Apartamente dhe shtepi ne shitje ne Pogradec 1+1, 2+1, garsoniere

Rezultate: 6

EKSKLUZIVE! SHITET BUJTINE DHE 13280 M2 TOKE NE POGRADEC

Në fshatin Zagorcan te Pogradecit ofrojmë për shitje një vilë 3 katëshe me 13280m2 tokë e mbjellë me pemë frutore. Vila është përdorur si bujtinë dhe është shumë i përshtatshëm për zhvillim agroturizmi Vila organizohet si më poshtë: Kati i 1-rë: -dhomë ndenje -dhomë gjumi -kuzhinë -tualet -dhomë frigoriferike -kantinë vere - pishine e brendshme Kati i 2-të -kendi i oxhakut -holl me banak dhe tavolina ngrënie+verandë -kuzhinë e vecuar -tualet -akses në pjesën e jashtme tek furra e pjekjes dhe zgara Kati i dyte eshte i pershtatshem dhe per restorant pasi lidhet direkt me ambientin ku ndodhet furra e pjekjes e cila eshte e ndertuar prej guri. Kati i 3-të -4 dhoma gjumi+4 tualete të vecuara secili Cilësime të tjera: -kondicioner në të gjitha hapësirat e vilës -mobilim -magazine e madhe e cila mund te perdoret per ruajtjen e prodhimeve te ndryshme. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni!

450,000 €
25/06/2024
  • 13280 m2
  • 5 Dhoma gjumi
  • 6 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Pogradec » Pogradec, Pogradec

Shitet, Vilë 3-Katëshe, Pogradec.

Disponojmë Vilë 3-Katëshe, për Shitje, Pogradec. Informacion mbi pronën: • Strukturë 3-Katëshe + Papafingo. • Sipërfaqe Totale Ndërtim: 250m² • Sipërfaqe Trualli e Vilës: 624m² Organizimi i brendshëm: • Kati 0 është i organizuar në Garazh, Korridor, Dhomë teknike. • Kati 1 është i organizuar në Ambientin e Ndenjies + Ambientin e Gatimit, Dhomë Pritjeje, Tualet, Korridor, Ballkon. • Kati 2 është i organizuar në 3 Dhoma Gjumi, Tualet, Korridor, Ballkon. • Kati 3 është i organizuar në Papafingo, Ambientin e Ndenjies + Ambientin e Gatimit, Dhomë Gjumi, Tualet, Ballkon. • Oborr ; Bashtë ; Lulishte. Cilësime të tjera: • Vila shitet plotësisht e mobiluar. • Zonë e preferuar për banim. • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë detaje ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

230,000 €
08/02/2024
  • 624 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Pogradec » Pogradec, Pogradec

Shitet, Vilë 3-Katëshe, Pogradec.

Disponojmë Vilë 3-Katëshe, për Shitje, në hyrje të Pogradecit. Informacion mbi pronën: Strukturë 3-Katëshe. Sipërfaqe Totale Ndërtim: 198m² Sipërfaqe Trualli e Vilës: 155m² Organizimi i brendshëm: Kati i parë i Vilës është i organizuar në Ambientin e Ndenjies + Ambientin e Gatimit, 1 Dhomë Gjumi, Tualet, Korridor. Kati i dytë i Vilës është i organizuar në Ambient Ndenjieje + 1 Dhome Gjumi, Tualet, Korridor. Kati i tretë - mund të trajtohet sipas dëshirës. Oborr. Cilësime të tjera: Vila është e pozicionuar 10m nga rruga kryesore. Vila shitet e mobiluar. Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Zonë e preferuar për banim. Për më shumë detaje ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

100,000 €
20/12/2023
  • 155 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Pogradec » Ne hyrje te Pogradecit., Pogradec

Po kërkoni për shtëpi në shitje në Vlorë? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, garsoniere. Pronat me cmimet me te lira dhe okazion jane te listuara ne portalin tone.

office-address