Myslym Shyri: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 35

SHESIM, APARTAMENT MODERN 1+1+2, MYSLYM SHYRI ‼️

✅ Apartamenti ndodhet një zonë shumë të aksesueshme, 100 m larg Qendrës së Tiranës. 
 Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
 • Kati 8 • 2 Ashensor
 • Sipërfaqe Bruto: 95 m2
 • Sipërfaqe Neto: 81 m2
 • Orientim: Jug-Perëndim
 • Dritë natyrale në çdo ambient
 • Kubaturë e Rregullt
 • me HIPOTEKË • Post Parkimi (kosto EXTRA)
 Organizimi:
 • Korridor shpërndarës
 • Salloni i Ndënjes
 • Ambient Gatimi
Inkaso • Dhomë Gjumi • Garderobë
 • 2 Tualete Inkaso
 • 2 Ballkone me Pamje të Lirë

 Detaje të Tjera:
 • i Investuar
 • Mobilim Modern
 • Kuzhinë Inkaso • Ndriçim Led • Tavan i Varur • Parket AC6 Druri
 • Tualetet Inkaso
 • 2 SMART TV 48”
 • Kondicionim Chiller Inverter
 • Dritare Termo-Akustike

 ✅ RIKTHEHET LEHTËSISHT NË GJËNDJEN FILLESTARE 2+1+2, SI NË PLANIMETRIN MË POSHTË ‼️ Për një vizit në pronë më kontaktoni❗

295,000 €
19/07/2024
 • 95 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » 3 min larg QENDRËS, Tirane

OFROJME PER SHITJE APARTAMENTE TE TIPOLOGJISE 1+1 DHE 2+1, TEK URBAN PEAK RESIDENCE

Projekti residencial më i ri në Tiranë, Matrix Konstruksion.Me vendndodhjen më strategjike, në rrugën Myslym Shyri kjo rezidencë ofron ambiente për apartament me sistem fasade të ventiluar, xhama termik dhe izolim akustik. Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim dhe dallon per arkitekturen e cila lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale.Vendndodhjen më të mirë në Tiranë buzë rrugës Myslym Shyri Apartamennti 1+1 me siperfaqe 114 m2 ndodhet ne katin e 2-te Apartamenti 2+1 me siperfaqe 160 m2 ndodhet ne katin e 4-te Godinë e konceptuar me 12 kate, lartësi që vjen duke u shkallëzuar prej katit të katërt. Në aspektin arkitektonik, sfazimi në pjesën veriore dhe lindore të objektit do të mundësojë zhvillimin e tarracave dhe verandave të gjelbëruara.Urban Peak Residence është konceptuar për të qenë një godinë me koeficent shumë të lartë sigurie ndaj tërmeteve. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500!

4,000 €
27/06/2024
 • 114 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » rruga myslym shyri, Tirane

SHESIM, APARTAMENT PREMIUM 2+1+2, MYSLYM SHYRI ‼️

✅ Zonë ideale për Banim, 3 min larg Qendrës së Tiranës Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri (Viti 2020) • Kati 4 • 2 Ashensor
 • Sipërfaqe Bruto: 190 m2
 • Sipërfaqe Neto: 163 m2
 • Orientim: Jug-Lindje • Dritë natyrale në çdo ambient
 • Kubaturë e Rregullt
 • Post Parkimi (me kosto extra)
 • me HIPOTEKË Organizimi:
 • Korridor Shpërndarës
 • Salloni i Ndënjes
 • 2 Dhoma Gjumi • Kuzhinë e vecuar me dritare • Garderobë
 • Lavanteri • Depo • 2 Tualete Inkaso
 • 2 Ballkone • KTHEHET në 3+1+2 Detaje të Tjera:
 • Investim Modern
 • Arreduar me Interior • Kuzhinë Inkaso • Ndriçim Led • Tavan i Varur • Parket AC6 Druri
 • Tualetet Inkaso
 • 2 SMART TV 4K
 • Kondicionim Chiller Inverter
Daikin • Vetratat Termo-Akustike

 ✅ Më poshtë në Listim do të gjeni Planimetrin Aktuale 2+1+2 të Apartamentit si dhe Planimetrin për ta kthyer lehtësisht në 3+1+2 ‼️ Për një vizit në pronë më kontaktoni❗

590,000 €
22/06/2024
 • 190 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » pranë SHALLVAREVE, Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne Myslym Shyr!

