Shitet shtepi dhe apartament 1+1 dhe 2+1

Rezultate: 5054

SHITET VILE EKSKLUZIVE TE KOMPLEKSI "SIAR" , LIQENI FARKES, TIRANE

Kompleksi rezidencial "Siar" esht i pozicionur ne zonen e jug-lindore te qytetit te Tiranes. Kjo vendodhje ne nje nga zonat me elitare te qytetit, prane liqenit te Farkes, ofron kushtet ideale per nje jetese te shendetshme, mes ajrit te paster dhe gjelberimit. Kompleksi perbehet nga 33 vila dy kateshe dhe hapesirat rekreative, te dedikuara per nje standart me te lart jetese. Vilat jane projektuar ne menyre te tille, per tju pershtatur kerkesave te nje komuniteti te pergjedhur rezidentesh. Perparesite e Rezidences jane: 1. Arkitektura- Zgjidhje moderne te arkitektures dhe konstruksionit qe ofrojne komfort, siguri dhe jetegjatesi. 2. Privatesia-Hyrje individuale per cdo Ville per te ofrouar privatesi, qetesi dhe mjedis te shendetshem familjar. 3. Pejsazhi - Pamje relaksuese e ambjenteve te jashtme, fale shtrirjes se terrenit dhe afersise me Liqeni Farkes 4. Komuniteti – Komuniteti I perzgjedhur rezidentesh. 5. Natyra – Zona ofron nje oaz me gjelberim te perhershem, ajer te paster, pamje te mrekullueshme buze liqenit te Farkes 6. Facilitetet – Zone ne zhvillim. Afersi me shkolla, spitale, sherbime. Pike referimi per aktivitete te jashtme, sport, lundrim 7. Cilesi e larte ndertimi Vila individuale TIP E12 Kati Nentoke – 47.6m2 neto Kati Perdhe - 86.8m2 neto Kati I Pare - 88.2m2 neto Verande - 9.1m2 Parkim + Depo -55m2 Total siperfaqe ndertimi 286.7m2 neto dhe Parcele 206m2 Organizimi viles : Kati Perdhe : ambient ndenjie me dalje ne oborr , kuzhine , korridor shperndares , 1 tualet , 1 lavanteri . Kati 1: 3 dhoma gjumi , korridor shperndares , 2 tualete dhe 2 ballkone te bollshme. Kati -1 : Parkim per 2 automjete dhe depo -Mundesi pages me KESTE

436,537 €
24/07/2024
 • 287 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shitet shtepi » Farke, Tirane

APARTAMENT 2+1 NE REZIDENCEN "EMERA"

Rezidenca “Emera” pozicionohet në anën jugore të qytetit të Vlorës, pranë shëtitores “Lungo Mare”, duke ofruar një pamje të mrekullueshme të detit. Objekti ka një vendodhje strategjike ku ndërthuret “Marina Portuale”, shëtitorja “Lungo Mare” me kodrat e larta. Një kompleks risi në qytetin e Vlorës me apartamente të larmishme nga siperfaqja, parkim i dedikuar, ambjente rekreative, gjelbërim etj. Vendi ideal për një shtëpi banimi gjithëvjetore si dhe përdorim sezonal. “Emera Premium Residence” do të shërbejë si një oaz qetësie për banorët e saj. Eshte nje rezidence me siperfaqe rekreative dhe gjelberimi, dhe e vecuar dhe paakses nga njerezit e jashtem. Eshte konceptuar per privatesi maksimale persa i perket hyrjes ne objekt, pasi do jete me sistem njohje targe dhe karte hyrjeje. Detaje te prones: ✅ Apartament 2+1 ✅ Çmimi: 185,400 Euro ✅ Siperfaqe: 90m2 ✅ Kati 4 Objekti ka një hapësirë të dedikuar për parkimin e automjeteve, pishinë, kënd rekreativ, ambient sportiv sidhe ambiente të gjëlbëruara që shtrihen në territorin e rezidencës. Materialet e ndërtimit janë përzgjedhur me kujdes që të plotësojnë standartet më bashkëkohore europiane. Ne objekt do te perdoren materiale te cilesise se larte, veshje me kapote per izolim termik, vetratat do te jene duralumin termik dhe xham termik per izolim termik dhe akustik te larte. I gjithe sistemi hidraulik do te jete incaso dhe multistrat. Një kujdes i veçantë që në fazën e projektimit i është kushtuar eficencës energjitike, përdorimi i sistemit kapot, si dhe vetratat termike. Materialet hidrosanitare, pllakat, materialet elektrike dhe aksesorët e tjerë, janë të gjitha prodhim EU të standarteve bashkëkohore.

