Shtepi me qira ne Rruga e Dibres: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 34

Apartament per Qira, 2+1+2, ne Rezidencen Tower Bridge-Rruga e Dibres

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te kompleksit Tower Bridge, prane rruges se Dibres. Organizohet ne: 1 ambient ndenjje, kend gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone (njeri prej te cileve dekorativ). Mobilimi eshte i investuar, bashkekohor dhe modern, i pajisur me mobilje dhe pajisje italiane, ku perfshihen: lavastovilje dhe pianure te vendosura ne kendin e gatimit, 2 kabina dushi. Gjithashtu apartamenti eshte i pajisur me kondicionim qendror te plote. Preferohet te jepet me qira per nje person apo nje cift. Do te jete i disponueshem pas dates 1 gusht. Apartamenti jepet per here te pare me qira. Zona ku ndodhet godina eshte nder zonat me te kerkuara si per banim ashtu edhe per investim. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

650 € / ne muaj
18/06/2024
  • 102 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Dibres » Rruga e Dibres, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi me qira ne Rruga e Dibres, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address