Shtepi per shitje ne Globe: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 8

Viva Residence, apartament 2+1 në shitje

Viva Residence, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 106.9 m2 dhe sipërfaqe neto 90.6 m2 Ndodhet në katin e III-të të një pallati në fazë ndërtimi (Gropë) Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon ‘Viva Residencë’ është projektuar me kujdes dhe profesionalizëm për të ofruar komoditet, elegancë, dhe funksionalitet, për të gjithë ata që janë të interesuar të investojnë në një mjedis të bukur dhe modern Një residencë e re banimi është gati për të hapur dyert dhe t’ju ofrojë një përvojë të re jetese Aty ku komoditeti takon elegancën dhe funksionalitetin Cmimi i shitjes 1550 euro/m2 Totali 165695 euro

165,695 €
15/07/2024
 • 106 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Globe » Viva Residence, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI "SHUSHICA" PERBALL DELIJORGJIT!

Apartamenti ndodhet në rrugën Stavri Themeli, përballë kompleksit Delijorgji dhe gjendet në një kompleks të vogël miqësor për familjet me fëmijë. Është një apartament 2+1 me certifikatë pronësie, me një sipërfaqe totale prej 95.2 m² (86.84 m² sipas certifikatës). Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtese të re me ashensor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë moderne, me parket, kondicioner, dhe është i organizuar: 1 dhomë ndenjeje me zonën e kuzhinës 2 dhoma gjumi 1 një tualet 1 ballkon 1 korridor që ndan dhomat. Orientim Jug-Lindje Cmimi eshte i diskutueshem. Per cdo info apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

170,000 €
11/07/2024
 • 95 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Globe » Globe, Tirane

Viva Residence, apartament 1+1 në shitje

Viva Residence, apartament 1+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 68.9 m2 dhe sipërfaqe neto 58.4 m2 Ndodhet në katin e II-të të një pallati në fazë ndërtimi Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon ‘Viva Residencë’ është projektuar me kujdes dhe profesionalizëm për të ofruar komoditet, elegancë, dhe funksionalitet, për të gjithë ata që janë të interesuar të investojnë në një mjedis të bukur dhe modern Një residencë e re banimi është gati për të hapur dyert dhe t’ju ofrojë një përvojë të re jetese Aty ku komoditeti takon elegancën dhe funksionalitetin Cmimi i shitjes 1500 euro/m2 Totali 103350 euro

103,350 €
09/05/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Globe » Viva Residence, Tirane

Apartament 1+1 n shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Apartament 1+1 n shitje në “Viva Residence” pranë Globe Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 71.4 m2 dhe sipërfaqe neto 60.5 m2 Ndodhet në katin e II-të Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon Apartamenti eshte ne faze ndertimi, sapo kane nisur punimet (Gropë) ‘Viva Residencë’ është projektuar me kujdes dhe profesionalizëm për të ofruar komoditet, elegancë, dhe funksionalitet, për të gjithë ata që janë të interesuar të investojnë në një mjedis të bukur dhe modern Një residencë e re banimi është gati për të hapur dyert dhe t’ju ofrojë një përvojë të re jetese Aty ku komoditeti takon elegancën dhe funksionalitetin Cmimi i shitjes 1500 euro/m2 Totali 107100 euro

107,100 €
18/01/2024
 • 71 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Globe » Viva Residence, Tirane

Viva Residence, apartament 1+1 në shitje

Viva Residence, apartament 1+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 67.7 m2 dhe sipërfaqe neto 57.4 m2 Ndodhet në katin e II-të të një pallati në fazë ndërtimi (Gropë) Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon ‘Viva Residencë’ është projektuar me kujdes dhe profesionalizëm për të ofruar komoditet, elegancë, dhe funksionalitet, për të gjithë ata që janë të interesuar të investojnë në një mjedis të bukur dhe modern Një residencë e re banimi është gati për të hapur dyert dhe t’ju ofrojë një përvojë të re jetese Aty ku komoditeti takon elegancën dhe funksionalitetin Cmimi i shitjes 1500 euro/m2 Totali 101550 euro

101,550 €
18/01/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Globe » Viva Residence, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Globe me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address