Shtepi per shitje ne Yzberisht: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 50

Shitet apartament 2+1+2 te Amerikan 3

Shitet apartament 2+1+2 te Amerikan 3 Siperfaqe: 84m2 Kati i 6 me ashensore Apartamenti organizohet ne: 1 Ambient Gatimi 1 Ambient ndenje 2 Dhoma gjumi 2 Ballkone 2 Tualete Orientimi. Juglindje Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern me pajisje te reja dhe stil teper cilesor.Apartamenti ka gjithcka qe ju duhet dhe i mobiluar me projekt. I pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome .Ka ndricmim natyral gjate gjithe dites ,ka dy ballkone njeri prej te cileve ka nje hapesrie shume te bollshme dhe nje tualet tjeter te vogel te dhome matirmonaile. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Vendodhja: Rruga Bedri Karapici ,te Amerikan 3 Cmimi:173.000 Euro

173,000 €
11/07/2024
 • 84 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Yzberisht » Amerikan 3, Tirane

Shitje, Apartament 2+1, rruga Bedri Karapici, Yzberisht, Tiranë

Disponojme Apartament 2+1, per Shitje Apartamenti ndodhet ne rrugen Bedri Karapici, Yzberisht, Tiranë Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 • Sipërfaqe neto: 84 m² • Sipërfaqe bruto: 95 m² Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie dhe gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • 2 ballkone Cilesime te tjera: • Ndertim i ri me ashensor • Mobilim modern dhe shume cilesor • Disponon elektroshtepiake te markave me te mira si SMEG, AEG,LG • Disponon sistem kondicionimi DAIKIN • Disponon sistem elektrik me pajisje teper cilesore te markes SCHNEIDER • Apartamenti disponon hidrosanitare te markes italiane PAINI • Parket laminat shume cilesor i markes gjermane CLASSEN • Dhomat e gjumit jane te pajisura me dysheke italiane te markes MAGNIFLEX • Apartamenti ka orientim jug-perendim dhe ndricim natyral gjate gjithe dites • Ka 2 ballkone dhe 1 tualet te vogel ne dhomen matrimoniale • Diponon dokumentacion te rregullt hipotekor • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

173,000 €
08/07/2024
 • 95 m2

🏡 Shtepi ne shitje Yzberisht » Rruga Bedri Karapici, Tirane

SHESIM APARTAMENT 3+1+2 +VERANDE PLUS POST PARKIMI NE YZBERISHT!

Shesim apartament 3+1+ verande plus post parkimi Yzberisht! Pozicionuar ne katin e 10-te nje pallati te ri 10-katesh ne nje zone te zhvilluar mire prane faciliteteve te nevojshme per banim Apartamenti organizohet ne: -1 sallon ndenje i cili ka dalje ne verande -kuzhine gatimi e vecuar me dritare per ajrosje -3 dhoma gjumi nga te cilat 2 nga keto kane dalje ne verande -2 tualete -1 verande Gjithashtu disponon dhe post parkimi -1 Sipërfaqe e brendshme 111.22m2 Sipërfaqe e perbashket 17.65 m2 Sipërfaqe e verandes 44 m2 Siperfaqe ballkoni 7.02 Sipërfaqe totale 179.89 m² Gjithashtu disponon post parkimi me vlere 15,000€ me cmim extra. Shitet edhe me kredi. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone me kontaktoni!

160,000 €
02/07/2024
 • 179 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Yzberisht » Yzberisht, Tirane

SHITET APARTAMENT 1+1 ME 40m2 VERANDE TE KOMPLEKSI "TIRANA GOLDEN PARK"❗️

Apartament 1+1 me super Verande tek Kompleksi "Tirana Golden Park" prane Spitalit Amerikan 3, ndertuar ne vitin 2019. Apartamenti ka siperfaqe totale 103.7 m2 ( Total: 63.7 m2 apartamenti + 40 m2 Verande edhe ballkon) Ka planimetri perfekte me koridor shperndares, soxhorno me kuzhinen, dhome gjumi, tualet me dritare dhe nje verande te bollshme. e cila te jep mundesine per te htuar nje dhome gjumi te dyte. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte shume e mire per banim edhe investim, pasi ti ofron te gjitha sherbimet.... Farmaci, shkolla, cerdhe, supermarket, ambjente te gjelberuara per femijet tuaj, etj. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

108,500 €
22/06/2024
 • 104 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Yzberisht » Rruga: Bedri Karapici, Tirane

Apartament 1+1 Për Shitje Në Yzberisht , Tiranë - 105,000€ | 100 M²

• Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht • Lokacioni: Apartamenti ndodhet në kompleksin Golden Park, një zonë të preferuar për banim në qytetin tonë. • Kati: Gjendet në katin e 8-të, i cili ofron një pamje të mrekullueshme dhe ndriçim natyral të mirë gjatë gjithë ditës. • Madhësia: Ka një sipërfaqe prej 100m², e cila përfshin hapësirën e jetesës, kuzhinën, një dhomë gjumi dhe një banjë. • Struktura fillestare: Momentalisht eshte apartament 1+1, që do të thotë një dhomë gjumi dhe një sallon me kuzhinë të integruar. • Potenciali i rikonvertimit: Ekziston mundësia për të konvertuar apartamentin në një 2+1 duke bërë disa modifikime të thjeshta, duke shtuar një dhomë gjumi të dytë. • Karakteristikat e tjera: Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të plotë dhe në rregull për transferim pronësie. • Për më shumë detaje ju lutem na kontaktoni !

105,000 €
20/06/2024
 • 100 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Yzberisht » Yzberisht, Tirane

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE BLV.MIGJENI, YZBERISH!

Ambienti ndodhet prane Big Market ne "Bulevardin Migjeni" ne zonen e Yzberishit. Pozicionohet ne katin 0, me fasade xhami. Siperfaqe bruto: 40m2. Siperfaqe neto: 36m2. Momentalisht i ndare ne 2 ambiente te bashkangjitura, njeri 25m2 dhe tjetri 15m2, i aksesueshem ne dy hyrje, njera nga rruga ku ndodhet dhe fasada xhami dhe tjetra me hyrja nga pjesa e brendshme te pallatit.(Lehtesisht konvertohen ne 1 ambient te vetem). Zona eshte e populluar per te ushtruar aktivitetete te ndryshme biznesi si: klinike dentare, zyre avokatie, butik rrobash, parukeri, qender estetike, etj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone me kontaktoni!

80,000 €
15/05/2024
 • 40 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Yzberisht » Bulevardi Migjeni, Yzberish, Tirane

Yzberisht pranë KMY-së, apartament 1+1 në shitje

Yzberisht pranë KMY-së, apartament 1+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 72.86 m2 dhe neto prej 63 m2. Ndodhet në katin e VI-të të objektit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon Apartamenti është në fazë ndërtimi E projektuar dhe e karakterizuar me stilin arkitekturor modern dhe një design që dallohet për format e thjeshta dhe harmonike. Ambienti organizohet nga hapsirat e gjelbërta që shërbejnë për të krijuar hapsira clodhëse dhe argëtuese. Zona në te cilën është ndërtuar kompleksi ofron të gjtha facilitet e mundeshme dhe ndodhet pranë shkollave, kopshteve, cerdheve etj. Çmimi i shitjes 1130 euro/m2 Totali 82332 euro

82,332 €
04/05/2024
 • 73 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Yzberisht » Yzberisht, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Yzberisht perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address