Shtepi dhe apartamente per shitje ne 21 Dhjetori - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 28

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOMPLEKSIT SQUARE 21..

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe me dalje ne rrugen kryesore. Godina ne te cilen ndodhet apartamenti eshte pallat i ri me ashensor. Nisur nga fakti qe zona eshte shume e mire dhe e aksesueshme ne cdo drejtim si dhe ne zhvillim persa i perket fushes se ndertimit eshte nje mundesi shume e mire si per banim edhe per investim. Organizimin e ka shume te mire persa i perket shperndarjeve ne te gjitha ambientet e brendshme te banimit. Zona ku ndodhet apartamenti ti afron te gjitha sherbimet e nevojshme duke qene se perreth ka te gjitha institucionet e nevojshme dhe te aksesueshme me kembe pa qene nevoja e perdorimit te makines. Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

195,000 €
10/07/2024
 • 90 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje 21 Dhjetori » 21 Dhjetori, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë.

Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në rrugën "Muhamet Gjollesha". Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit: 93m2 • Kati i 1. Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 1 Tualet me dritare. Cilësime të tjera: • Ndriçim natyral në çdo ambjent. • Ndërtim ekzistues. • I shtruar me laminat. • Dritare të reja plastike. • Instalimet e rrjetit hidraulik dhe elektrik të sapo investuara. • Hidrosanitare incaso. • Kondicioner. • Hyrje e dedikuar. • Shitet i mobiluar. • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

135,000 €
07/03/2024
 • 93 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje 21 Dhjetori » 21 Dhjetori, Tirane

Shiten dy Apartamente 1+1 tek 21 Dhjetori!

♦Shiten dy apartamente, 1+1 me punime super lluksoze te restauruara totalisht me banjo inkaso,në zonën e 21 Dhjetorit. Apartamentet kanë sipërfaqe dhe orientime të ndryshme. ♦Informacionet përkatëse: ♦Apartamenti i parë: -Kati i shtatë banim: -Sipërfaqe totale: 65m² -Orientim veri-perëndim *Çmimi: 130.000 Euro ♦Apartamenti i dytë: -Kati i shtatë banim: -Sipërfaqe totale: 68m² -Orientim jug-lindje *Çmimi: 138.000 Euro ♦Cilësime të tjera: •Apartamentet pozicionohen në një zonë elitare të Tiranës, për shkak të fasiliteteve që ju ofron dhe aksesit të lehtë. •Pallat i ri 12-katësh. ♦Disponojnë çertifikatë pronësie. ♦Për më shumë informacion, ose për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni!

130,000 €
26/02/2024
 • 65 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje 21 Dhjetori » Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Tirane

TEK 21-DHJETORI, SHITET APARTAMENT 2+1+2

Shitet apartament 2+1+2 tek “21-Dhjetori”, rruga “Frosina Plaku”. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor te mireadministruar. Objekti eshte i vitit 2023, i sapo perfunduar, me fasade te ventiluar, projektuar nga Atelie 4. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, pasi ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te rehatshme. Apartamenti ka siperfaqe: -Bruto: 105.3 m2 -Neto: 98.8 m2 Organizohet ne: 1 sallon ndenje 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon 1 depo Orientimi jug/lindje. Zgjedhje fantastike per banim ose investim. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

243,000 €
24/02/2024
 • 105 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje 21 Dhjetori » Rruga Frosina Plaku, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne 21 Dhjetori te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si 21 Dhjetori.

office-address