185,400 €
24/07/2024
 • 90 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shitet shtepi » Uji I Ftohte, Vlore

APARTAMENT 1+1 NE REZIDENCEN "EMERA"

Rezidenca “Emera” pozicionohet në anën jugore të qytetit të Vlorës, pranë shëtitores “Lungomare”, duke ofruar një pamje të mrekullueshme të detit. Objekti ka një vendodhje strategjike ku ndërthuret “Marina Portuale”, shëtitorja “Lungomare” me kodrat e larta. Një kompleks risi në qytetin e Vlorës me apartamente të larmishme nga siperfaqja, parkim i dedikuar, ambjente rekreative, gjelbërim etj. Vendi ideal për një shtëpi banimi gjithëvjetore si dhe përdorim sezonal. “Emera Premium Residence” do të shërbejë si një oaz qetësie për banorët e saj. Eshte nje rezidence me siperfaqe rekreative dhe gjelberimi, dhe e vecuar dhe paakses nga njerezit e jashtem. Eshte konceptuar per privatesi maksimale persa i perket hyrjes ne objekt, pasi do jete me sistem njohje targe dhe karte hyrjeje. Detaje te prones: ✅ Apartament 1+1 ✅ Çmimi: 2100 Euro/m2 ✅ Siperfaqe: 68m2 Objekti ka një hapësirë të dedikuar për parkimin e automjeteve, pishinë, kënd rekreativ, ambient sportiv sidhe ambiente të gjëlbëruara që shtrihen në territorin e rezidencës. Materialet e ndërtimit janë përzgjedhur me kujdes që të plotësojnë standartet më bashkëkohore europiane. Ne objekt do te perdoren materiale te cilesise se larte, veshje me kapote per izolim termik, vetratat do te jene duralumin termik dhe xham termik per izolim termik dhe akustik te larte. I gjithe sistemi hidraulik do te jete incaso dhe multistrat. Një kujdes i veçantë që në fazën e projektimit i është kushtuar eficencës energjitike, përdorimi i sistemit kapot, si dhe vetratat termike. Materialet hidrosanitare, pllakat, materialet elektrike dhe aksesorët e tjerë, janë të gjitha prodhim EU të standarteve bashkëkohore.

142,800 €
24/07/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shitet shtepi » Uji I Ftohte, Vlore

Shitet Apartament 3+1+2 Rruga e Kosovareve!

Apartamenti ndodhet te Rruga e Kosovareve (buze rruge) Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i vitit 2002 • Kati i 10 banim jo i fundit • Sipërfaqja neto e Apartamentit: 133 m2 • Kubaturë e Rregullt • Dritë Natyrale në çdo ambient Organizimi: • Korridor Shpërndarës • Sallon Ndënje • Ambient Gatimi • 3 Dhoma Gjumi • 2 Tualete njeri me dritare • 2 Ballkon Cilësime të tjera • Totalisht i Mobiluar • Totalisht i Investuar • Kuzhine e kompletuar • Dritare Dopio Xham • Tualete incaso Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për banim. Ideal për Familje apo të Huaj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, me kontaktoni!

295,000 €
24/07/2024
 • 133 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shitet shtepi » Rruga e Kosovareve, Tirane

SHITET VILE NE GOLEM !

