Kerko shtepi me qira ne Sauk i Ri - lista e plote e shtepive me qera

Rezultate: 14

JEPET ME QIRA VILE 3-KATESHE + POST PARKIMi NE SAUK TE RI !!

Jepet me qira vile private trekateshe ne Sauk te ri! Vila ka nje siperfaqe trualli 250 m2 dhe ndertese 400m2. Organizohet ne: Kati -1 Organizohet ne nje bodrum me siperfaqe 85 m2, i cili nuk perfshihet ne dhenien me qira. Kati 0 Organizohet ne sallonin ndenjes dhe ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet, verande dhe ballkon perreth te gjithe dhomave. ( Ky kat ka hyrje te vecuar nga 2 katet e mesiperme dhe mund te jepet me qira i ndare ne vleren Kati 1 Organizohet ne sallon ndenje (aneksi i kuzhines mund te vendoset), 2 dhoma gjumi ( krevatet mund te vendosen varesisht kerkeses se klienteve), tualet dhe ballkon ne te gjithe dhomat me pamje relaksuese. Kati 2 (Papafingo) Organizohet ne nje sallon open space, tualet dhe me ballkon perreth me nje pamje te lire. Kondicioneri eshte i instaluar vetem ne sallonin e ndenjes te katit 0 (mund te vendosen edhe ne ambientet e tjera te viles). Mundesi parkimi per 3 makina. Orientimi eshte nga te gjitha drejtimet duke siguruar drite gjate gjithe dites. Vila ndodhet shume prane rruges kryesore dhe e ben kollaj te aksesueshme ne te gjitha piket e Tiranes . CMIMI NETO! (Preferohen kliente te huaj familjare). Per me shume informacione, apo nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni !

1,500 € / ne muaj
21/05/2024
 • 250 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Sauk i Ri » Rruga "Haki Glina", Sauk i Ri, Tirane

Apartament 3+1+3 për Qira në një Rezidencë Pranë TEG-ut!

♦Detajet e Pronës: Ky apartament modern dhe i hapur, me sipërfaqe prej 169.05 m², ndodhet në katin e tretë të një rezidence pranë TEG-ut. ♦Struktura e Ambientit: • Salloni është i ndritur mirë me dritën natyrale • Kuzhinë e veçantë dhe funksionale • 3 dhoma gjumi, ku një prej tyre përfshin edhe tualet brenda • 3 tualete • Depo • Verandë e rehatshme ♦Cilësi Shtesë: •Në cmim përfshihet një post parkimi. • Apartamenti ka pësuar investime të plota, duke përfshirë renovime dhe përmirësime. • Pozicionuar në një nga rezidencat më të preferuara të zonës, ofron një ambient të qetë dhe relaksues për të gjithë anëtarët e familjes. ♦Çmimi është 1500 €/muaj. Për informacione të mëtejshme, ju lutemi të na kontaktoni!

1,500 € / ne muaj
30/03/2024
 • 169 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Sauk i Ri » Sauk, Tirane

JEPET ME QIRA VILE KATER KATESHE NE SAUK TE RI !

Jepet me qira vile trekateshe ne Sauk! Vila ka nje siperfaqe totale 312 m2 ,organizohet ne tre kate : Kati 0 organizohet ne nje garazhd me siperfaqe 52 m2 ku mund te sherbej edhe si magazine . Kati 1 organizohet ne korridorin shperndares ,salloni ndenjes ,kuzhine e vecuar dhe nje tualet dhe ka nje siperfaqe totale prej 77 m2 Kati 2 organizohet ne nje korridor shperdares ,tre dhoma gjumi ,ku dy prej tyre kane dalje ne ballkon,dhe nje tualet,me siperfaqe totale 88,5 m2. Kati 3 organizohet ne nje sallon open space ,nje dhome gjumi ,nje verande qe te ofrone nje pamje relaksuese dhe nje tualet,me siperfaqe totale 94.6 m2 Vila ka nje investim cilesore me dyer dhe dritare nga markat me te fundit,instalimet hidraulike dhe elktrike jane bere te gjitha te reja ,sistemi kondicionimit eshte i instaluar . Vila ndodhet shume prane rruges kryesore dhe e ben kollaj te aksesueshme ne te gjitha piket e Tiranes . CMIMI NETO! Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !

1,300 € / ne muaj
18/03/2024
 • 312 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Sauk i Ri » Sauk i Ri, Tirane

JEPET VILA LUKSOZE ME QERA! SAUK I RI

Ofrojme vile me qira ne rrugen Ramazan Begu, në një vendodhje shumë të mirë, shtrihet në një terren kodrinor mes ajrit të pastër, gjelbërimit , dhe vetëm 1.5 KM nga TEG dhe 3.3 KM nga qendra e Tiranës. Vila ofron dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit të optimal. Ka një panoramë shumë të bukur të zonës përreth e cila karakterizohet nga kodrina dhe paracela të gjelbëruara, privatësi dhe qetësi të cilat e bëjnë një nga vendodhjet më të preferuara të Tiranës. Infrastruktura rrugore e zhvilluar bën të mundur që të jetë lehtësisht e aksesueshme me autostraden Tiranë-Elbasan e cila ndodhet pak metra larg . Vila ofron cilësi të lartë ndërtimi, sistem termoizolimi kapot, sistem ngrohje-ftohje, rifiniturat me tullë dhe veshje tulle në dukje, dritaret dhe vetrata të mëdha me ngjyrë të bardhë që ofrojnë ndriçim natyral dhe pamje panoramike, parapetet e ballkoneve me balaustra xhami. Vila eshte e investuar e gjitha me parket druri, sistem ngrohje-ftohje me chiller. Eshte e organizuar ne: – Kati i pare , 1 sallon , 1 kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 2 tualete. – Kati i dyte eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 2 tualete, secila nga dhomat kane dalje ne verande. – Kati i trete eshte i organizuar ne 5 dhoma gjumi 2 prej te cilave disponojne tualetet perkatese, 1 tualet i perbashket, secila prej dhomave ka dalje ne verande -Papafingo e cila eshte e organizuar ne 2 hapesira boshe te cilat mund te kovertohen ne dhoma gjumi, depo ose dhome garderobe. Disponon nje kat 0 i cili mund te perdoret si salle argetimi, ofron gjithashtu poste parkimi. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

8,000 € / ne muaj
21/12/2023
 • 1000 m2
 • 13 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Shtepi me qera Sauk i Ri » sauk i ri, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi me qira ne Sauk i Ri te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Sauk i Ri.

office-address