Kerko shtepi me qira ne Qendra Tregtare TEG - lista e plote e shtepive me qera

Rezultate: 33

TEK "SECRET GARDEN RESIDENCE" PRANE TEG, SUPER VILE LUKSOZE PER QERA!

Ofrojme super vile luksoze per qera shume prane Teg-ut, tek Secret Garden Residence. Vila eshte 4 kateshe, me nje siperfaqe ndertimi prej 400 m2 dhe siperfaqe oborri 1000 m2. Eshte e organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjet tek ambientet e tjera, 2 ambiente ndenje dhe nje ambient gatimi, ambient me oxhak, 4 dhoma gjumi, garderobe, 5 tualete dhe 2 ballkone, pishine private, palester dhe gjithashtu "guest house". Vila eshte e mobiluar dhe arreduar ne menyren me moderne, duke te ofruar komoditetin e nje jete luksoze. Zona te ofron qetesine dhe rehatine qe cdo kush e deshiron per shkak te largesise se zhurmes se qytetit. Me vilen ofrohen gjithashtu dhe 3 vende parkimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

6,000 € / ne muaj
15/07/2024
 • 400 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » TEG, Tirane

Rolling Hills 1, vilë me qira

Rolling Hills 1, vilë me qira Vila ka një sipërfaqe prej 598 m2 dhe sipërfaqe trualli 1265m2 Kati përdhe organizohet në: *2 dhoma gjumi *dhome ndenjie *ambjent ngrenie me vete *3 tualete Kati i l-rë organizohet ne : *3 dhoma *3 tualete Pjeserisht i mobiluar kati -1 organizohet në: *2 vende parkimi *3 ambjente+ tualet Kati -1 mund të mobilohet sipas dëshirës së klientit Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash si Long Hills Residence, afër me Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy, Shkolla 9-vjecare Kings Tirana dhe me akses të lehtë me fshatrat piktoreske perreth. Cmimi i qirasë 5000 euro/muaj

5,000 € / ne muaj
15/07/2024
 • 598 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 7 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Rolling Hills 1, Tirane

ROLLING HILLS 1: VILE LUKSOZE ME QIRA

Jepet me qira vile luksoze e ndohur në Rolling Hills Residence, vetem 5 minuta nga TEG, një nga vendbanimet më cilësore, elitare dhe të preferuar të Tiranës. Zona ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne me fasada xhami të mëdha, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetese komode në komunitet, park rekreativ etj. Rolling Hills Residence e pozicionuar në një kodrinë të gjelbëruar, ofron stilin e jeteses elegante, pranë kryeqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy of Tirana dhe vetëm 15 min me makinë nga qendra e Tiranës. Vilë ka sipërfaqe ndërtimi totale rreth 340 m2 dhe oborr të gjelbëruar me orientimin jug-lindje-veri-perendim. Në katin perdhe vila organizohet: - Ambient ndenje dhe kuzhinë e vecuar - Ambient ngrënie me dalje në verande, -Dhomë gjumi, -Depo, -Tualet dite. Kati i parë organizohet: -Dhomë matrimoniale - Tualet - Garderobë -Verande e madhe, -2 Dhoma gjumi -1 Tualet i perbashket. Bodrumi organizohet: -Ambient teknik, -Lavanderi, -Tualet. Mundesi parkimi te jashtem i mbuluar per 2 makina. Vila ka shumë ndriçim natyral dhe ju jep mundësinë që të shijoni pamjet e mrekullueshme të gjelbërimit te oborrit ku ndodhet pishina me permasa 11x4 dhe nje tende/Gaxebo. Prona eshte e disponueshme duke filluar nga data 1 gusht 2024. Per me shume informacione na kontaktoni.

6,000 € / ne muaj
09/07/2024
 • 734 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Lunder, Tirane

Apartament luksoz 2+1+2 për qira tek Secret Garden, TEG!

