Kerko shtepi per shitje ne Lunder - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 19

Shitet, Vilë, Lundër, Tiranë - 590.000€ | 765m2

Të dhëna mbi vilën : ● Strukturë 3-Katëshe ● Sipërfaqe Ndërtimi 425 m2 ● Sipërfaqe Truall 765 m2 Organizimi : ● Kati 0: -- Sipërfaqe 178.3 m2; -- Organizimi: Sallon, 2 dhoma gjumi (njëra nga dhomat ka edhe garderobë), 2 tualete, depo. ● Kati 1: -- Sipërfaqe 92.6 m2; -- Organizimi: Sallon, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe Veranda me sipërfaqe 62.6m2 ● Kati 2: -- Sipërfaqe 94.9 m2 -- Organizimi: 3 Dhoma gjumi, 2 tualete, garderobë, ballkon Cilësime të tjera: Vila ndodhet fare pranë Tegut në zonën e Lundrës me një pamje magjepsëse nga cdo cep i saj. Vila ka hyrje dalje personale për të patur privatësi maksimale; Sistemi kondicionimit Fujitsu inverter; Ambjenti kuzhinës dhe garderobat e kompletuara. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

590,000 €
17/07/2024
 • 765 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Afër TEG, Tirane

VILË PËR SHITJE TEK ROLLING HILLS

Shitet Vila tek Rolling Hills. Vila është individuale me një sipërfaqe trualli prej 950 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi të organizuar në 3 kate prej 220 m2. Kompleksi rezidencial ka hyrje dalje të shpejt në unazën e madhe të qytetit, gjithashtu dhe në Qendrën Tregtare TEG. Vila në katin nëntokë ka një sipërfaqe prej 227 m2 dhe zotëron 2 vende parkimi, 1 dhomë shërbimi, 1 tualet, 1 dhomë gjumi dhe sallon me kuzhinën e ideuar për akomodimin e miqve, e cila mund të kthehet në dhomë fitnesi, studio pune, etj. Nëpermjet shkallëve kalojmë në katin përdhe i cili ka sipërfaqe prej 220 m2 të organizuar në një sallon të bollshëm, kuzhinë me vehte, një dhomë gjumi me garderobe dhe tualet, si dhe një dhomë ose një ambjet për zyrë. Salloni ka oxhak dhe një vetratë të madhe e cila të lidh me verandën e kopshtin. Në katin e sipërm gjenden 2 dhoma gjumi me 2 tualete. dhe një living room të dytë me një tualet, living room ka një hapësirë të bollshme nga ku mund të dalësh në verandën prej 80 m2 me një pamje fantastike të kopshtit. Jetesa në rezidence ofron siguri, privatësi dhe rehati maksimale. Për çdo informacion na kontaktoni!

2,850,000 €
29/05/2024
 • 951 m2
 • 8 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Lunder, Tirane

FLOWER HILL RESIDENCE - VILE E BASHKANGJITUR PER SHITJE

Flowers Hill Residence ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në qetësinë e gjelbërimit të kryqëzuar me luksin. Vilat e tipit B janë grupuar në tri-katër vila të bashkalidhura me njëra-tjetrën. Kjo vilë është projektuar për të ofruar komoditetin që i duhet çdo familjeje, me një sërë hapësirash për përdorime të ndryshme (dhoma gjumi, sallon, dhomë lojrash, kinema në shtëpi, zyrë, etj). Me një oborr dhe pishinë të jashtme, garanton një hapësirë relaksuese dhe të këndshme. Vila ofron parkim për dy makina, dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode si banim dhe rekreacion, lavanteri, garderobë, pishinë dhe verandë. Vila 5-B2 ka nje sipërfaqe fizike 282.6m, sipërfaqe verande dhe pishinë 57.5 m dhe parcelë 163m. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni

550,000 €
21/05/2024
 • 340 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Residenca FLower Hill, Tirane

