zona ne te cilen ndodhet, ofron të gjitha facilitet e nevojshme, duke marre parasysh zonen qe eshte shume prane qendres, dhe afer ka shkolla, spitale, markete , bar kafe dhe gjithcka tjeter per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie, dhe me nje cmim super okazion per zonen.

169,000 €
16/04/2024
 • 97 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Shkolla e Kuqe » Shkolla e Kuqe, Tirane

Apartament 1+1 në shitje pranë Shkolles se Kuqe

Apartament 1+1 në shitje pranë Shkolles se Kuqe Ndodhet ne katin e 1 dhe organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet . Ka një sipërfaqe bruto prej 57.3 m2 dhe sipërfaqe neto 47 m2. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe mbaron ne fund te muajit prill, i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klienteve. Zona ne te cilen ndodhet, ofron të gjitha facilitet e nevojshme, duke marre parasysh zonen qe eshte shume prane qendres, dhe afer ka shkolla, spitale, markete , bar kafe dhe gjithcka tjeter per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie, dhe me nje cmim super okazion per zonen.

100,275 €
16/04/2024
 • 57 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Shkolla e Kuqe » Shkolla e Kuqe, Tirane

Apartament 1+1 në shitje pranë Shkolles se Kuqe

Apartament 1+1 në shitje pranë Shkolles se Kuqe Ndodhet ne katin e 1 dhe organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet . Ka një sipërfaqe bruto prej 80.3 m2 dhe sipërfaqe neto 66.6 m2. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe mbaron ne fund te muajit prill, i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klienteve. Zona ne te cilen ndodhet, ofron të gjitha facilitet e nevojshme, duke marre parasysh zonen qe eshte shume prane qendres, dhe afer ka shkolla, spitale, markete , bar kafe dhe gjithcka tjeter per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie, dhe me nje cmim super okazion per zonen.

127,750 €
16/04/2024
 • 80 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Shkolla e Kuqe » Shkolla e Kuqe, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Shkolla e Kuqe te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Shkolla e Kuqe.

office-address