Apartamenti ndodhet në një nga rezidencat më të kërkuara të zonës, "Secret Garden", pranë TEG-ut. Me një strukturë të mirëorganizuar që përfshin një sallon të madh, një kuzhinë moderne, dy dhoma gjumi komode, dy tualete dhe dy ballkone, ky apartament ofron një ambient të përshtatshëm për jetesën e përditshme. I investuar në detaje dhe me kujdes të veçantë në çdo aspekt, ai kombinon luksin me komoditetin për t'u siguruar qëndrueshmëri dhe kënaqësi për banorët e tij. Ndodhet në katin e katërt të kompleksit dhe ofron një siperfaqe prej 116 m2. Cmimi për qira është 1500 euro në muaj, duke përfshirë një vend parkimi të dedikuar për banorët e apartamentit. Kjo pronë paraqet një mundësi të shkëlqyer për ata që kërkojnë një ambient të përshtatshëm dhe të sigurt për të jetuar në një nga zonat më të preferuara dhe të zhvilluara të Tiranës.

1,500 € / ne muaj
09/07/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Secret Garden ,TEG, Tirane

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE , NE TEG

Jepet me qira vile 3-kateshe prane “WHITE HOUSE ” ne Tirane. Nje Vile qe te ofron qetesi dhe relaks per nje jetese sa me komode Zona eshte e gjitha me komplekse Vilash prane Qendres Tregtare TEG. Vila eshte me stil bashkekohor. -Siperfaqja totale e viles 250m2 -Siperfaqja e tokes rreth viles eshte e rrethuar me gjelberim dhe me peme frutore. -Organizohet ne 1 soxhorno, 2 guzhina, 4 dhoma gjumi 3 tualete dhe 2 veranda Disponon ne katin -1 siperfaqe bodrumi dhe hapsire te bollshme per parkim. Vila ofrohet totalisht e mobiluar dhe investuar . Cmimi eshte 2000 euro (neto) Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

2,000 € / ne muaj
24/05/2024
 • 400 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » qendra tregtare Teg, Tirane

JAPIM ME QERA, VILE LUKSOZE ME PISHINE, NE SECRET GARDEN RESIDENCE!

Secret Garden Residence, ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës në mes të gjelberimit, ajrit të paster dhe qetësisë që ofron zona. Secret Garden Residence ofron siguri 24 ore, stilin e jetesës elegante, pranë kryeqytetit por larg zhurmes dhe kaosit urban, sherbime, infrastrukture moderne, privatësi, gjelberim, ajer të paster, mirëmbajtje elitare, jetese në komunitet, etj. Organizohet ne: Kati -1: depo, lavanderi, ambient teknik, garazhd (kapaciteti 3 makina) Kati i pare: Ambjent ndenje, Ambjent gatimi dhe ngrenie, verande, tualet Kati i dyte: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe. Kati i trete: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe Sipërfaqe truallii 400 m² Sipërfaqe ndertimi 3 katet mbi toke: 302.6 m² Detaje te tjera: ▪︎Pishinë ▪︎Ashensor ( nga kati -1) ▪︎Verandë e jashtme ▪︎Ballkone ▪︎Garazhd, (hapje me telekomande) ▪︎Kopsht Vila është ne faze mobilimi, e arreduar sipas një projekti arkitekturor dhe mobiluar me paisje nga më cilësoret. Për më tepër informacion apo një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni!

4,000 € / ne muaj
15/05/2024
 • 400 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Qendra Tregtare TEG, Tirane

Vilë private me Pishinë pranë TEG !

Në një vendndodhje të lartë mbi një kodër, pranë rrugës që çon drejt qendrës tregtare TEG, ndodhet një vilë e jashtëzakonshme, njohur si Eco-Villa. Kjo rezidencë është një kombinim i shkëlqyer midis komoditetit të një ambienti të brendshëm dhe bukurisë së natyrës së përrethshme, duke ofruar një alternativë tërheqëse për të gjithë ata që janë në kërkim të një ambienti të qetë dhe të relaksuar. Eco-Villa dallon për pishinën private dhe jacuzzi-n, të cilat shërbejnë si pika kryesore e kësaj vile. E ndërtuar në tre kate, kjo rezidencë përmban ambiente të gjerë dhe të rehatshëm që ofrojnë një përvojë të vecantë banimi. Përveç të qenit një vend pushimi i mrekullueshëm, Eco-Villa ofron një pamje panoramike të mahnitshme, duke ju sjellë një ndjesi të vërtetë të pajtimit me natyrën. Duke u përparuar në harmoni me mjedisin, Eco-Villa është e pajisur me teknologji të avancuara ekologjike për përfitime të gjelbërimit të burimeve natyrore si uji dhe energjia diellore. Kjo e bën Eco-Villa një zgjedhje e shkëlqyer për ata që vlerësojnë një stil jetese të përgjegjshëm ndaj mjedisit.

