Apartamente dhe shtepi ne shitje ne Kamez 1+1, 2+1, garsoniere

Rezultate: 68

Paskuqan, apartament 2+1 në shitje

Paskuqan, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 107.50 m2 dhe sipërfaqe neto 94.50 m2 Ndodhet në kati i VII-të të një objekti në fazë ndërtimi Organizohet në një ambjent ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon Kompleksi ofron një spektër apartamentesh të projektuara me kujdes, e tërësisht të përpiluara për të përgjigjur ndaj stileve dhe preferencave të ndryshme të jetesës. Nga studiot e ngrohta deri te njësitë e gjera me disa dhoma gjumi, secila shtëpi përmban një ndjenjë të qarkullimit bashkëkohor dhe qetësie. Planimetritë me hapësirë të hapur maksimizojnë ndriçimin natyral, duke krijuar një atmosferë të ndritshme dhe të ajrosur që lidh me lehtësi hapësirat e ndenjës, të ngrënies dhe kuzhinën. Fasadë me termoizolim dhe tullë dekorative për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. Cmimi i shitjes 900 euro/m2 Totali 96750 euro

96,750 €
26/06/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

Apartament 2+1 në Shitje në Kamëz - 162525€ | 130.02 m²

Ky apartament ndodhet në një zonë strategjike në Kamëz, i përshtatshëm për ato që kërkojnë akses të lehtë në shërbimet kryesore si aeroporti, qendra tregtare, policia, spitali dhe shkolla. • Sipërfaqe e brendshme: 113.44 m² • Sipërfaqe totale: 130.02 m² • Numri i dhomave të ndenjes: 1 • Numri i kuzhinave: 1 • Numri i dhomave të gjumit: 2 • Numri i banjove: 1 • Viti i ndërtimit: 2024 • Infrastruktura përfshin parkim/garazh • Ne ndertim e siper. • Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtese që ka gjithsej shtatë kate • I shkëlqyer për ata që kërkojnë qasje të lehtë në shërbimet esenciale dhe infrastrukturë të mirë • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

162,525 €
25/06/2024
 • 130 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Bulevardi Blu, Kamez

2 VILA INDIVIDUALE PER SHITJE NE KAMEZ

Ofrohen per shitje 2 Vila moderne ne zonen e Kamzes , rruga Kongresi i Dibres. Vilat jane ndertim i ri i vitit 2020 dhe ofrojne nje standart te larte ne projektim dhe stukture. Vilat jane te vendosur ne nje truall te perbashket prej 1100m2 , me siperfaqe te gjelberuar , si dhe hapesire te mjaftuesme parkimi per rreth 10makina . Secila vile organizohet perkatesisht ne 2kate banim me siperfaqe totale ndertimi prej 236m2 dhe te strukturuara si me poshte : Kati 0 : 1 sallon ndenjeje , 1 kuzhine+ambjent ngrenieje i vecuar , 1 dhome gjumi , 1 tualet Kati 1: 3 dhoma gjumi, 2 tualete , 1 dhome garderobe, 1 ballkon Jane plotesisht te investuara se brendshmi , me sistem Chiller per ngrohje/ftohjen, oxhak funksional, shtruar me parket, dritare plastike dopio xham, elektroshtepiake te markave cilesore si dhe te arreduara me nje stil bashkekohor duke ofruar nje hapesire te bollshme dhe komode jetese . Gjithashtu vlen per tu permendur edhe izolimin termik i jashtem me sistem kapot qe nuk lejon depertimin e nxehtesise dhe te ftohtit. Vilat ofrohen ne shitje se bashku , ne gjendjen aktuale totalisht te mobiluara . Ekziston mundesia e nje muri ndares mes 2 objekteve , si dhe ka hapesire te jashtme qe mund te shfrytezohet per konstruksionin e nje pishine ose nje kend barbeque etj . Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor . Zona eshte plotesisht e aksesueshme , vetem pak minuta larg rruges kryesore dhe qendres se Kamzes . Per me shume informacion na kontaktoni

1,400,000 €
09/06/2024
 • 472 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » RRUGA KONGRESI I DIBRES, Kamez

SHITET GODINE MULTIFUNKSIONALE NE KODER INSTITUT-KAMEZ!

SHITET GODINË MULTIFUNKSIONALE NË KODËR INSTITUT-KAMËZ! Godina ndodhet në një zonë të mrekullueshme, pranë liqenit të Paskuqanit, dhe ofron mundësi të shumta biznesi: ✨ Kati zero: bar-kafe ☕ ✨ Kati 1: butik dhe dyqan 🛍️ ✨ Kati 2: palestër 💪 ✨ Kati 3: apartament 250 m², totalisht i investuar 🏠 ✨ Kati 4: apartament 250 m², totalisht i investuar 🏠 E investuar me materiale cilësore nga Italia 🇮🇹, kjo godinë garanton cilësi maksimale në çdo detaj. Përveç kësaj, ka edhe bodrum për depozitat e ujit dhe magazinim të materialeve të ndryshme. 📍 Vendndodhja në rrugë kryesore e bën të lehtë për tu aksesuar dhe ideal për bizneset tuaja! 💬 Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni! ---

550,000 €
23/05/2024
 • 1200 m2

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Instituti bujqesor, Kamez

Shitet Apartament 1+1+Verand te Bashkia ne Kamez

Shitet Apartament 1+1+Verand te Bashkia ne Kamez Siperfaqe: 96.6 m2 Siperfae verande:70 m2 Kati i 1 banim (i 3 teknik) Organizohet : - Sallon ndenje + Ambient Gatimi - 1 Dhom gjumi - 1 Tualete - 1 Verande -Totalisht i investuar cdo paisje ne apartament, parket -Ne proces hipotekimi pallat i 2023 -Me punime shume cilesore dhe lokacion shume i favorshem Vendodhja : Bashkia ne Kamez Cmimi per Shitje :125.000 euro Siperfaqe: 96.6 m2 Siperfae verande:70 m2 Kati i 1 banim (i 3 teknik) Organizohet : - Sallon ndenje + Ambient Gatimi - 1 Dhom gjumi - 1 Tualete - 1 Verande -Totalisht i investuar cdo paisje ne apartament, parket -Ne proces hipotekimi pallat i 2023 -Me punime shume cilesore dhe lokacion shume i favorshem Vendodhja : Bashkia ne Kamez Cmimi per Shitje :125.000 euro

125,000 €
27/04/2024
 • 97 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » perball Bashkis KaMEZ, Kamez

Po kërkoni për shtëpi në shitje në Vlorë? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, garsoniere. Pronat me cmimet me te lira dhe okazion jane te listuara ne portalin tone.

office-address