Apartamenti ndodhet ne katin e Pare te nje pallat ekzistues (i vitit 1992) ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti disponon oborr ne perimetrin e tij te cilen e ka ai ne shfrytezim, oborri mund te sherbeje edhe si post parkimi. Siperfaqja e apartamentit ne certifikate jane 88.9 m2 dhe me gjithe siperfaqen e shtuar 110 m2. Organizohet ne: 1 sallon ndenjeje me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet dhe oborin perreth saj. Prona disponon certifikate pronesie. Apartamenti shume i pershtatshem per banim por edhe per qellime biznesi pasi ndodhet ne katin e pare dhe ka oborr ne shfrytezimin e saj. Per detaje te tjera kontaktoni

180,000 €
15/05/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Ivory Tower, Tiranë - 221.500€ | 73.81m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● Dhomë Gjumi ● Tualet ● Kati 6 ● 2 Ashensore ● Sipërfaqe Bruto 73.81m2 ● Sipërfaqe neto 64 m² ● Sipërfaqe të përbashkëta 9.81 m² Cilësime të tjera: Apartamenti është në ndërtim në fazë grope. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni! ~~~ Më shumë mbi Ivory Tower Ivory Tower, kulla e banimit në Tiranë me 12 kate banimi dhe shërbimi me 3 kate parkimi nëntoke, e pozicionuar ne rrugën Nikolla Jorga që ka dalje direkte në rrugën Myslym Shyri. Shumë pranë qëndres së Tiranës në një nga zonat më elitare të Tiranës. Pamja e saj e jashtme mahnitëse prej fildishi jep një ndjenjë elegance dhe përjetësie mes peizazhit urban plot zhurmë. Me përfundime bashkëkohore që flasin për frymën e kohës, kjo kullë integrohet pa probleme në mjedisin e saj duke ofruar një prani të veçantë.

221,500 €
10/05/2024
 • 74 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

Shitet, Apartament 2+1+2, Ivory Tower, Tiranë - 324.400€ | 108.13m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● 2 Dhoma Gjumi ● 2 Tualete ● Kati 6 ● 2 Ashensore ● Sipërfaqe Bruto 108.13m2 ● Sipërfaqe neto 93.74 m² ● Sipërfaqe të përbashkëta 14.39 m² Cilësime të tjera: Apartamenti është në ndërtim në fazë grope. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni! ~~~ Më shumë mbi Ivory Tower Ivory Tower, kulla e banimit në Tiranë me 12 kate banimi dhe shërbimi me 3 kate parkimi nëntoke, e pozicionuar ne rrugën Nikolla Jorga që ka dalje direkte në rrugën Myslym Shyri. Shumë pranë qëndres së Tiranës në një nga zonat më elitare të Tiranës. Pamja e saj e jashtme mahnitëse prej fildishi jep një ndjenjë elegance dhe përjetësie mes peizazhit urban plot zhurmë. Me përfundime bashkëkohore që flasin për frymën e kohës, kjo kullë integrohet pa probleme në mjedisin e saj duke ofruar një prani të veçantë.

