Shtepi me qira ne Ali Demi: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 24

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME POST PARKIMI TE JASHTEM!

Apartamenti ndodhet Ali Dem Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i vitit 2005 • Kati 1 banim • Sipërfaqe: 101 M2 • Kubaturë e Rregullt • Orientim:Jug- Perendim • Ndriçim Natyral në çdo ambient Organizimi: • Korridor Shpërndarës • Sallon Ndenjie • Ambjent Gatimi • Dhomë Gjumi • 2 Tualete •2 Ballkone Detaje të tjera: • I Mobiluar • Lavatriçe • Lavastovilje • Frigorifer • Kondicionim Për më shumë informacion më kontaktoni! Ky apartamentamentodhet në k k e parë të tëë ndërtestes 8-katatshe në zonon e Ali Demitit Tiranë,, ofron një pam pam të mrekullullhme të mal mal, qytetet dhe zonaveaveurale përrere. • S Sërfaqe net net: 90.8080² • S Sërfaqe br br: 101 m m • Dy dh dh gjumi dhe dy dyjo • S S i bollshshm • E pajisur me alarm,,icioner, lav lavovilje,,igorifer, lav lavçe, mik mikvalë, Wi Wi, mobilje dhe gaz • Infrastruktura përfrfin kopsht, palestër dhe parkim të jasasëm • Në proces certifikimi për hipotekek • Ndërtuar në vitin 2005 • A A në transport publik, supermarkete, banka, palestrastra zonat e gjelbra, dhe më shumëëPër më shumë informacion, ju lutemi kontakaki me ne!

500 € / ne muaj
17/07/2024
  • 91 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Ali Demi » Ali Demi, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi me qira ne Ali Demi te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Ali Demi.

office-address