8,000 € / ne muaj
03/05/2024
 • 2250 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Qendra Tregtare TEG, Tirane

Qera, Vile 2 Kateshe, Rezidenca Long Hill

Vilë per qera ne " Long Hill " Residence. Kompleksi ndodhet në një nga zonat residenciale më cilesore vetëm 15minuta nga qendra e Tiranës. Rezidenca Long Hill ofron ambiente sportive dhe rekreative sic janë: Fusha e sportit shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), kend lojrash per femije, pishine e hapur, bar dhe restorant. Informacione mbi vilen: - Siperfaqe bruto:219m2 -Strukture dy kateshe Organizimi i viles: - Kat 1: Ambient ndenje + Guzhine, Tualet, Ballkon - Kat 0: 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Depo, Dalje ne Oborr te gjelberuar. Detaje te tjera: - Totalisht i investuar. - Drite natyrale gjete gjithe dites. Per informacione te metejshme ose nje vizite ne prone mund te kontaktoni.T

2,200 € / ne muaj
26/04/2024
 • 219 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Rezidenca long hill, Tirane

VILE ME OBORR PER QIRA, REZIDENCE PRIVATE- TEG!

Prane Tegut jap per qira vile te pabanuar me pare. Vila eshte pjese e nje rezidence te re me siguri 24hr. Kati zero Organizohet nga sallon i bollshem, ne te cilen ndodhet dhe kuzhina e gatimit, oxhaku, nje tualet, dhe dalje ne oborr. Kati -1 eshte open space dhe dhome sherbimi. Kati 1 ndodhen 3 dhoma gjumi me garderobe dhe dy tualete Kati i 2 nje dhome gjumi nje tualet dhe dalje ne verande. Dhoma martesore me garderobe dhe tualet brenda. Si dhe 1 tualet per dy dhomat e tjera. Vila eshte e bashkangjitur, ka oborr me siperfaqe 200m. Mundesi parkimi te jashtme per 2 makina. Jepet me qira e mobiluar Per me shume na kontaktoni ne numrin tim.

3,500 € / ne muaj
18/04/2024
 • 307 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Qendra Tregtare TEG, Tirane

QIRA, APARTAMENT MODERN 2+1 me OBORR & POST PARKIMI‼️

Apartamenti ndodhet në zonën e Lundrës, 2 min larg TEG. Informacion mbi Apartamentin: 
 ▪︎ Ndërtes e Re
 ▪︎ Kati 1 ▪︎ Sipërfaqe Totale: 130 m2
 ▪︎ Sipërfaqe Neto: 110 m2 ▪︎ Oborr Privat: 20 m2
 ▪︎ Kubaturë e rregullt 
 ▪︎ Orientim: Jug-Perëndim ▪︎ Post Parkimi i dedikuar Organizimi: 
 ▪︎ Koridor Shpërndarës ▪︎ Sallon i Bollshëm 
 ▪︎ Kuzhinë Inkaso 
 ▪︎ 2 Dhoma Gjumi 
 ▪︎ Tualet Inkaso (me dritare) ▪︎ Oborr me Gjelbërim Detaje te tjera: ▪︎ Investim i Ri ▪︎ Sapo Arreduar ▪︎ i Pabanuar më parë
 ▪︎ Kuzhina Inkaso 
 ▪︎ Tualet Inkaso ▪︎ Parket ▪︎ SMART TV 55” 4K
 ▪︎ 2 Kondicioner Inverter A++ ▪︎ Dritare Triplex Termo-Akustike Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për Banim. Me akses direkt në autostradë. Për një vizit në apartament më kontaktoni❗️

700 € / ne muaj
05/04/2024
 • 130 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Qendra Tregtare TEG, Tirane

Vile 2-katëshe me qera tek Long Hill Residence!