324,400 €
10/05/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

Shitet, Apartament 2+1+2, Ivory Tower, Tiranë - 346.500€ | 115.51m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● 2 Dhoma Gjumi ● 2 Tualete ● Kati 3 ● 2 Ashensore ● Sipërfaqe Bruto 115.51m2 ● Sipërfaqe neto 100.14 m² ● Sipërfaqe të përbashkëta 15.37 m² Cilësime të tjera: Apartamenti është në ndërtim në fazë grope. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni! ~~~ Më shumë mbi Ivory Tower Ivory Tower, kulla e banimit në Tiranë me 12 kate banimi dhe shërbimi me 3 kate parkimi nëntoke, e pozicionuar ne rrugën Nikolla Jorga që ka dalje direkte në rrugën Myslym Shyri. Shumë pranë qëndres së Tiranës në një nga zonat më elitare të Tiranës. Pamja e saj e jashtme mahnitëse prej fildishi jep një ndjenjë elegance dhe përjetësie mes peizazhit urban plot zhurmë. Me përfundime bashkëkohore që flasin për frymën e kohës, kjo kullë integrohet pa probleme në mjedisin e saj duke ofruar një prani të veçantë.

346,500 €
10/05/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

Myslym Shyri, apartament 2+1 ne shitje

Myslym Shyri, apartament 2+1 ne shitje Apartamenti ka një sipërfaqe prej 119.98 m2 bruto dhe 102.57 m2 neto. Pozicionohet në katin e I-rë dhe të II-të banim të një pallati të ri të sapopërfunduar, i realizuar me të gjithë teknologjine e fundit bashkëkohore. Organizohet në një ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon që ka dalje në sallon dhe në dhomën e gjumit. Zona në të cilën ndodhet është një mundësi shumë e mirë investimi, për shkak të vendndodhjes, shumë pranë qendrës dhë zonave urbane si dhe të ofron të gjitha fasilitetet për një jetese komode. Cmimi i shitjes 300 000 euro

300,000 €
25/04/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne Myslym Shyr

Shesim apartament ne fillim te rruges Myslym Shyri prane parkut rinia Taiwanit Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne 2027 Ka nje siperfaqe totale prej 114 Metra katrore dhe siperfaqe neto prej 101,7 Metra katrore dhe lartesi 3,4 metra. Per shkak qe muret ndarese nuk jane vendosur ekziston mundesia e ndarjes ne 3+1, 2 garsoniere, 1+1sh i madh ose 2+1 (si ne foto ne planimetri projektuar sipas firmes se ndertimit) sipas deshires. Apartamenti ndodhet ne nje Godine banimi dhe sherbime 1 dhe 12 kat me 2 kat parkim nentoke Ku eshte mundesia e perfitimit te postit te parkimit me nje cmim ekstra prej 50,000 Euro Cmimi eshte 3500 Eur per meter, ku 95% e shumes paguhet menjehere ndersa 5% ne dorezimin e celsave. Mund te paguhet edhe me keste kundrejt cmimit 3900 Eur per meter, me ndarje 40/30/25/5 ku: 40% pagese me nenshkrimin e kontrates, 30% pagese ne momentin e perfundimit te karabinase. 25% pagese brenda 180 ditesh nga data e mbarimit te karabinase. 5% pagese ne momentin e dorezimit te celsave te apartamentit. Disponojme te njejten tipologji prone per shitje, ne kate te ndryshme te objektit 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Ndertues me nje eksperience 25 vjecare ne treg ne ndertim si njesi tregtare, ambjente banimi, rikonstruksione, dhe shume cilesorbazuar në të dyja termat, fortësia dhe jetëgjatësia e materialeve janë besueshmëria që kompania ofron. Me mbi 500,000 metra katror ndertime(disa projekte edhe ne ameriken e veriut) , mbi 20 projekte te kompletuara dhe 300 puntore, kjo kompani me nje portofol te tille eshte zgjedhja e duhur per nje prone elitare ne zemer te tiranes. Mos hezitoni te me kontaktoni !

