Shtepi dhe apartamente me qira ne Rruga 5 Maji - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 15

Emerald Center, apartament 2+1 me qira

Emerald Center, apartament 2+1 me qira Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97 m2 Ndodhet në katin e IVtë banim të një pallati të ri Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi,dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon Apartamenti është i sapomobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme dhe i pabanuar më parë Kompleksi eshte i ndertuar me produkte jo te demshme per shendetin dhe natyren. Bojra qe nuk demtojne ambientin perreth dhe nuk ndikojne ne shendet Sistem antizjarr, dyer anti panik dhe antizjarr. Dyert kryesore te apartamenteve plotesojne te gjithe standartet e sigurise ne nje residence banimi dhe gjithashtu kane nje pamje elegante. Dyert e brendshme jane dyer druri tamburat Cmimi i qirasë 650 euro/muaj

650 € / ne muaj
31/05/2024
  • 97 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Rruga 5 Maji » Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale me qera ne Rruga 5 Maji me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address