Shtepi dhe apartamente per shitje ne Oxhaku - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 9

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE ASL-JA PRANE VENUSE

Informacione: Apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të kërkuar në zonën e xhamllikut ,tek Kompleksi ASL prane Venuse. Zona është mjaft e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron dhe akesesueshmërisë me zonat e tjera e kryeqytetit. Prona disponon te gjithe dokumentacionin e pronesise dhe shitet me kredi! Informacion mbi pronën: • Pozicionohet në katin e 1banim, të një ndërtese me 1 ashensor dhe e mirëadministruar. • Cmimi eshte i negociueshem! • Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. • Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum. •Administrimi kushton 25mije lek •Orientim :Veri -Lindje Informacion mbi Kompleksin ASL: • Izolim Akustik - ju mbron nga zhurmat e jashtme dhe ju ofron një jetesë me standarte të larta të saj. • Termoizolim - ju mundëson të keni një ambjent banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër duke ju kursyer energji elektrike. • Mundësi Parkimi në dy kate nëntokë. • Hapësira të gjelbëruara dhe shplodhëse. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

145,000 €
05/07/2024
  • 97 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Oxhaku » Oxhaku, Tirane

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE ASL-JA PRANE VENUSE

Informacione: Apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të kërkuar në zonën e xhamllikut ,tek Kompleksi ASL prane Venuse. Zona është mjaft e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron dhe akesesueshmërisë me zonat e tjera e kryeqytetit. Prona disponon te gjithe dokumentacionin e pronesise dhe shitet me kredi! Informacion mbi pronën: • Pozicionohet në katin e 1banim, të një ndërtese me 1 ashensor dhe e mirëadministruar. • Cmimi eshte i negociueshem! • Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. • Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum. •Administrimi kushton 25mije lek •Orientim :Veri -Lindje Informacion mbi Kompleksin ASL: • Izolim Akustik - ju mbron nga zhurmat e jashtme dhe ju ofron një jetesë me standarte të larta të saj. • Termoizolim - ju mundëson të keni një ambjent banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër duke ju kursyer energji elektrike. • Mundësi Parkimi në dy kate nëntokë. • Hapësira të gjelbëruara dhe shplodhëse. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

151,000 €
05/07/2024
  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Oxhaku » Oxhaku, Tirane

SHESIM APARTAMENTI 1+1

Informacione: Apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të kërkuar në zonën e xhamllikut ,tek Kompleksi ASL prane Venuse. Zona është mjaft e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron dhe akesesueshmërisë me zonat e tjera e kryeqytetit. Prona disponon te gjithe dokumentacionin e pronesise dhe shitet me kredi! Informacion mbi pronën: • Pozicionohet në katin e 1 banim, të një ndërtese dhe e mirëadministruar. • Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. • Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum. •Administrimi kushton 25mije lek •Orientim :Veri -Lindje •Sip.Bruto 67.06m2 •Sip.Neto 59.6 M2 •Sip.Perbashket 7.46m2 Informacion mbi Kompleksin ASL: • Izolim Akustik - ju mbron nga zhurmat e jashtme dhe ju ofron një jetesë me standarte të larta të saj. • Termoizolim - ju mundëson të keni një ambjent banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër duke ju kursyer energji elektrike. • Mundësi Parkimi në dy kate nëntokë. • Hapësira të gjelbëruara dhe shplodhëse. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

105,000 €
05/07/2024
  • 71 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Oxhaku » Oxhaku, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Oxhaku, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address