Shtepi per shitje ne Brryli: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 11

Shesim Apartament 2+1 prane Brrylit

Ne Rrugen Sitki Cico ne zonen mes "Brrylit" dhe "Maternitetit te Ri" shesim apartament 2+1 me organizim shume te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te parafundit te nje pallati i cili eshte ne ndertim, aktualisht eshte ne faze karabinaje dhe punimet po ecin me ritme te shpejta, dhe cilesi shume te mire. Me nje siperfaqje prej 95m2, organizohet ne hyrje me korridor i cili ben shperndarjen neper ambjente, sallon ndenje i bollshem, 2 dhoma dhumi, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon me pamje te lire. Orientimi nga Lindja dhe kati i larte i mundesojne apartamentit ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Faza e punimeve ju ndihmon qe te mund ta riorganizoni apartamentin sipas deshires tuaj. Per me teper detaje ose per nje vizite mos hezitoni te kontaktoni.

130,000 €
29/05/2024
  • 95 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Brryli » Rruga Sitki Cico, Tirane

Apartament 3+1 për Shitje në Brryl!

♦Ky apartament 3+1 për shitje ndodhet në katin e parë në zonën e Brrylit, me një sipërfaqe totale prej 106 m² dhe një sipërfaqe të brendshme prej 98m². ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •3 Dhoma gjumi •1Tualet •Ballkon ♦Cilësime të tjera: • Në katin e parë të një ndërtese të ndërtuar në vitin 2000. • Zonë e rrethuar nga qendra e qytetit, qendra tregtare, policia, spitali, shkolla dhe stacioni i autobusëve. •Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. •Mundësi ndarje perfekte në dy Apartamente. •Disponon një post parkimi me sipërfaqe 8m² të përfshirë në çmim. ♦Çmimi 166,000 Euro ♦Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

166,000 €
05/04/2024
  • 106 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Brryli » Brryli, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Brryli perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address