Shtepi per shitje ne Don Bosko: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 55

Fiori di Bosko, apartament 1+1 ne shitje

Fiori di Bosko, apartament 1+1 ne shitje Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 63 m2 dhe sipërfaqe neto 56.4 m2 Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, Organizohet në ambientin e ndenjes dhe gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i gjithi i investuar, i mobiluar me shume shije dhe me te gjitha orendite e nevojshme Mundesi shume e mire banimi dhe investimi Kompleksi sjell aplikimin e teknologjive të fundit në ndërtim për të ofruar cilësinë më të lartë në çdo njësi banimi duke ofruar : • Siguri dhe administrim në të gjithë kompleksin • Hapësira dhe ambiente tregtare si Supermarket, palestër, SPA si dhe ambiente argëtuese për fëmijët dhe prindërit (çdo shërbim që ofrohet brenda kompleksit në funksion të banorëve) • Hapsira gjelbërimi dhe ambiente të tjera rekreative si: ambiente sportive, kënd lojrash për fëmijët, lulishte me shatërvane dhe hapësira relaksi. • Teknologji e re ndërtimi me fasadë të ventiluar dhe vetrata termike • Izolimi akustik i mureve perimetral të çdo njësie banimi me lesh xhami/polisterol • Instalimet e sistemit ngrohje-ftohje multisplit për çdo ambient të apartamentit Cmimi i shitjes 170000 euro

170,000 €
19/07/2024
 • 63 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Don Bosko » Fiori Di Bosko, Tirane

JEPET DYQAN PER SHITJE TEK RR. "PANORAMA", PRANE SHKOLLES "HARRY FULTZ"

Nëse jeni duke kërkuar ambientin ideal për të ngritur nje biznes të suksesshëm, me komoditetin e parkimit të sigurt në çdo kohë, shërbimet administrative apo vendpushimin çlodhës në fund të ditës, jeni para zgjidhjes ideale,. Ofrojme Ambient per shitje tek Rezidenca “Panorama ” Ambienti ndodhet ne katin 0, me nje siperfaqje totale prej 182m2. Organizohet ne nje ambient open-space, me fasade xhami dhe 2 tualete. . Eshte i pershtatshem per tu perdorur si supermarket,zyra,organizata,laborator,klinike ,sallon etj. Rezidenca “Panorama ”, eshte një investim i cili ka pikerisht formen multifunksionale si per banim dhe per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit. Ofron komoditetin e afërsisë vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës.Ambienti eshte i pozicionuar ne nje pike strategjike tek rruga "Panorama " prane shkolles "Harry Fultz" Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500

2,000 €
22/06/2024
 • 182 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Don Bosko » RRUGA PANORAMA, Tirane

SHESIM APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI NE DON BOSKO!

Ofrojme per shitje apartament te tipologjise 1+1 ne Don Bosko. Siperfaqe Bruto:70 m2 Siperfaqe Neto: 59 m2 Apartmenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili perfundon ne Shtator 2024. Godina eshte nje ndertim i viteve te fundit dhe ofron cilesi te larte ndertimi. Apartmentet dhe hapesirat e perbashketa jane organizuar sipas koncepteve moderne te hapesirave te banimit dhe komunitare. Organizimi: - Korridor Shperndares - Sallon i bollshem se bashku me kuzhinen - 1 Dhome gjumi - 1 Tualet - 1 Ballkon me dalie nga salloni dhe dhoma matrimoniale Ofrohet edhe nje post parkimi me cmim extra. Ju ftojme te na kentaktoni per me shume informacion dhe per te planifikuar nie vizite ne prone.

133,000 €
21/06/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Don Bosko » Rruga "Hasan Ceka", Tirane

Apartament 2+1 në Shitje në Don Bosko, Tiranë - 120000€ | 79 m²

Ky apartament ndodhet në katin e 6-të të një ndërtese 10-katëshe në zonën e Don Boskos, shumë pranë qendrës së Tiranës. • Sipërfaqe neto: 79 m² • Sipërfaqe bruto: 79 m² • Zona përreth përfshin qendrën e qytetit, qendra tregtare, stacionin e policisë, spitalin, bibliotekën publike dhe shkollën • Apartamenti është i pajisur me kondicioner dhe ka ashensor • I përshtatshëm për familje të cilët kërkojnë qasje të lehtë në shërbimet kryesore dhe infrastrukturë të mirë qytetare • Mundësia e marrjes me hipotekë • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

120,000 €
22/05/2024
 • 79 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Don Bosko » Don Bosko prane "Viva Market", Tirane

Shitet, Apartament 2+1,Kompleksi Aura, Laprakë

Aura është një projekt ambicioz, një kompleks multifunksional që në thelbin e tij synon të krijojë hapësira banimi me cilësi të lartë.Brenda kompleksit Aura do të dalloni standardin e lartë të mjeshtërisë dhe frymën e zhvillimit të ri në këtë zonë, me hapësira të dedikuara për biznese dhe zyra. Disponojme Apartament 2+1 per shitje tek Kompleksi Aura Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 • Sipërfaqe bruto 86.6 m2 • Sipërfaqe neto 72.8 m2 • Kubaturë e rregullt. • Orientimi: perendim Organizimi: • Sallon ndenje • Ambienti i gatimit. • 2 Dhoma gjumi. • 1 Tualete • 1 Ballkone NE FAZE NDERTIMI DHE PRITET TE PERFUNDOJE NE FUND TE VITIT 2024. Për ta vizituar na kontaktoni!

130,000 €
08/05/2024
 • 87 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Don Bosko » Rr Dritan Hoxha, Tirane

Shiten, Opsione Apartamentesh 2+1, Don Bosko, Tiranë - 1750 Euro/ m²

Të dhëna mbi apartamentet : ● Apartamentet janë të tipologjisë 2+1 me sipërfaqe ● Apartamenti 1: ~86,58 m2 ● Apartamenti 2: ~85.46 m2 ● Apartamenti 3: ~75.77m2 ● Kati 9 (Jo i fundit) ● Pallat me 2 ashensorë ● Punimet shumë cilësore ● Fasadë e ventiluar ● Sistem kapot ● Planimetri shumë të rregullta ● Xham Triplex Cilësime të tjera: Apartamentet ndodhen te një nga ndërtimet më të reja në kryeqytet, Primo Residence në Don Bosco, një pallat me 10 kate dhe 2 kate nëntokë. Punimet priten të përfundojnë në dhjetor të vitit 2024. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

0 €
07/05/2024
 • 85 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Don Bosko » Primo Residence, Don Bosco, Tirane

Don Bosko, apartament 2+1 në shitje

Don Bosko, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 106.80 m2 dhe sipërfaqe neto 92.17 m2 Ndodhet në katin e VIII-të jo të fundit të një objekti në fazë ndërtimi Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon Objekti propozohet të trajtohet me fasadë sistem kapote e veshur me terrakote. Hapësirat janë të bollshme ,me një organizim të paster planimetrik ne menyre qe apartamentet te jene sa me komode. Kjo zonë plotëson cdo nevojë për familjen tuaj duke filluar nga parqet, cerdhet, shkollat, qendrat tregëtare, dyqanet, si dhe hapësira atraktive për familje dhe të rinjtë. Cmimi I shitjes 1500 euro/m2 Totali 160200 euro

160,200 €
06/05/2024
 • 106 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Don Bosko » Don Bosko, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Don Bosko perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address