Shtepi dhe apartamente me qira ne Liqeni i Tiranes - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 18

JEPET ME QIRA,APARTAMENT 2+1+2+ 2 POSTE PARKIMI, TEK LIQENI

Jepet me qira, apartament 2+1+2+ 2 poste parkimi, prane rruges “Memo Bejko”. Apartamenti 2+1+2 ndodhet ne katin e trete dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2. Vila ndodhet prane Green Bar Liqeni, ne nje zone te qete, ne afersi me liqenin dhe ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese te rehatshme. Organizohet ne: -Ambient ndenje dhe kuzhine moderne -2 Dhoma gjumi -2 Tualete -2 Ballkone me pamje nga liqeni -2 Poste parkimi Vila ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Ofrohet i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha pajisjet e nevojshme Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

800 € / ne muaj
15/07/2024
  • 110 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Liqeni i Tiranes » liqeni, Tirane

Apartament luksoz me qera tek Lake View Rezidence !!

Jepet me qera apartament i tipologjise 2+1+2 me sipërfaqe 126 m2 ne kompleksin “Lake View”, i cili ndodhet prane Liqenit te Tiranes dhe rruges se kosovareve. Apartamenti ndodhet në katin e 8-te te banimit dhe ka një kubaturë të rregullt. Banesa ofron : sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne detaje me te gjitha aksesoret e nevojshem dhe eshte i pabanuar me pare. Zona ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme. Mundesi parkimi brenda residences me kosto ekstra. Per me shume informacion na kontaktoni!

1,900 € / ne muaj
12/07/2024
  • 126 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Liqeni i Tiranes » Rruga e Kosovareve, Tirane

Apartament 1+1 për Qira tek Liqeni Artificial/Liqeni i Thate, Tiranë - 500€ | 70 m²

Ky apartament luksoz 1+1 në katin e tretë është i disponueshëm për qira dhe ndodhet në zonën e preferuar të Liqenit Artificial dhe Liqenit të Thate në Tiranë • Sipërfaqe e brendshme: 70 m² • Shtëpi me një dhomë ndenje, një kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo • Vendndodhje ideale pranë qendrës së qytetit, qendrave tregtare, stacioneve të policisë, spitaleve dhe shkollave • Ofron pamje të mrekullueshme nga liqeni dhe malet • Pajisur me kondicioner • E pershtatshme për banim falë ambjenteve të rehatshme dhe qasjes në shërbime të ndryshme • Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni me ne!

500 € / ne muaj
26/06/2024
  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Liqeni i Tiranes » Rruga Peti, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi me qira ne Liqeni i Tiranes, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address