Vlora Marina ofron apartamente ne shitje 1+1, 2+1, 3+1

Rezultate: 32

OKAZION !!! SHESIM AMBJENT KOMERCIAL PRANE VLORA MARINA !!!

OKAZION !!! SHESIM AMBJENT KOMERCIAL PRANE VLORA MARINA !!! ARDHJA E PROJEKTIT TE MARINA VLORA, SJELL DHE NJE ZHVILLIM TE NJOHUR NDERKOMBETAR PER QYTETIN E VLORES. -Njesia komerciale ndodhet shume prane Marina Vlora afer Portit , ne nje nga zonat me te zhvilluar qe ndodhen ne qytetin e Vlores. -Mundesi aksesi prane Zones Skele- Lungomare. Informacion i pergjithshem: -Kati 2 -90 m2 - Posedon shkalle nga brenda ambientit te perbashket, ofrohet mundesia e hyrjes per ne prone dhe nga jashte ambjentit si dhe nga brenda kompleksit. -Eshte nje mundesi e mire investimi pasi ka vizibilitet te larte nga rruga kryesore dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi -Mund te investohet ne ZYRE AVOKATIE, ZYRE NOTERIE, ZYRE ARKITEKTURE, SALLON PARUKERIE ETJ. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Per me shume informacion ose vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni!

155,000 €
17/06/2024
 • 90 m2
 • 1 Tualet

🏡 Vlora Marina » Lagja Pavaresia Vlore, Vlore

VLORA MARINA , SHESIM APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, është një nga projektet më sfiduese të Grupit Balfin dhe do të jetë marina e parë premium aktive në Shqipëri me potencial për t’u bërë marina më e mirë e rajonit. Projekti përmban një arkitekturë bashkëkohore në qendrën premtuese dhe më dinamike të qytetit me trafik të lartë turistësh dhe vizitorësh Falë vendndodhjes së tij unike në vijën e parë të detit, ky zhvillim i jashtëzakonshëm do të prezantojë standarde të reja për një jetë premium dhe komode. Është një zhvillim me përdorim të përzierë duke përfshirë: • Një rezidencë shumë funksionale me apartamente premium me pamje nga deti • Njësitë tregtare dhe të shërbimeve • Hotele 5* dhe 4* të një zinxhiri ndërkombëtar • Një Marinë premium • Infrastruktura e brendshme rrugore e zhvilluar • Zonat rekreative dhe parqet • Shëtitorja • Zonat e gjelbra • Sheshi Qendror • Plazh privat dhe akses në atë publik aty pranë • 450 vende parkimi publik Ofrojm disa tipologji apartamentesh Tipologjia 1+1 dhe 2+1 ✅ Siperfaqe totale: 102.26 m2 ✅ Sip. e perbashket:14.76m2 ✅ Sip. verande 38.96 ✅ Parkim Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

366,547 €
02/05/2024
 • 155 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vlora Marina » lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE PARK – DET TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 216.29 m2 ✅ Sip. ndertimi: 153.12 m2, nga te cilat 37.02 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 20.67 m2 ✅ Sip. verande: 42.5 m2 ✅ Kati i pare

624,128 €
23/03/2024
 • 216 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE DETI TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 179.84 m2 ✅ Sip. ndertimi: 156.49 m2, nga te cilat 38.08 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 23.35 m2 ✅ Kati i pare

611,456 €
23/03/2024
 • 180 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 176.78 m2 ✅ Sip. ndertimi: 153.83 m2, nga te cilat 37.25 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 22.95 m2 ✅ Kati i katert

680,603 €
23/03/2024
 • 177 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 176.73 m2 ✅ Sip. ndertimi: 153.79 m2, nga te cilat 37.21 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 22.94 m2 ✅ Kati i trete

653,901 €
23/03/2024
 • 177 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 176.72 m2 ✅ Sip. ndertimi: 153.78 m2, nga te cilat 37.21 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 22.94 m2 ✅ Kati i gjashte

733,388 €
23/03/2024
 • 177 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 174.09 m2 ✅ Sip. ndertimi: 153.39 m2, nga te cilat 42.22 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 20.70 m2 ✅ Kati i trete

591,906 €
23/03/2024
 • 174 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » LUNGOMARE, Vlore

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 174.05 m2 ✅ Sip. ndertimi: 153.35 m2, nga te cilat 36.99 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 20.70 m2 ✅ Kati i dyte

574,365 €
23/03/2024
 • 174 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » LUNGOMARE, Vlore

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE DETI TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 165.17 m2 ✅ Sip. ndertimi: 143.73 m2, nga te cilat 27.23 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 21.44 m2 ✅ Kati i dyte

586,353 €
23/03/2024
 • 165 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » LUNGOMARE, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE PARK – DET TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 251.59 m2 ✅ Sip. ndertimi: 144.22 m2, nga te cilat 33.97 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 19.46 m2 ✅ Sip. verande: 87.91 m2 ✅ Kati i pare

664,432 €
23/03/2024
 • 252 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » LUNGOMARE, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 192.62 m2 ✅ Sip. ndertimi: 117.21 m2, nga te cilat 19.85 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 17.49 m2 ✅ Sip. verande: 57.92 m2 ✅ Kati i katert

572,810 €
23/03/2024
 • 193 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 166.25 m2 ✅ Sip. ndertimi: 146.48 m2, nga te cilat 43.25 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 19.77 m2 ✅ Kati i gjashte