Vila ndodhet zonen e Golemit. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 93 m2 dhe siperfaqe trualli prej 441 m2. Eshte e organizuar ne dhome ndenje me oxhak , kuzhine e vecuar me ajrosje natyrale , dy dhoma gjumi, dy tualete , nje depo dhe nje ballkon qe ka dalje tek te dyja dhomat e gjumit. Vila eshte totalisht e arreduar dhe gjithashtu eshte instaluar dhe rrjeti i kaldajave . Eshte e rrethuar me kopesht qe ofron ajrosje natyrale te viles.Zona ne te cilen eshte ndertuar vila ruhet me roje dhe jane rreth 40 vila te tjera ne te njejten zone. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

450,000 €
24/07/2024
 • 441 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shitet shtepi » Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 250, Durres

APARTAMENT 2+1 NE REZIDENCEN „PANORAMA“, VLORE

✅ Çmimi: 200.000 Euro ✅ Vendndodhja: Uje i Ftohte, Vlore ✅ Siperfaqe: 149m2 Rezidenca "Panorama" ndodhet në Uje te Ftohte, ofron pamje të mrekullueshme nga deti. E projektuar me stil modern, rezidenca përfshin apartamente me veranda, ballkone të gjera dhe dritare panoramike. Gjithashtu ka hapësira të gjelbra për relaksim. Rezidenca "Panorama" është vendi ideal për ata që kërkojnë një kombinim perfekt të qetësisë dhe luksit, me një pozicion të privilegjuar që ofron pamje të mrekullueshme nga deti dhe afërsi me qytetin. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi i brendshem: ✅ Sallon + Kuzhine ✅ 2 Dhoma Gjumi ✅ 2 Tualete ✅ Verande + Kopesht Detaje te tjera: ✅ Kat Perdhe ✅ Garazhd ✅ Cetifikate Pronesie

200,000 €
23/07/2024
 • 149 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shitet shtepi » Uji I Ftohte, Vlore

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 127.3 m2 dhe sipërfaqe neto 108.49 m2 Ndodhet në katin e VIII-të të objekit Objekti është në fazë ndërtimi (Gropë) Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe dy ballkone Apartamneti është një mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi Zona është shumë pranë Qendrës dhe ofron të gjitha facilitet Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës. Cmimi i shitjes 1450 euro/m2 Totali 184585 euro

184,585 €
23/07/2024
 • 127 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shitet shtepi » Jordan Misja, Tirane

APARTAMENT 2+1 ME PAMJE TE PLOTE DETI NE REZIDENCEN „PANORAMA“, VLORE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 – 224.000 Euro ✅ Vendndodhja: Uje i Ftohte, Vlore ✅ Siperfaqe totale: 112m2 Rezidenca "Panorama" ndodhet në Uje te Ftohte, ofron pamje të mrekullueshme nga deti. E projektuar me stil modern, rezidenca përfshin apartamente me veranda, ballkone të gjera dhe dritare panoramike. Gjithashtu ka hapësira të gjelbra për relaksim. Rezidenca "Panorama" është vendi ideal për ata që kërkojnë një kombinim perfekt të qetësisë dhe luksit, me një pozicion të privilegjuar që ofron pamje të mrekullueshme nga deti dhe afërsi me qytetin. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi i brendshem: ✅ Sallon + Kuzhine ✅ 2 Dhoma Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon me hapesire te bollshme Detaje te tjera: ✅ Kati 3 ✅ Garazhd ✅ Cetifikate Pronesie

224,000 €
23/07/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shitet shtepi » Uji I Ftohte, Vlore

APARTAMENT 1+1 ME PAMJE TE PLOTE DETI NE REZIDENCEN „PANORAMA“, VLORE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 – 166.000 Euro ✅ Vendndodhja: Uje i Ftohte, Vlore ✅ Siperfaqe totale: 83m2 Rezidenca "Panorama" ndodhet në Uje te Ftohte, ofron pamje të mrekullueshme nga deti. E projektuar me stil modern, rezidenca përfshin apartamente me veranda, ballkone të gjera dhe dritare panoramike. Gjithashtu ka hapësira të gjelbra për relaksim. Rezidenca "Panorama" është vendi ideal për ata që kërkojnë një kombinim perfekt të qetësisë dhe luksit, me një pozicion të privilegjuar që ofron pamje të mrekullueshme nga deti dhe afërsi me qytetin. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi i brendshem: ✅ Sallon + Kuzhine ✅ 1 Dhome Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon me hapesire te bollshme Detaje te tjera: ✅ Kati 3 ✅ Garazhd ✅ Cetifikate Pronesie

166,000 €
23/07/2024
 • 83 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shitet shtepi » Uji I Ftohte, Vlore

Shitet shtepi dhe apartament. Gjeni Apartament ne shitje 1+1 ose 2+1.

Me te kerkuarat

office-address