Kerko shtepi per shitje ne Selvia - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 6

SHESIM APARTAMENT 3+1+2 TE SELVIA!

Shesim apartament 3+2+1 te Selvia! Apartamenti ka siperfaqe totale 294 m2 * Siperfaqe e brendshme 145 m2 * Siperfaqe e perbashket 20.02 m2 * Siperfaqe e verandes 128.98 m2 * Kati i 10 * Orjentim Jug - Lindje Organizohet nga: * Koridor Shperndares * Sallon ndenje me ambient gatimi dhe ngrenie * 3 Dhoma Gjumi * 2 Tualete njeri me ajrim me dritare * 2 Veranda Apartamenti eshte i investuar ne menyre bashkekohore per nje jetese mjafte te qete dhe komode. Pozicioni dhe orientimi qe ka i mundeson nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Pjesa me atraktive eshte veranda qe shtrihet pothuajse ne te gjithe gjatesine e apartamentit, duke shijuar nje pamje mjaft mbreselenese te qyteit. Shitet e mobiluar,disponon dokumentacion te rregulli hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facalitetet e nevojshme per te jetuar ne nje menyre mjaft komode. Per me teper informacione me kontaktoni!

360,000 €
16/02/2024
  • 294 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Selvia » Selvia, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Selvia me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address