Lokal ne shitje dhe ambjente biznesi ne shitje ne Tirane, Durres, Vlore, Shkoder

Rezultate: 57

Shitet Lokal tek lulishtja afer Stacionit te Trenit Durres!

Shitet Lokal (Bar-kafe) tek lulishtja afer Stacionit te Trenit Durres me siperfaqe rreth 118 m2. Ky lokacion shquhet per nga frekuentimi masiv i klienteve dhe kjo vjen per shkak te vendndodhjes mjaft terheqese fare prane rruges kryesore hyrese per ne brendesi te qytetit, lulishtes se madhe qe ofron gjelberim, pamje shplodhese, argetim dhe pelqehet nga te gjitha grupmoshat. Biznesi eshte shume mire i investuar dhe deri tani ka qene ne gjendje pune dhe i dhene me qera. Ky do te ishte nje investim i mire ne nje zone qe nuk i humb vlera: facilitete perreth, zone shume e populluar dhe xhiro shume e mire, nese zgjidhni ta ushtroni vete kete lloj aktiviteti. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer, ju ftoj te kontaktoni.

354,000 €
17/07/2024
  • 118 m2
  • 2 Tualete

🏡 Lokal ne shitje » Stacioni i Trenit, Durres

SHITET BAR RESTORANT NE RRUGA MAMINAS - GJIRIN E LALEZIT!

SHITET BAR RESTORANT NE RRUGA MAMINAS - GJIRIN E LALEZIT!! Ambienti eshte i pozicionuar buze rruges kryesore me siperfaqe te brendeshme 269m2 dhe siperfaqe totale 289m2. Eshte i ndare ne 3 kate, ku kati i pare eshte nje bar kafe dhe dy tualete ndersa ne katin e dyte eshte i perbere nga nje salle e madhe dasmash dhe kati i 3 eshte bosh dhe ofron mundesin te kthehet ne garsoniere . Ambjenti eshte perdorur per salle dasmash dhe ka pasur ecuri shume te mire, ky ambjent prej shume vitesh ka sherbyer edhe si bar kafe, gjithashtu mund te perdoret per biznese te ndryshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni!

220,000 €
02/05/2024
  • 289 m2
  • 2 Tualete

🏡 Lokal ne shitje » Rade, Durres

Shesim Bar - Kafe te Xhamlliku !

Ambienti është i pozicionuar në zonën e Xhamllikut ! Informacion mbi Ambientin: * Ndërtim i Ri * Buzë Rruge Kryesore * Kati 0 * Sipërfaqe Totale: 210 M2 * Sipërfaqe e Brëndshme : 100 M2 * Verandë : 110 M2 * Siperfaqe e Tarrace 100m2 * Fasad Xhami Corner: 10 X 6 M * Kapacitet Maksimal 55 Tavolina + 20 tavolina në tarracë * Vetrat me shine firzamonik * Tavan i varur * Ndricim Led * Parket * 2 Tualete * Depo * 3 SMART TV 50” 4K * Sallë Open Space * Plotësisht i Mobiluar * Në gjëndje pune * I dhënë me Qira në vlerën 1’500 €/muaj Neto Ambienti ndodhet në një zonë me shumë lëvizje ne rruge kryesore ! Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne nr tane te telefonit !

750,000 €
25/04/2024
  • 210 m2
  • 2 Tualete

🏡 Lokal ne shitje » Xhamlliku, Tirane

SHESIM, AMBIENT BAR - LOUNGE, ALI DEMI ‼️

Ambienti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit. Informacion mbi Ambientin: * Ndërtim i Ri * Buzë Rruge Kryesore * Kati 0 * Sipërfaqe Totale: 140 M2 * Sipërfaqe e Brëndshme Neto: 106 M2 * Verandë në Bashki: 34 M2 * 2 Hyrje të dedikuara * Fasad Xhami Corner: 10 X 6 M * Kapacitet Maksimal 28 Tavolina * Tenda me Pult * Vetrat me Pult * Tavan i Varur * Ndricim Led * Parket * 2 Tualete * Depo * 2 SMART TV 50” 4K * Sallë Open Space * Sistem Chiller * Plotësisht i Mobiluar * në Gjëndje Pune * i Dhënë me Qira në vlerën 1’500 €/muaj Neto * Xhiro aktuale 350 €/dita Ambienti ndodhet në një zonë me shumë lëvizje. Për njl vizit në pronë më kontaktoni❗️

335,000 €
05/04/2024
  • 140 m2
  • 2 Tualete

🏡 Lokal ne shitje » Ali Demi, Tirane

Shitet biznesi Bar Lounge në zonen e Ish-Bllokut!!

Biznesi Bar Lounge ndodhet në zonën prestigjioze të Ish-Bllokut në Tiranë. Biznesi ofron një ambient tërheqës dhe ka nje klientele te ngritur e ardhura të larta. Vendndodhja e shkëlqyer në zonen e Ish-Bllokut ne Tiranë, perben avantazh ne investimin ne kete biznes. Ambienti eshte i investuar dhe mjaft i kendshem, me 40 tavolina dhe te gjitha pajisjet e tjera te nevojshme per mbarevajtjen dhe funksionimin e tij. Ka nje xhiro te konsoliduar dhe te qëndrueshme por edhe nje potencial për rritje të mëtejshme. Ambienti është i dhene me qira me një kosto mujore prej 2,000 euro. Kjo është një super mundësi investimi ne biznesin dhe zonen e duhur. Per me shume detaje na kontaktoni!

30,000 €
21/03/2024
  • 100 m2
  • 4 Tualete

🏡 Lokal ne shitje » Ish Blloku, Tirane

Lokal ne shitje

Me te kerkuarat

office-address