Vile Per Shitje Tek Rolling Hill 2

Rolling Hills 2 Luxury Residences eshte vazhdim i projektit shume prestigjoz me te njejtin emer. Komoditeti dhe privatesia jane fjalet kyce te nje komuniteti te perzgjedhur, te vendosur 8 km nga Sheshi 'Skenderbej', ne kodrat e gjelberuara te Lundres. Vilat jane te dizajnuara per te rrespektuar relievin natyror dhe orientimin e rrezeve te diellit. Vilat rezidenciale private dallohen per cilesine me te larte te projektimit, ndertimit dhe materialeve te perdorura, per nje menyre jetese autentike. Fale vendndodhjes se persorur larg zhurmes urbane dhe smogut, vila juaj do te orfroje pamje te mrekullueshme te lindjes dhe perndimit te diellit si dhe nje panorame te horizontit prej kalase se Petreles tek mali i Dajtit. Vila ka nje siperfaqe totale prej 1042m2 ku 553m2 eshte siperfaqe e truallit, ne te cilen perfshihet dhe nje pishine e jashtme, dhe 490m2 siperfaqe ndertimi e organizuar si me poshte: Kati nentoke - 168m2 i perbere nga: Nje ambient open space. Nje dhome gjumi Nje garderobe Nje lavanderi Dy tualete. Kati perdhe - 172m2 i perbere nga: Nje dhome ndenje Nje dhome ngrenie Nje ambient gatimi Nje tualet Nje verande e mbuluar Kati i pare - 149m2 i perbere nga: Tre dhoma gjumi secila prej tyre e pajisur me tualet dhe garderobe. Dy veranda perkatesisht 14.5 dhe 6 m2 secila. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni!

1,400,000 €
02/05/2024
 • 490 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 7 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Lunder, Tirane

Vile ne shitje ne Flowers Hill !

Vila ka nje siperfaqe fizike 278.7 m2 i cili organizohet gjithashtu sebashku me verande + pishine me siperfaqe 57m2 dhe parkim te hapur ! Informacione te meteshjme :Pozicionimi shume prane Qendres Tregtare më t madhe ne vend, TEG, krijon nje avantazh per banorët, ku mund t'i gjejnë të gjitha facilitetet. E pozicionuar në Rrugën Xixi, për vetëm 11km nga gendra e qytetit, gëzon komunikim direkt me facilitetet qe ofron kryeqyteti si dhe zona t tjera prane, si Parku i Liqenit Artificial te Tiranës, Liqeni i Farkes dhe Mali i Dajtit. Një tjeter avantazh i pozicionimit shte distanca prej vetëm 25km nga Aeroporti і Rinasit. Aksesi direkt në rugët kombetare ben te mundur lidhjen brenda pak minutave me aytetet kryesore të vendit si Elbasani, Durrësi etj. Ne zonë janë afruar disa nga shkollat më te mira në vend, si WorldAcademy of Tirana, Kings College, etj., te cilat dallojnë për standardin e lartë. Po ashtu zona shte zhvilluar edhe në sherbime dhe një pjes e mirë e sho- qërive dhe bizneseve te rendësishme po spostohen nga qendra e Tiranës në Lundër. Zyrat gendrore te BKT dhe shume biznese te tjera tashme jane strehuar në këte zonë. Ja vlen t permendim Nari Lundër, një nga strehezat kryesore i cili vizito- het masivisht jo vetem nga banorët e zonës, por edhe jashtë saj.

692,000 €
18/03/2024
 • 287 m2

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Lunder, Tirane

Vile ne shitje ne Flowers Hill !

Vila ka nje siperfaqe fizike 278.7 m2 i cili organizohet gjithashtu sebashku me verande + pishine me siperfaqe 57m2 dhe parkim te hapur ! Informacione te meteshjme :Pozicionimi shume prane Qendres Tregtare më t madhe ne vend, TEG, krijon nje avantazh per banorët, ku mund t'i gjejnë të gjitha facilitetet. E pozicionuar në Rrugën Xixi, për vetëm 11km nga gendra e qytetit, gëzon komunikim direkt me facilitetet qe ofron kryeqyteti si dhe zona t tjera prane, si Parku i Liqenit Artificial te Tiranës, Liqeni i Farkes dhe Mali i Dajtit. Një tjeter avantazh i pozicionimit shte distanca prej vetëm 25km nga Aeroporti і Rinasit. Aksesi direkt në rugët kombetare ben te mundur lidhjen brenda pak minutave me aytetet kryesore të vendit si Elbasani, Durrësi etj. Ne zonë janë afruar disa nga shkollat më te mira në vend, si WorldAcademy of Tirana, Kings College, etj., te cilat dallojnë për standardin e lartë. Po ashtu zona shte zhvilluar edhe në sherbime dhe një pjes e mirë e sho- qërive dhe bizneseve te rendësishme po spostohen nga qendra e Tiranës në Lundër. Zyrat gendrore te BKT dhe shume biznese te tjera tashme jane strehuar në këte zonë. Ja vlen t permendim Nari Lundër, një nga strehezat kryesore i cili vizito- het masivisht jo vetem nga banorët e zonës, por edhe jashtë saj.

