Apartamente dhe shtepi ne shitje ne Korce 1+1, 2+1, garsoniere

Rezultate: 34

Shitet, Vilë 3-Katëshe, Lagjia e re, Korçë.

Disponojmë Vilë 3-Katëshe, për Shitje, Lagjia e re, Korçë. Informacion mbi pronën: • Strukturë 3-Katëshe. • Sipërfaqe Trualli: 325M² nga të cilat 100M² gjurmë ndërtimi. • Sipërfaqe Totale Ndërtimi: 344M². • Kati i parë disponon 2 Ambiente të veçuara të cilat mund të shfrytëzohen për banim, njësi biznesi, hapësirë parkimi, magazina etj. • Kati i dytë është i organizuar në Ambientin e Ndenjies + Ambientin e Gatimit, 2 Dhoma Gjumi,1 Tualet, 2 Ballkone. • Kati i tretë është i organizuar në Ambientin e Ndenjies, 2 Dhoma Gjumi,1 Tualet, 2 Ballkone. • Kati i tretë është plotësisht i mobiluar. • Oborr. • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. • Zonë e preferuar për banim dhe investim dhe që ofron të gjitha facilitetet. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

145,000 €
20/07/2024
 • 325 m2
 • 8 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Korce » Lagjia e re, Korce

Shitet, Apartament 2+1, Bulevard Republika, Korçë

Disponojmë Apartament 2+1, për shitje, të pozicionuar tek Bulevard Republika, Korçë. Informacion mbi apartamentin: • Strukturë 3-Katëshe. • Sipërfaqe Totale (Neto): 82M² • Sipërfaqe Totale (Bruto): 87M² • Kat: 0 dhe -1 • Orientim Jug - Perëndim. Organizimi i brendshëm: • Kati 0 është i organizuar në Ambientin e Ndenjies + Ambientin e Gatimit, 1 Tualet. • Kati -1 është i organizuar në 2 Dhoma Gjumi. • Dy katet lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet shkallëve të brendshme. Cilësime të tjera: • Apartamenti disponon Post Parkim të përfshirë brenda çmimit. • Kati -1 mund të trajtohet gjithashtu për tipologji biznesi të tipit klinikë estetike, dentare, zyra etj. • Pozicionuar në një nga zonat më të zhvilluara të qytetit, ofron të gjitha facilitetet. Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni!

81,000 €
19/07/2024
 • 87 m2

🏡 Shtepi ne shitje Korce » Bulevard Republika, Korce

Shitet, Apartament 2+1, Lagjia 18, Korçë.

Disponojmë Apartament 2+1, për Shitje, Lagjia 18, Korçë. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja (Neto): 105M² • Sipërfaqja (Bruto): 120M² • Kati: 3 • Ndërtim i ri • Ashensor Organizimi i brendshëm: • Ambienti i Ndenjies + Ambienti i Gatimit • 2 Dhoma Gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon Cilësime të tjera: • Sistem Kapot. • Sistem Chiller me Kaldaja. • Parket Dru Lisi 5cm. • Grila me pult. • Apartamenti shitet bosh. (Ose i mobiluar në varësi të kërkesës ; Çmimi i listuar vlen për Apartamentin Bosh) • Zonë e preferuar për banim dhe që ofron të gjitha facilitetet. • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

97,000 €
07/06/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Korce » Lagjia 18, Korce, Korce

Shitet, Apartament 3+1+2, Shën Maria, Korçë.

Disponojmë Apartament 3+1+2, për Shitje, Shën Maria, Korçë. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja (Neto): 130M² • Sipërfaqja (Bruto): 170M² • Kati: 1 Organizimi i brendshëm: • Ambienti i Ndenjies • Ambienti i Gatimit • 2 Dhoma Gjumi • 2 Ballkone • 2 Tualete • Ambient -1 i përshtatur si kantinë. • Ambient Biznesi që mund të përshtatet për Banim si një Ambient i dytë ndenjieje apo Dhomë Gjumi. • Ambienti i Ndenjies komunikon me Katin -1 nëpërmjet shkallëve të brendshme. • Garazh. Cilësime të tjera: • Garazhi dhe Kati -1 kanë së bashku një sipërfaqe prej 40M². • Apartamenti shitet i mobiluar. • Zonë e preferuar për banim dhe që ofron të gjitha facilitetet. • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

87,000 €
30/05/2024
 • 130 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Korce » Lagjia 9, Korçë, Korce

SHITEN 2 VILA 2-KATESHE NE KORCE !

