Kodra e Diellit: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 40

Shitet Apartament 2+1+2 Rezidenca Kodra e Diellit

Apartamenti ndodhet te zgjatimi Kodres Diellit (British School) Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i ri • Kati i 2 banim • Sipërfaqja neto e Apartamentit: 68.7 m2 neto dhe 80.38 m2 bruto • Kubaturë e Rregullt • Dritë Natyrale në çdo ambient Organizimi: • Korridor Shpërndarës • Sallon Ndënje • Ambient Gatimi • 2 Dhoma Gjumi, dhoma matrimoniale me tualetin e saj • 2 Tualete • Ballkon nuk disponon Cilësime të tjera • Pjeserisht i Mobiluar • Totalisht i Investuar • Kuzhine e kompletuar • Dritare Tripel Xham • Tualete incaso • Kondicionim ne cdo ambjent •Apartamenti nuk disponon ende certifikaten e pronesis pasi nuk ka perfunduar ndertimi kompleksit. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për banim. Ideal për Familje apo të Huaj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, me kontaktoni!

157,000 €
09/07/2024
 • 81 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kodra e Diellit » Kodra e Diellit, Tirane

OKAZION,SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE ,REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Kompleksi Rezidencial “Kodra e Diellit” është kompleksi i banimit më i veçantë në Tiranë,me i sigurte, ku banoret gëzojnë komoditetin e jetës së lakmuar rezidenciale. Kompleksi Rezidencial “Kodra e Diellit” dallon për cilësinë e ndërtimit, ku janë respektuar standardet evropiane të industrisë së ndërtimit. Ky Kompleks Rezidencial ofron nje game te larte sherbimesh si supermarkete,bare, restorante dhe pastiçeri, pastrim kimik, pishina, palestra, klinika dhe farmaci, kopsht dhe shkollë, parukeri dhe SPA Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi pronen -Ndertim i ri -Siperfaqe bruto 75.51m2 -Siperfaqe Verande 18.35 m2 -Kati 1 Organizimi: -Sallon ndenje -Ambient gatimi -1dhome gjumi -1 Tualet -Verande Disponon post parkimi me kosto ekstra Per cdo informacion te detajuar apo nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

110,000 €
06/06/2024
 • 92 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Kodra e Diellit » REZIDENCA KODRA E DIELLIT, Tirane

SHITET VILE E BASHKENGJITUR TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1!

Shitet vile e bashkengjitur tek Rezidenca Kodra e Diellit 1. Informacion mbi Vilen : •Ndërtim i Ri
 •Kati 0 & 1 •Sipërfaqe Ndertimi: 200 m2 •Siperfaqe Oborri :100m2 •Orientim: Jug-Perendim •me HIPOTEKË 
Organizimi:
 •Korridor Shpërndarës •Sallon Ndënjie
 •Kuzhine e Vecuar •3 Dhoma Gjumi •3 Tualete Inkaso •Lavanderi dhe Depo •Oborr •Verande Detaje të tjera: •Investuar me Arkitekt
 •Arredim Modern •Oxhak Funksional
 •Kondiconer Chiller Inverter Daikin
 •Smart Tv 58" 4K
 •Tavane të Varuara •Lavastovilje •Tualetet me Ngrohje •Tharëse Rrobash •Ndriçim Led
 •Termoziolim & Izolim Akustik 100%
 •Dritare Triplex •Grila Elektrike (me pult)
 •Parket Druri •Panele Diellor •Vila eshte izoluar e gjitha me nje shtrese gome qe perdoret per varakat kundejt lageshtires . •Mobilimi eshte bere nga markat me te mira ne treg •Sistem Elektrik i ri Vila ndodhet në një zonë shumë të preferuar e të qetë për banim. Akses i menjëhershëm me rrugët kryesore. Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

600,000 €
04/05/2024
 • 200 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kodra e Diellit » Rezidenca Kodra e Diellit 1!, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KODRA E DIELLIT !

Apartamenti ndodhet midis Kopshtit Botanik dhe Rezidences Kodra e Diellit 1. Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i ri, viti 2024 • Kati 1 banim • Sipërfaqe 103m2 ne total • Kubaturë e Rregullt • Post Parkimi në katin -1 (me cmim extra) • Çmimi eshte i padiskutueshem Organizimi i Apartamentit: • Korridor Shpërndarës • Salloni i Ndënjes • Ambient Gatimi Inkaso • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualet Inkaso (nje tualet me dritare) • Ballkon Detaje të Tjera: • Totalisht i Investuar • Tualet incaso • Parket Inxhinerik AC5 • Tavan i Varur • Ndriçim Led • Dritare Dopio Xham ▫️Apartamenti ndodhet në një komplesk shumë të qetë e të preferuar për banim, pranë Parkut të Liqenit Artificial e me akses në rrugët kryesore. Ideal për Banim apo Investim, pasi jepet me qira rreth 600€ - 700€ / muaj. Për një vizitë në apartament më kontaktoni !

180,000 €
29/04/2024
 • 103 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kodra e Diellit » Rruga Kodra e Diellit, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente per shitje ne Kodra e Diellit nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address