650,000 €
18/03/2024
 • 279 m2

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Lunder, Tirane

Vile ne shitje ne Flowers Hill !

Vila ka nje siperfaqe fizike 282.6 m2 i cili organizohet gjithashtu sebashku me verande + pishine me siperfaqe 57m2 dhe parkim te hapur ! Informacione te meteshjme :Pozicionimi shume prane Qendres Tregtare më t madhe ne vend, TEG, krijon nje avantazh per banorët, ku mund t'i gjejnë të gjitha facilitetet. E pozicionuar në Rrugën Xixi, për vetëm 11km nga gendra e qytetit, gëzon komunikim direkt me facilitetet qe ofron kryeqyteti si dhe zona t tjera prane, si Parku i Liqenit Artificial te Tiranës, Liqeni i Farkes dhe Mali i Dajtit. Një tjeter avantazh i pozicionimit shte distanca prej vetëm 25km nga Aeroporti і Rinasit. Aksesi direkt në rugët kombetare ben te mundur lidhjen brenda pak minutave me aytetet kryesore të vendit si Elbasani, Durrësi etj. Ne zonë janë afruar disa nga shkollat më te mira në vend, si WorldAcademy of Tirana, Kings College, etj., te cilat dallojnë për standardin e lartë. Po ashtu zona shte zhvilluar edhe në sherbime dhe një pjes e mirë e sho- qërive dhe bizneseve te rendësishme po spostohen nga qendra e Tiranës në Lundër. Zyrat gendrore te BKT dhe shume biznese te tjera tashme jane strehuar në këte zonë. Ja vlen t permendim Nari Lundër, një nga strehezat kryesore i cili vizito- het masivisht jo vetem nga banorët e zonës, por edhe jashtë saj.

697,000 €
18/03/2024
 • 283 m2

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Lunder, Tirane

Vile ne shitje ne Flowers Hill !

Vila ka nje siperfaqe fizike 278.7 m2 i cili organizohet gjithashtu sebashku me verande + pishine me siperfaqe 57m2 dhe parkim te hapur ! Informacione te meteshjme :Pozicionimi shume prane Qendres Tregtare më t madhe ne vend, TEG, krijon nje avantazh per banorët, ku mund t'i gjejnë të gjitha facilitetet. E pozicionuar në Rrugën Xixi, për vetëm 11km nga gendra e qytetit, gëzon komunikim direkt me facilitetet qe ofron kryeqyteti si dhe zona t tjera prane, si Parku i Liqenit Artificial te Tiranës, Liqeni i Farkes dhe Mali i Dajtit. Një tjeter avantazh i pozicionimit shte distanca prej vetëm 25km nga Aeroporti і Rinasit. Aksesi direkt në rugët kombetare ben te mundur lidhjen brenda pak minutave me aytetet kryesore të vendit si Elbasani, Durrësi etj. Ne zonë janë afruar disa nga shkollat më te mira në vend, si WorldAcademy of Tirana, Kings College, etj., te cilat dallojnë për standardin e lartë. Po ashtu zona shte zhvilluar edhe në sherbime dhe një pjes e mirë e sho- qërive dhe bizneseve te rendësishme po spostohen nga qendra e Tiranës në Lundër. Zyrat gendrore te BKT dhe shume biznese te tjera tashme jane strehuar në këte zonë. Ja vlen t permendim Nari Lundër, një nga strehezat kryesore i cili vizito- het masivisht jo vetem nga banorët e zonës, por edhe jashtë saj.

