Shtepi dhe apartamente me qira ne Farke - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 7

Qira, Vile pranë Liqenit të Farkës, Tirane

Vilë me qira pranë Liqenit të Farkës Informacion mbi vilën: • Strukturë 4 -Katëshe. • Sipërfaqe ndërtimi : 460 m2 • Sipërfaqe tokë bace : 700 m2 Organizimi; • Ambient ndenje, • Ambient gatimi, • 4 Dhoma gjumi, • 4 Tualete, • 3 Ballkone, • 1 Verandë, • Oborr. Cilësime të tjera: • Ofrohet e mobiluar, • E investuar në panele diellore • Me oxhak • Kondicioner në cdo dhomë • Oborr i gjelbëruar • Mundësi parkimi të brendshëm dhe të jashtëm deri në 6 automjete. Vila ndodhet në një nga zonat më të qeta dhe të preferuara të Tiranës, shkëputur nga smogu dhe zhurma e qytetit. Me një pozicionim perfekt, 200 m larg liqenit dhe me dalje direkte në rrugën kryesore. E përshtatshme për banim. Cmimi: 1500 euro Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

1,500 € / ne muaj
27/01/2024
 • 460 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi me qera Farke » Farke, Tirane

NE FARKE, SUPER VILE ME PISHINE, PER QIRA!

Prane liqenit te farkes ofrojme super vile per qira. Vila ndodhet ne lokacionin me perfekt dhe te preferuar te kryqytetit dhe shtrihet në një terren kodrinor mes ajrit të pastër, gjelbërimit dhe ndodhet vetëm 5 minuta larg qendres tregtare TEG. Vila ofron dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit të optimal. Ka një panoramë piktoreske te liqenit te farkes dhe karakterizohet nga kodrina dhe paracela të gjelbëruara, privatësi dhe qetësi të cilat e bëjnë një nga lokacionet me private të Tiranës. Vila eshte lehtësisht e aksesueshme me unazen e madhe te Tiranes. Ka cilësi të lartë ndërtimi, sistem termoizolimi kapot, sistem ngrohje-ftohje, dritaret dhe vetrata të mëdha me ngjyrë të bardhë që ofrojnë ndriçim natyral dhe pamje panoramike, parapetet e ballkoneve me balaustra xhami. Vila eshte e investuar e gjitha me parket druri, sistem ngrohje-ftohje me chiller. Eshte e organizuar ne: Kati i pare , 1 sallon , 1 kuzhine dhe 1 tualete. Kati i dyte eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 2 tualete, ku secila nga dhomat kane dalje ne verande. Pjesa e perpara viles ofron mundesine e relaksit ne pishine dhe te pamjes fantastike te liqenit. Vila disponon gjithashtu parkim. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

2,500 € / ne muaj
11/01/2024
 • 300 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Farke » Rruga Pjeter Budi, Tirane

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkim, Liqeni i Farkës

Lakeland e pozicionuar prane Liqenit te Farkes është një nga rezidencat më të reja në zonë e cila përbëhet nga vila dhe apartamente. Në këtë rezidencë ofrojmë për shitje këtë apartament luksoz i cili eshte me organizim të rregullt të pozicionuar në katin e pare të njerës prej godinave. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit : 126 m2 • Kati 3 Apartamenti disponon: • Ambient Ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualete. • 2 Ballkone Cilësime të tjera: • Totalisht i investuar • Sistem kondicionimi • Elektroshtëpiaket të markave të fundit • Post Parkim i përfshirë në cmim Për një vizitë në pronë na kontakto!

900 € / ne muaj
18/12/2023
 • 126 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Farke » Liqeni i Farkës, Tirane

TEK LIQENI I FARKES, OFROJME SUPER APARTAMENT LUKSOZ + POST PARKIMI PER QIRA!

Buzë liqenit të Farkës, në një nga zonat më të bukura të Tiranës, vetëm 3.8 km nga qendra e qytetit, ofrojme apartament per qira. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence te vogel familjare me 21 vila,Rezidenca O2. Rezidenca O2 paraqet një cilësi të shkëlqyer ndërtimi. Apartamenti ka hapësirën e tij , duke garantuar privatësi, hapësirë ​​të gjelbër dhe një pamje fantastike nga liqeni. Apartamenti ndodhet ne nje vile 3 kateshe dhe shtrihet ne nje katI 0 te viles. Me fasada të gjera dhe veranda të bollshme, ato mburren me pamje 360° në të katër drejtimet kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 170 m, i perbere nga nje sallon te madh + ambjent ngrenie, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, nje depo. Gjithashtu apartamenti ka një kopsht të bukur privat, të gjelbër prej 180 m, me një oxhak barbeque dhe një zonë të dedikuar ngrënieje me pamje nga liqeni dhe mali. Apartamenti eshte i mobiluar me elektroshtepiake te markave me prestigjioze dhe mobilje luksoze dhe nuk ka qene banuar me pare. Në këtë çmim përfshihet edhe një vend parkimi. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

3,000 € / ne muaj
04/12/2023
 • 180 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Farke » Liqeni i Farkes, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente me qira ne Farke perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address