Ne qytetin e Korces shesim 2 vila -2kateshe. Vilat ndodhen ne rruge kryesore , rruga qe shkon per ne Voskopoje. Informacion mbi vilen: -Siperfaqe Trualli: 3000 m2 -Siperfaqe Totale Ndertimi: 251.8 m2 -Viti i ndertimit: 2011 -Orientimi: jug-lindje ,veri-perendim Organizimi: -Kati 1 124.5 organizohet ne: Sallon + kuzhine, dhome gjumi nje tualet dhe nje verande. -Kati 2, 127.3 m2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon te bollshem. Vilat kane nje oborr me gjelberim cka e ben shume komode jetesen per te shijuar dhe ajrin e paster. Zona ne te cilen ndodhet eshte mundesi mjaft e mire investimi . Për më shumë informacion apo vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni!

330,000 €
23/05/2024
 • 251 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Korce » Korce, Korce

Shitet, Vilë, Rezidenca Belvedere Korça

Belvedere Korça është një kompleks rezidencial dhe turisitk me vila, i projektuar mes gjelbërimit dhe qetësisë së parkut Rinia në Korçë. Vilat vijnë me një shkrirje elegante mes tradicionales dhe modernes, duke i dhuruar banorëve komoditet dhe një jetesë plot stil,për pushime ose për të banuar Informacion mbi vilën: • Strukturë 3-katëshe. • Sipërfaqe e vilës: 148.4m² • Sipërfaqe totale: 150m² Organizimi i Vilës: • Kati -1: Depo, Shkallë të jashtme. • Kati 0: Dhomë ndenjeje + Kuzhinë, Tualet, Verandë, Shkallë të jashtme. • Kati 1: Dhomë Gjumi, Tualet, Korridor, 2 Ballkone. • Kati 2: Dhomë Gjumi, Tualet. Cilësime të tjera: • Lokacion ideal pranë parkut Rinia. • Vilë me pamje nga Parku, qyteti i Korçës dhe Mali i Moravës. • Ambient funksional, qetësi dhe gjelbërim në një alternativë të vetme. • Privatësi e lartë, sistem sigurie 24/7. • Mundësi trajtimi për qira (firma merr përsipër trajtimin e vilës për Qira nga 2-5 vite) • Projektuar në mënyrë të tillë që të ofrojë efiçencë të lartë energjitike. Pamja e plotë e qytetit dhe horizontit përreth mundëson një vlerë të lartë investimi. Pozicionuar në mënyrë ideale pranë parkut “Rinia”, Belvedere Korça ndodhet në një distancë të afërt me pika kryesore të qytetit. Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni+355692033500

300,000 €
02/05/2024
 • 150 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Korce » PARKU RINIA, Korce

Shitet, Vilë 2-Katëshe, Lagjia 18, Korçë

Disponojmë Vilë 2-Katëshe, për Shitje, Lagjia 18, Korçë Informacion mbi pronën: • Strukturë 2-Katëshe. • Sipërfaqe (Truall): 91m². • Sipërfaqe Totale (Ndërtim): 130m². Organizimi: • Kati i parë është i organizuar në Ambientin e Ndenjies, Ambientin e Gatimit, 2 Dhoma Gjumi, Tualet. • Kati i dytë është i organizuar në Duplex në Ambientin e Ndenjies, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe 1 Dhomë Gjumi në katin e sipërm, Ballkon. • Oborr. Cilësime të tjera: • Shtëpia është totalisht e restauruar. • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. • Zonë e preferuar për banim dhe investim. • Zona ofron të gjitha facilitetet. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

150,000 €
09/12/2023
 • 91 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Korce » Lagjia nr.18, Korce

Po kërkoni për shtëpi në shitje në Vlorë? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, garsoniere. Pronat me cmimet me te lira dhe okazion jane te listuara ne portalin tone.

office-address