Kerko shtepi per shitje ne Bulevardi Zogu I - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 15

Apartament 2+1+2 në Shitje tek Kompleksi Novus!

♦Informacione mbi pronën: •Sipërfaqe totale: 107.6m² •Sipërfaqe apartamenti: 91.2m² •Kati i 3-të banim ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •2 Dhoma gjumi •2 Tualete •Ballkon ♦Cilësime të tjera: •Novus Kompleks Elitar me vendodhje në "Bulevardin e Ri", 800 metra larg qendrës ofron për ju ndërtim cilësor, planimetri funksionale, hapësira rekreative. •Zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj. •Aktualisht kompleksi është në fazë finiture. ♦Çmimi i kërkuar është 1800€/m² ♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

193,680 €
06/07/2024
 • 107 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi Zogu I » Bulevardi i ri, Tirane

Apartament në Shitje tek Kompleksi Novus!

♦Informacione mbi pronën: •Sipërfaqe totale: 108.7m² •Sipërfaqe apartamenti: 92.1m² •Kati i 6-të banim •Orientim veri-perëndim ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •2 Dhoma gjumi •2 Tualete •Ballkon ♦Cilësime të tjera: •Novus Kompleks Elitar me vendodhje në "Bulevardin e Ri", 800 metra larg qendrës ofron për ju ndërtim cilësor, planimetri funksionale, hapësira rekreative. •Zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj. •Aktualisht kompleksi është në fazë finiture. ♦Çmimi i kërkuar është 1800€/m² Për më shumë detaje ose për të caktuar një vizitë, ju lutemi të na kontaktoni!

195,660 €
15/05/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi Zogu I » Bulevardi i Ri, Tirane

Ofrojmë Dy Apartamente për Shitje tek Kompleksi Novus!

♦Novus Kompleks Elitar me vendodhje në "Bulevardin e Ri", 800 metra larg qendrës ofron për ju ndërtim cilësor, planimetri funksionale, hapësira rekreative. Zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj. Avantazhet e projektit janë: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik. ♦Informacionet përkatëse: •Apartamentet kanë sipërfaqe dhe orientime të ndryshme. *Apartament 2+1+2: -Kati i pestë banim: -Sipërfaqe e brendshme: 79.4m². -Sipërfaqe e përbashkët : 14.3m². -Sipërfaqe totale: 93.7m² -Orientim veri-perëndim. *Çmimi 173,345 €uro *Apartament 2+1+2: -Kati i katërt banim: -Sipërfaqe e brendshme: 91.1m². -Sipërfaqe e përbashkët : 16.4m². -Sipërfaqe totale: 107.5m² -Orientim lindje. *Çmimi 198,875 €uro ♦Aktualisht kompleksi është në fazë finiture. ♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

173,345 €
15/05/2024
 • 94 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi Zogu I » Bulevardi i Ri, Tirane

Super Okazion Apartament 3+1+2 për Shitje tek Kompleksi Ndregjoni, Bulevardi i Ri!

♦Ky apartament 3+1 për shitje ndodhet në katin e pestë në zonën e bulevardit të ri tek Kompleksi Ndregjoni, me një sipërfaqe totale prej 127.6 m² dhe sipërfaqe të brendshme prej 110m². ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •3 Dhoma gjumi •2 Tualete •2 Ballkone ♦Cilësime të tjera: • Zonë e rrethuar nga qendra e qytetit, qendra tregtare, policia, spitali, shkolla dhe stacioni i autobusëve. •Avantazhet e këtij kompleksi janë: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale. ♦Në një Çmim Okazion prej: 1250 Euro/m² ♦Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

160,000 €
06/04/2024
 • 128 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Bulevardi Zogu I » Bulevardi i Ri, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Bulevardi Zogu I me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address