666,000 €
18/03/2024
 • 278 m2

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Lunder, Tirane

Shesim Vilë të bashkëlidhur tek Flower Hill Residence

Tipi A është i grupuar në dy-tri-katër vila të bashkalidhura me njëra- tjetrën. Këto vila janë të projektuara për të ofruar komoditetin që i duhet çdo familjeje, me një sërë hapësirash për përdorime të ndryshme ndarë në dhoma gjumi, sallon, dhomë lojrash, kinema në shtëpi, zyrë, etj. Me një oborr dhe pishinë të jashtme, garanton një hapësirë relaksuese dhe të këndshme. Vila ofron parkim per dy makina, dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode si banim dhe rekreacion, lavanteri, garderobë etj, në katin 0. Disa prej vilave të kësaj tipologjie e kanë parkimin në nëntokë, përkatësisht të pozicionuar në objektin 1 & 2 të rezidencës Flowers Hill. Vila 8-A2 ka nje sipërfaqe fizike 278.2m, sipërfaqe verande dhe pishinë 57 m dhe parcelë 364m. Për më tepër informacion, më kontaktoni!

665,970 €
07/03/2024
 • 335 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Lunder, Tirane

Shesim Vilë të bashkëlidhur tek Flower Hill Residence

Tipi A është i grupuar në dy-tri-katër vila të bashkalidhura me njëra- tjetrën. Këto vila janë të projektuara për të ofruar komoditetin që i duhet çdo familjeje, me një sërë hapësirash për përdorime të ndryshme ndarë në dhoma gjumi, sallon, dhomë lojrash, kinema në shtëpi, zyrë, etj. Me një oborr dhe pishinë të jashtme, garanton një hapësirë relaksuese dhe të këndshme. Vila ofron parkim per dy makina, dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode si banim dhe rekreacion, lavanteri, garderobë etj, në katin 0. Disa prej vilave të kësaj tipologjie e kanë parkimin në nëntokë, përkatësisht të pozicionuar në objektin 1 & 2 të rezidencës Flowers Hill. Vila 6-A1 ka nje sipërfaqe fizike 278.7m, sipërfaqe verande dhe pishinë 57.5 m dhe parcelë 246m. Për më tepër informacion, më kontaktoni!

649,916 €
07/03/2024
 • 336 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Lunder, Tirane

Shesim Vilë të bashkëlidhur tek Flower Hill Residence

Flowers Hill Residence ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në qetësinë e gjelbërimit të kryqëzuar me luksin. Vilat e tipit B janë grupuar në tri-katër vila të bashkalidhura me njëra-tjetrën. Kjo vilë është projektuar për të ofruar komoditetin që i duhet çdo familjeje, me një sërë hapësirash për përdorime të ndryshme (dhoma gjumi, sallon, dhomë lojrash, kinema në shtëpi, zyrë, etj). Me një oborr dhe pishinë të jashtme, garanton një hapësirë relaksuese dhe të këndshme. Vila ofron parkim për dy makina, dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode si banim dhe rekreacion, lavanteri, garderobë, pishinë dhe verandë. Vila 11-B3 ka nje sipërfaqe fizike 282.6m, sipërfaqe verande dhe pishinë 57.5 m dhe parcelë 163m. Për më tepër informacion, më kontaktoni!

697,292 €
07/03/2024
 • 340 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Lunder, Tirane

Shesim Vilë të bashkëlidhur tek Flower Hill Residence

Flowers Hill Residence ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në qetësinë e gjelbërimit të kryqëzuar me luksin. Vilat e tipit B janë grupuar në tri-katër vila të bashkalidhura me njëra-tjetrën. Kjo vilë është projektuar për të ofruar komoditetin që i duhet çdo familjeje, me një sërë hapësirash për përdorime të ndryshme (dhoma gjumi, sallon, dhomë lojrash, kinema në shtëpi, zyrë, etj). Me një oborr dhe pishinë të jashtme, garanton një hapësirë relaksuese dhe të këndshme. Vila ofron parkim për dy makina, dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode si banim dhe rekreacion, lavanteri, garderobë, pishinë dhe verandë. Vila 5-B1 ka nje sipërfaqe fizike 287.1m, sipërfaqe verande dhe pishinë 57m dhe parcelë 165m. Për më tepër informacion, më kontaktoni!

691,535 €
07/03/2024
 • 344 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Lunder, Tirane

Shesim Vile Prane TEG !

