Shtepi me qira ne 21 Dhjetori: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 42

Jepet me qera super apartament 1+1 tek Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

Jepet me qera super apartament 1+1 tek Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori Siperfaqe: 60m2 Kati: 2 banim I sapomobiluar Gjendja shume e mire. Organizimi: - Sallon ndenje + ambjent gatimi - 1 dhome gjumi - 1 tualet - 1 ballkon Detaje rreth prones: -disponon kondicioner ne secilen dhome; -disponon te gjitha pajisjet elektro shtepiake perfshire: lavastoviglie, lavatrice/larese/tharese etj; -pallat i vitit 2021; -dritare alumini termike, dopioxham, te pajisura me grilla; -pallat me termoizolim; (Opsionale) disponon parking me pagese, 50€ muaj E lire me 1 gusht 2024 Vendndodhja: 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt Cmimi: 550€

550 € / ne muaj
28/06/2024
  • 60 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera 21 Dhjetori » Kompleksi Kontakt, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente me qira ne 21 Dhjetori perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address