Kerko shtepi me qira ne Autostrada Tirane - Durres - lista e plote e shtepive me qera

Rezultate: 2

Qera, Vilë, Pranë City Park, Tiranë - 30000 | 500m²

Të dhëna mbi vilën : Kati 1 – Ambient Gatimi, Sallon, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete Kati 2 – Ambient Gatimi, Sallon, 3 Dhoma Gjumi, 1 Tualet Kati 3 – Ambient Gatimi, Sallon , 3 Dhoma Gjumi, 1 Tualet Cdo dhomë me dalje në ballkon Sipërfaqe totale ndërtimi 500 m2 Sipërfaqe toke 4800 m2 E pajisur me furrë pjekje të jashtme Parkim të mbyllur të jashtëm Pemë frutore të të gjitha llojëve E pajisur me kamera sigurie Cilësime të tjera: Vila ka strukturë 3 katëshe, kati i parë është totalisht i mobiluar dhe dy katet e tjera janë pjesërisht të mobiluar. Jepet për banim por gjithashtu është e përshtatshme per biznese te ndryshme si azile,kopshte,organizata te ndryshme, OJF etj. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

3,000 € / ne muaj
12/01/2024
  • 500 m2
  • 8 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete

🏡 Shtepi me qera Autostrada Tirane - Durres » Pranë City Park, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale me qera ne Autostrada Tirane - Durres me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address