♦Informacione mbi pronën: Sipërfaqe ndërtimi: 240m² Sipërfaqe oborri: 420m² ♦Organizohet në katin -1 dhe katin 0: •Kati -1: Tre dhoma gjumi dhe dy tualete. •Kati 0: Dhomë ndenje me dalje në verandë, kuzhinë & një tualet. ♦Cilësitë e veçanta të kësaj vile përfshijnë: •Vila është e gjitha e shtruar me parket, e pajisur me kondicionerë. •Rrethohet nga një oborr të gjelbëruar, të përshtatshëm për relaks, aktivitete të ndryshme •Vila do të jepet e mobiluar ose jo. ♦Çmimi i vilës të mobiluar: 2400€ (neto) ♦Çmimi i vilës bosh: 2100€ (neto) *Për informacione shtesë ose për të organizuar një vizitë, na kontaktoni!

2,400 € / ne muaj
15/03/2024
 • 240 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Long Hill Residence, Tirane

Qera, Vile 3-kateshe, Teg, Tirane.

Disponojmë Vilë 3-katëshe, për Qera. Vila ndodhet tek Colombo 2, Teg, Tiranë. Informacion mbi pronën: • Strukturë 3 katëshe. • Sipërfaqe totale: 190 m2 Organizimi: • Kati 1 • Ambient i madh ndenje dhe kuzhine • 1 tualet • Me verandë • Kati 2 • 2 Dhoma gjumi • 1 tualet • Kati 3 • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualet • Me verandë Cilësime të tjera: • Ofrohet e mobiluar • I investuar • Sistem kondicionimi në cdo ambient • Sistem qendrorë për ngrohje dhe ftohje • Oxhak • Parket • Dritare dopio xham • Orientimi Jug-Lindje-Perendim • Mundesi 3 poste parkimi • Zonë e preferuar për banim Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

2,000 € / ne muaj
19/02/2024
 • 190 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » COLOMBO 2, TEG, Tirane

Vilë me qira në Long Hill Residence

Vilë me qira në Long Hill Residence Long Hill Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 10 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e organizuar në dy-kate. Sipërfaqja e trualli prej 400 m2, dhe ndertim prej 220 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Kati perdhe organizohet në tre dhoma gjumi, ballkon i madh dhe tualet Kati i I- rë është i organizuar në një soxhoro të madhe , ambient gatimi dhe ngrenie,një dhomë gjumi e mobiluar, një tualet, dhe verandë Kjo rezidencë është e njohur për cilësinë e ndërtimit, për mirëadministrimin dhe mirëmbajtjen e kompleksit, sigurinë,komunitetin e qetë që jeton aty, për mjediset e gjelbëruara dhe ajrin e pastër, pishinat, barin dhe restorantin. Fushë sportive shumë funksionale (tenis, mini-futboll dhe basketboll), Rrugë këmbësore e përshtatshme për shëtitje, biçikleta dhe vrapim nën hijen e pemëve; Kënd lojërash për fëmijë, Çerdhe, Pishinë të jashtme, Verari, Qendër shëndetësore dhe bukurie (fitnes, spa, sauna, banjo turke). Cmimi i qirasë 2300 euro/muaj

2,300 € / ne muaj
29/01/2024
 • 220 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Long Hill Residence, Tirane

SUPER VILE ME QERA NE SUNRISE REZIDENCE!

Tek nje nga rezidencat me te qeta te kryeqytetit , rrethuar nga gjelberimi ofrojme Vile me Qera. Vila ndodhet tek SunRise Rezidence. Kompleksi eshte i pozicionuar shume prane Qendres Tregtare Teg me nje distance prej 100 metrash. Kompleksi i ndertuar sipas koncept moderne mundeson te gjitha sherbimet dhe utilitetet me parqe te gjerlberuara, pedonale , fushe per ushtrimin e aktiviteteve sportive, pishine te hapur etj. Kompleksi monitorohet me kamera sigurie, recepsion 24 ore mundesojne nje jetese komode dhe te qete. Super vila qe ofrojme eshte 2 kateshe eshte e organizuar ne dhome ndenje, kushine, tualet. Vila ka nje siperfaqie prej 345 m2 me nje bace te dedikuar 500 m2 si dhe nje pishin e nkas per vilen, cka ju mubdeson komodietin dhe pushimin e nevojshem. Gjithashtu vila posedon dhe 4 vende parkimi.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, mund te kontaktoni ne +355692033500!

4,000 € / ne muaj
14/12/2023
 • 345 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG » Sun Rise Rezidence, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale me qera ne Qendra Tregtare TEG me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address