Shesim VILE ROW ne nje kompleks rezidencial te vendosur në zonën e Lunder. "Kodra e Bukur" eshte ne afersi me TEG, vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës. - Ne katin zero ndodhet nje lavanteri, 2 poste parkimi, nje tualet, dhoma teknike, gjithashtu nje ambient open space qe mund te pershtatet sipas kerkesave te klientit edhe ne nje zone relaksi. -Ne katin e pare ndodhet kuzhina dhe ambienti i ngrenies, nje studio, nje tualet,gjithashtu nje verande e bollshme me dalje ne oborrin e viles. - Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Dhoma matrimoniale eshte e pajisur me tualet dhe garderobe. Ky kompleks është i përbërë nga 5 vila private i cili është i rrethuar dhe me 24 orë security. I rrethuar nga nje oborr i gjelberuar, totalisht e investuar deri ne detaj. Vila eshte e veshur me sistem kapot per ta mbrojtur nga kushtet klimaterike te stineve te ndryshme. Dritaret jane material plastik me xhama triplex termik. Te gjithe tavanet jane te punuar me gips. Sistemi i ngrohes dhe ftohjes eshte me kondicionet qendror multisplit, Punimet elektrike dhe hidraulike jane te markave me te njohura ne treg. Ne cmim perfshihet dhe mobilimi. 1Per me shume informacione na kontaktoni!

599,930 €
05/03/2024
 • 355 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Rr.Kodra e Bukur, Tirane

Shesim Vile Prane TEG!

Shesim VILE ROW 3-kateshe ne nje kompleks rezidencial te vendosur në zonën e Farkës. "Kodra e Bukur" eshte ne afersi me TEG, vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës. -Ne katin zero ndodhet nje lavanteri, 2 poste parkimi, nje tualet, dhoma teknike, gjithashtu nje ambient open space qe mund te pershtatet sipas kerkesave te klientit edhe ne nje zone relaksi. -Ne katin e pare ndodhet kuzhina dhe ambienti i ngrenies, nje studio, nje tualet,gjithashtu nje verande e bollshme me dalje ne oborrin e viles. -Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Dhoma matrimoniale eshte e pajisur me tualet dhe garderobe. Ky kompleks është i përbërë nga 5 vila private i cili është i rrethuar dhe me 24 orë security. I rrethuar nga nje oborr i gjelberuar, totalisht e investuar deri ne detaj. Vila eshte e veshur me sistem kapot per ta mbrojtur nga kushtet klimaterike te stineve te ndryshme. Dritaret jane material plastik me xhama triplex termik. Te gjithe tavanet jane te punuar me gips. Sistemi i ngrohes dhe ftohjes eshte me kondicionet qendror multisplit, Punimet elektrike dhe hidraulike jane te markave me te njohura ne treg. Ne cmim perfshihet dhe mobilimi. 5Per me shume informacione na kontaktoni!

599,850 €
05/03/2024
 • 357 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Rr.Kodra e Bukur, Tirane

Shesim Vile Prane TEG!

Shesim VILE ROW 3-kateshe ne nje kompleks rezidencial te vendosur në zonën e Farkës. "Kodra e Bukur" eshte ne afersi me TEG, vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës. -Ne katin zero ndodhet nje lavanteri, 2 poste parkimi, nje tualet, dhoma teknike, gjithashtu nje ambient open space qe mund te pershtatet sipas kerkesave te klientit edhe ne nje zone relaksi. -Ne katin e pare ndodhet kuzhina dhe ambienti i ngrenies, nje studio, nje tualet,gjithashtu nje verande e bollshme me dalje ne oborrin e viles. -Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Dhoma matrimoniale eshte e pajisur me tualet dhe garderobe. Ky kompleks është i përbërë nga 5 vila private i cili është i rrethuar dhe me 24 orë security. I rrethuar nga nje oborr i gjelberuar, totalisht e investuar deri ne detaj. Vila eshte e veshur me sistem kapot per ta mbrojtur nga kushtet klimaterike te stineve te ndryshme. Dritaret jane material plastik me xhama triplex termik. Te gjithe tavanet jane te punuar me gips. Sistemi i ngrohes dhe ftohjes eshte me kondicionet qendror multisplit, Punimet elektrike dhe hidraulike jane te markave me te njohura ne treg. Ne cmim perfshihet dhe mobilimi. 2Per me shume informacione na kontaktoni!

586,110 €
05/03/2024
 • 357 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Lunder » Rr.Kodra e Bukur, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Lunder, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address