Shtepi me qira ne Rruga e Elbasanit: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 23

VILE PER QIRA TE PALLATI I BRIGADAVE.

Jepet me qera vile 3 kat në një nga zonat periferike të Tiranës, larg smogut dhe zhurmave të kryeqytetit, pranë fshatit Sos, e kufizuar me murin e pallateve të Brigadave. Siperfaqja totale 375 metra katrore, siperfaqja e cdo kati 125 metra katrore, 1 tualet per cdo kat, tualete gjithsejt 3, dhoma gjumi kati pare 1, kati II 3 dhoma gjumi+garderobe, kati perdhes eshte i organizuar si nje garsioniere ne vete. Vendndodhja Rr. Herman Gmeiner. Vila ka dhe një oborr rreth 500m2, shumë funksional, i gjelbëruar dhe me një tendë druri ku mund të drekohet apo të konsumehet një kafe. Cmimi prej 2150 euro pa perfshire taksat. Për ta parë dhe më nga afër vilën ,ju ftojmë ta vizitoni.

2,150 € / ne muaj
24/06/2024
 • 920 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Elbasanit » Vilat Amerikane, Tirane

OFROHET VILE 3 KATESHE ME QIRA PRANE RRUGES SE ELBASANIT

Vila ndodhet prane ambasades Turke. SIPERFAQE: Siperfaqe trualli 512m2 Siperfaqe ndertimi 412m2 Siperfaqe oboorri 150m2 Vila eshte e organizuar ne 3 Kate ku secili kate organizohet : Kati i pare : Koridor shperndares Ambient ndenje dhe Gatimi 2 Dhoma Gjumi 2 Tualete me dritare Depo Kati i dyte : Koridor shperndares Ambient ndenje dhe Gatimi 2 Dhoma Gjumi 2 Tualete me Dritare Kati i trete : Koridor shperndares Ambient ndenje dhe Gatimi 2 Dhoma Gjumi 1 Tualet me dritare Depo Vila eshte totalisht e mobiluar.E pabanuar me pare. Te gjitha investimet jane te reja , godina sapo ka perfunduar . Sistem kondicionimi chiller ,sistem ngrohje uji me panel diellor , izolim termik me dritare dopio xham . Ndricim led , parket , tualete inkaso . Godina lidhet me shkalle te jashtme me secilin kat . Mundesi posti parkimi 2 -3 makina . Per me shume informacione na kontaktoni : 0697710154

3,000 € / ne muaj
14/06/2024
 • 512 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Elbasanit » Rruga e Elbasanit, Tirane

QIRA, APARTAMENT MODERN 3+1+2 ‼️

Informacion mbi Apartamentin: * Ndërtim i Ri * Kati 2 * Sipërfaqe Bruto: 150 m2 * Sipërfaqe Neto: 135 m2 * Kubaturë e Rregullt * Orientim: Lindje-Jug-Perëndim * Dritë Natyrale në çdo ambient * Preferohen Klient të Huaj * Pa Kafsh Shtëpiake Organizimi: * Korridor Shpërndarës * Sallon Ndënje * Ambient Gatimi Inkaso * 3 Dhoma Gjumi (njëra Studio) * 2 Tualete Inkaso (të dy me dritare) * Depo * 3 Ballkone Detaje të Tjera: * i Investuar * plotësisht i Mobiluar * Parket * Lavastovilje * Tharëse Rrobash * Tharëse Peshqirash * 2 TV 50” FHD * 3 Kondicioner Inverter * Dritare Triplex Termo-Akustike * Grila Elektrike * Sistem Kapot ✅ Apartamenti ndodhet nje zonë shumë të preferuar e të qetë për Banim. Për një vizitë në pronë më kontaktoni❗️

1,300 € / ne muaj
01/06/2024
 • 150 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Elbasanit » te Ambasada Amerikane, Tirane

TEK REZIDENCA PORTA E GJELBER ,JEPET ME QIRA 3+1+2+2 GARAZHDE

Ne nje nga zonat elite te Tiranes shume prane Pallatit te Brigadave ne nje kompleks rezidencal premium “Porta e Gjelber” jepet me qira super Apartament modern 3+1+2 +2 GARAZHDE Porta e Gjelbër ka një qasje të fortë ekologjike, e cila përfshin përzgjedhjen e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde të burimeve të energjisë së rinovueshme. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ndërtesës dhe i shtëpisë suaj, për të garantuar ekselencë absolute. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar totalisht me markat me cilesore, me oxhak te madh funksional. Organizohet: -1 Sallon - 1 Kuzhine - 3 Dhoma gjumi - 2 Tualete - 2 Garazhde Disponon dokumentacion te plote hipotekor Per cdo informacion apo vizite ne prone kontaktoni +355692033500.

2,000 € / ne muaj
25/04/2024
 • 130 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Elbasanit » rruga e elbasanit, Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 ne hyrje te Rruges se Elbasanit!!

Jepet me qira Apartament 2+1 prane Mullirit te vjeter tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me 2 ashensor. Organizohet nga Koridori shperndares, Salloni bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi, 2 Tualete(njeri me vaske hidromasazhi dhe tjetri me kabine dushi), dhe 1 ballkon. Eshte i shtruar me parket, ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket :Lavastovilje Tharese rrobash,Lavatrice, Ekspres Kafe etj. Cmimi eshte i pa diskutueshem! Zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!!

700 € / ne muaj
09/04/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Elbasanit » Rruga e Elbasanit, Tirane

VILË 4 KATËSHE për QIRA ‼️

Vila ndodhet 200 metra larg Fakultetit Ekonomik. Informacion mbi Vilën: * Ndërtim i Ri * Godinë 4 Katëshe * Strukturë Individuale * Sipërfaqe Totale: 938 M2 * Sipërfaqe Ndërtim: 542 M2 * Sipërfaqe Truall: 525 M2 * Kubaturë e Rregullt * pranë Rrugës Kryesore * Orientimi: Lindje-Jug-Perëndim * Ndriçim Natyral në çdo Ambient * 2 Hyrje të Dedikura në Vilë Organizimi: * 4 kate Godinë * 13 Dhoma Total * 7 Tualete Inkaso (me dritare) * 2 Dhoma Depo * 2 Kuzhina (me dritare) * 6 Poste Parkimi kapacitet * Oborr me Gjelbërim Detaje të tjera: * e sapo Investuar * Punime Cilësore * Sistem Ekektrik-Hidraulik i Ri * Izolim Termik * Sistem Kapot Dopio * Lartësi 3 M * Tavane të Varura (me lesh Xhami) * 2 Kate te Sapo Mobiluar (0 e 1) * Sistem Kondicionimi Inverter * Sistem Multistrad * Dritare Triplex * Panele Diellor për çdo Kat ✅ Ideale për Banim ose Biznese si: Qendër Kursesh, Klinikë Mjekësore apo Kopësht Privat. Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

2,200 € / ne muaj
14/11/2023
 • 938 m2
 • 13 Dhoma gjumi
 • 7 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Elbasanit » pranë EKONOMIKUT, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi me qira ne Rruga e Elbasanit, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address