490,437 €
22/03/2024
 • 166 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 166.07 m2 ✅ Sip. ndertimi: 146.32 m2, nga te cilat 43.13 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 19.75 m2 ✅ Kati i peste

481,603 €
22/03/2024
 • 166 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 164.24 m2 ✅ Sip. ndertimi: 144.71 m2, nga te cilat 39.52 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 19.53 m2 ✅ Kati i trete

558,416 €
22/03/2024
 • 164 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 164.01 m2 ✅ Sip. ndertimi: 144.51 m2, nga te cilat 34.32 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 19.50 m2 ✅ Kati i dyte

541,233 €
22/03/2024
 • 164 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 151.39 m2 ✅ Sip. ndertimi: 131.74 m2, nga te cilat 34.59 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 19.65 m2 ✅ Kati i trete

560,143 €
22/03/2024
 • 151 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 145.87 m2 ✅ Sip. ndertimi: 128.52 m2, nga te cilat 36.54 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 17.35 m2 ✅ Kati i peste

525,132 €
22/03/2024
 • 146 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 144.48 m2 ✅ Sip. ndertimi: 125.72 m2, nga te cilat 34.55 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 18.76 m2 ✅ Kati i katert

556,248 €
22/03/2024
 • 144 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 144.42 m2 ✅ Sip. ndertimi: 125.67 m2, nga te cilat 34.51 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 18.57 m2 ✅ Kati i peste

577,680 €
22/03/2024
 • 144 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 137.05 m2 ✅ Sip. ndertimi: 119.26 m2, nga te cilat 27.28 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 17.79 m2 ✅ Kati I gjashte

507,085 €
22/03/2024
 • 137 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 137.03 m2 ✅ Sip. ndertimi: 119.24 m2, nga te cilat 27.28 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 17.79 m2 ✅ Kati i peste

493,308 €
22/03/2024
 • 137 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 131.30 m2 ✅ Sip. ndertimi: 114.25 m2, nga te cilat 27.29 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 17.05 m2 ✅ Kati i peste

380,770 €
22/03/2024
 • 131 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 131.09 m2 ✅ Sip. ndertimi: 114.07 m2, nga te cilat 27.22 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 17.02 m2 ✅ Kati i gjashte

386,715 €
21/03/2024
 • 131 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE PARK - DET TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 173.38 m2 ✅ Sip. ndertimi: 93.32 m2, nga te cilat 24.75 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 12.59 m2 ✅ Sip. verande: 67.47 m2 ✅ Kati i pare

446,864 €
21/03/2024
 • 173 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar.

383,403 €
21/03/2024
 • 164 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK “VLORA MARINA”

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 105.93 m2 ✅ Sip. ndertimi: 93.33 m2, nga te cilat 24.7 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 12.60 m2 ✅ Kati i katert

370,755 €
21/03/2024
 • 106 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

APARTAMENT 1+1 TEK "VLORA MARINA"

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 100.32 m2 ✅ Sip. ndertimi: 88.39 m2, nga te cilat 24.66 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 11.93 m2 ✅ Kati i katert

285,912 €
21/03/2024
 • 100 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

APARTAMENT 1+1 TEK "VLORA MARINA"

Zgjidhni apartamentin tuaj në Vlora Marina, aty ku horizonti shkrihet me diellin, rrethuar nga parqet e gjelbëruara përreth dhe bluja e thellë e detit. Një depërtim arkitekturor, i cili harmonizon traditën dhe trashëgiminë me dizajnin bashkëkohor, duke ruajtur vlerat mesdhetare të tij. Vendi ideal për të jetuar dhe për të shijuar një stil të rafinuar jetese me të gjitha shërbimet e një cilësie të lartë në dispozicion, në një marinë ujore krejt unike. Të jetosh buzë detit, në apartamentet Premium të Vlora Marina, të cilat ofrojnë një pamje që të lë pa frymë. Aty ku me një vështrim mund të admironi vijën që ndan Adriatikun nga Joni me ishullin e Sazanit përballë jush dhe gjithë gjirin e Vlorës. Një vend i mahnitshëm që do t'ju bëjë të ëndërroni larg, teksa shijoni natyrën nga veranda e apartamentit tuaj. Falë pozicionit të saj, Marina e Vlorës ofron një pikë tejet interesante, me mundësinë unike të eksplorimit të vendeve të tjera në të gjithë Ballkanin. Një strehë shumëdimensionale për fundjava të shkurtra dhe pushime të gjata, ku shërbimet premium do t'ju bëjnë të ndiheni gjithmonë si në shtëpi. Një takim perfekt ku përzihen kulturat dhe historitë, të cilat bëhen një pikë mikpritëse referimi, që shpreh në mënyrë perfekte shpirtin shqiptar. ✅ Siperfaqe totale: 100.32 m2 ✅ Sip. ndertimi: 88.39 m2, nga te cilat 24.66 m2 ballkon ✅ Sip. e perbashket: 11.93 m2 ✅ Kati i trete

280,896 €
21/03/2024
 • 100 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vlora Marina » Lungomare, Vlore

Një zhvillim urban krejt i ri që ndërthur jetesën me shërbime të ndryshme. Shtepi dhe apartamente premium 1+1, 2+1, 3+1 me pamje nga deti ku ofrohen shërbime dhe aktivitete të ndryshme që e kthejnë Vlorën në epiqendrën më dinamike të rajonit.

Me te kerkuarat

office-address