Shtepi me qera dhe apartamente me qera te lira ne Vlore 2+1

Rezultate: 20

APARTAMENT MODERN PER QERA LUNGOMARE

Apartamenti pozicionohet ne katin e peste teknik , ne linjen e dyte te shetitores Lungomare ne nje nga blloqet e banimit me te preferuar dhe frekuentuar .Eshte disponibel duke filluar nga muaji shtator 2024. Mobilimi eshte bere se fundmi , modern me cdo detaj te nevojshem per nje jetese komode . Organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen , dy dhoma , nje tualet dhe dy ballkone nga te cilet nje i mbyllur. Shtrimi i dyshemese eshte bere me parket , ngrohje-ftohja realizohet nepermjet kondicionerave te instaluar ne cdo ambient te apartamentit. Prane plazhit dhe cdo faciliteti te nevojshem , per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni !

600 € / ne muaj
15/09/2023
  • 110 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera ne Vlore 2 + 1 » Lagjja '' Uji i Ftohte '', Vlore

Kur kërkoni për shtepi me qera ne Vlore është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne ofrojme opsione te ndryshme 2+1.

office-address