Shtepi me qera ne lungomare Vlore, apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe garsoniere

Rezultate: 15

JEPET ME QERA AFATGJATE APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE LUNGOMARE, VLORE

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti ndodhet ne vijen e pare me pamje deti. Apartamenti eshte i sapo rinovuar, i mirembajtur, si dhe i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Ne cmim perfshihen pagesa e internetit, TV dhe ashensor. Ka qene shume pak kohe i banuar. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhome Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Detaje të tjera: ✅ Kati i peste ✅ Ashensor ✅ 2 muaj garanci dhe 1 muaj qera ✅ Mobilim i ri

450 € / ne muaj
09/04/2024
  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera lungomare Vlore » Tek Hotel “Navy”, Lungomare, Vlore

APARTAMENT MODERN PER QERA LUNGOMARE

Apartamenti pozicionohet ne katin e peste teknik , ne linjen e dyte te shetitores Lungomare ne nje nga blloqet e banimit me te preferuar dhe frekuentuar .Eshte disponibel duke filluar nga muaji shtator 2024. Mobilimi eshte bere se fundmi , modern me cdo detaj te nevojshem per nje jetese komode . Organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen , dy dhoma , nje tualet dhe dy ballkone nga te cilet nje i mbyllur. Shtrimi i dyshemese eshte bere me parket , ngrohje-ftohja realizohet nepermjet kondicionerave te instaluar ne cdo ambient te apartamentit. Prane plazhit dhe cdo faciliteti te nevojshem , per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni !

600 € / ne muaj
15/09/2023
  • 110 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera lungomare Vlore » Lagjja '' Uji i Ftohte '', Vlore

Shtepi dhe apartamente me qera ne lungomare Vlore prane detit me njesi te shumellojshme 1+1, 2+1, 3+1.

office-address