Kerko shtepi per shitje ne Fresku - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 71

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E FRESKUT

Disponojmë për shitje në zonën e Freskut Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet në katin e 2 -të të një pallati të ri. Organizohet në: - Sallon - 1 Dhoma gjumi - 1 Tualet - 1 Ballkon të madh Apartamenti ndodhet në një pallat të qetë dhe të mirëmbajtur. Eshtë afër restorant Qesarakut. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, duke mundësuar ndricim për gjatë gjithë ditës. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është tepër e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron sic janë: shkollat, qëndrat shëndetsore, stacioni urbanit, cerdhe, palestër etj. Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500!

77,000 €
18/07/2024
 • 62 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Fresku » Fresku, Tirane

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E FRESKUT

Disponojmë për shitje në zonën e Freskut Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e 2 -të një pallati të ri. Organizohet në: - Sallon - 2 Dhoma gjumi - 1 Tualet - 1 Ballkon të madh Apartamenti ndodhet në një pallat të qetë dhe të mirëmbajtur. Eshtë afër restorant Qesarakut. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, duke mundësuar ndricim për gjatë gjithë ditës. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është tepër e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron sic janë: shkollat, qëndrat shëndetsore, stacioni urbanit, cerdhe, palestër etj. Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500!

96,000 €
18/07/2024
 • 83 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Fresku » Fresku, Tirane

TEK QESARAKJA NE FRESK, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek rruga e Dajtit prane Restorant Qesarake. Apartamenti ka siperfaqe 83 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, tek dy dhoma e gjumit, ballkoni dhe tek tualeti. Apartamenti eshte i investuar dhe shtruar me parket gati per mobilim sipas deshires suaj. Zona eshte teper e preferuar per shkak te qetesise, por gjithashtu dhe lidhjes qe do te behet me unazen e madhe duke pasur mundesi aksesi ne rruget kryesore. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

96,000 €
15/07/2024
 • 83 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Fresku » rruga e Dajtit, Tirane

TEK QESARAKJA NE FRESK, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!

Ofrojme apartament 1+1 per shitje tek rruga e Dajtit prane Restorant Qesarake. Apartamenti ka siperfaqe 60.3 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, tek dhoma e gjumit dhe tek tualeti. Apartamenti eshte i investuar dhe shtruar me parket gati per mobilim sipas deshires suaj. Zona eshte teper e preferuar per shkak te qetesise, por gjithashtu dhe lidhjes qe do te behet me unazen e madhe duke pasur mundesi aksesi ne rruget kryesore. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

77,000 €
15/07/2024
 • 60 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Fresku » rruga e Dajtit, Tirane

Apartament 1+1 për Shitje në Fresku, Tiranë - 99000€ ( i deskutueshem ) | 78 m²

Ky apartament ndodhet në Kati i fundit, në një ndërtesë me gjashtë kate në zonën Fresku të Tiranës. • Sipërfaqe neto: 70 m² • Sipërfaqe bruto: 78 m² • Një dhomë ndenje • Një dhomë gjumi • Një banjo • Eshte i mobiluar me gjithshka. • Me Ashensor • Hipotekuar, ne nje kompleks cilesor 50m larg teleferikut, Dajt. • Pallati eshte i rrethuar me lulishte dhe parkim per banoret. • Ka administrim qe ben te mundur mirembajtje dhe pasterti te vazhdueshme. • Apartamenti ka pamje nga Dajti ( orientimi veri perendim), • Me fasade xhami pa asnje pengese, si tani si ne te ardhmen, per shkak se pozicioni nuk lejon ndertime te tjera. Nr. kontakti 0675301253

90,000 €
22/06/2024
 • 78 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Fresku » Fresku, Tirane

Shesim apartament 3+1+2 ne Fresk prane Thesarit!

Ofrojme Apartament 3+1+2 ne fresk prane Thesarit. Apartamenti ka nje planimetri kuadratike dhe cdo hapesire eshte maksimalisht e shfrytezueshme.Orjentimet i ka te ndryshme dhe mjaft te favorshme me diellzim maksimal, sipas zonave.Ne hyrje eshte korridori qe te lidh me pjesen e dhomes se ndenjes dhe kuzhines, nje dhome gjumi dhe tualet.Me pas nga dhoma e ndenjes kalohet tek nje korridor tjeter i vogel qe ben lidhjen me zody dhoma gjumi dhe tualetin e dyte.Dy dhomat e gjumit kane dalje direkte ne njerin nga ballkonet. Ballkoni i dyte aksesohet direkt nga dhoma e ndenjes . Pallati ka hapesirat e perbashketa shume mire te administruara. Per me shume info apo nje visite ne prone na kontaktoni.

143,000 €
31/05/2024
 • 130 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Fresku » Fresku, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente per shitje ne Fresku nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address