399,000 €
24/04/2024
 • 114 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

Apartament 2+1 per shitje tek Myslym Shyri

Shesim apartament ne fillim te rruges myslym shyri prane parkut rinia Taiwanit Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne 2027 Ka nje siperfaqe totale prej 97.2 Metra katrore dhe siperfaqe neto prej 87.2 Metra katrore dhe lartesi 3,4 metra. Per shkak qe muret ndarese nuk jane vendosur ekziston mundesia e ndarjes ne 1+1, 2 garsoniere ose 2+1 (si ne foto ne planimetri projektuar sipas firmes se ndertimit) sipas deshires. Apartamenti ndodhet ne nje Godine banimi dhe sherbime 1 dhe 12 kat me 2 kat parkim nentoke Ku eshte mundesia e perfitimit te postit te parkimit me nje cmim ekstra prej 50,000 Euro Cmimi eshte 3500 Eur per meter, ku 95% e shumes paguhet menjehere ndersa 5% ne dorezimin e celsave. Mund te paguhet edhe me keste kundrejt cmimit 3900 Eur per meter, me ndarje 40/30/25/5 ku: 40% pagese me nenshkrimin e kontrates, 30% pagese ne momentin e perfundimit te karabinase. 25% pagese brenda 180 ditesh nga data e mbarimit te karabinase. 5% pagese ne momentin e dorezimit te celsave te apartamentit. Disponojme te njejten tipologji prone per shitje, ne kate te ndryshme te objektit 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Ndertues me nje eksperience 25 vjecare ne treg ne ndertim si njesi tregtare, ambjente banimi, rikonstruksione, dhe shume cilesorbazuar në të dyja termat, fortësia dhe jetëgjatësia e materialeve janë besueshmëria që kompania ofron. Me mbi 500,000 metra katror ndertime(disa projekte edhe ne ameriken e veriut) , mbi 20 projekte te kompletuara dhe 300 puntore, kjo kompani me nje portofol te tille eshte zgjedhja e duhur per nje prone elitare ne zemer te tiranes. Mos hezitoni te me kontaktoni !

340,200 €
24/04/2024
 • 97 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

Apartament 1+1 per shitje tek Myslym Shyri

Shesim apartament ne fillim te rruges myslym shyri prane parkut rinia Taiwanit Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne 2027 Ka nje siperfaqe totale prej 92.6 Metra katrore dhe siperfaqe neto prej 82.6 Metra katrore dhe lartesi 3,4 metra. Per shkak qe muret ndarese nuk jane vendosur ekziston mundesia e ndarjes ne 1+1, 2 garsoniere ose 2+1 (si ne foto ne planimetri projektuar sipas firmes se ndertimit) sipas deshires. Apartamenti ndodhet ne nje Godine banimi dhe sherbime 1 dhe 12 kat me 2 kat parkim nentoke Ku eshte mundesia e perfitimit te postit te parkimit me nje cmim ekstra prej 50,000 Euro Cmimi eshte 3500 Eur per meter, ku 95% e shumes paguhet menjehere ndersa 5% ne dorezimin e celsave. Mund te paguhet edhe me keste kundrejt cmimit 3900 Eur per meter, me ndarje 40/30/25/5 ku: 40% pagese me nenshkrimin e kontrates, 30% pagese ne momentin e perfundimit te karabinase. 25% pagese brenda 180 ditesh nga data e mbarimit te karabinase. 5% pagese ne momentin e dorezimit te celsave te apartamentit. Disponojme te njejten tipologji prone per shitje, ne kate te ndryshme te objektit 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Ndertues me nje eksperience 25 vjecare ne treg ne ndertim si njesi tregtare, ambjente banimi, rikonstruksione, dhe shume cilesorbazuar në të dyja termat, fortësia dhe jetëgjatësia e materialeve janë besueshmëria që kompania ofron. Me mbi 500,000 metra katror ndertime(disa projekte edhe ne ameriken e veriut) , mbi 20 projekte te kompletuara dhe 300 puntore, kjo kompani me nje portofol te tille eshte zgjedhja e duhur per nje prone elitare ne zemer te tiranes. Mos hezitoni te me kontaktoni !

324,000 €
24/04/2024
 • 93 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

Apartament 2+1 per shitje tek Myslym Shyri

Shesim apartament ne fillim te rruges myslym shyri prane parkut rinia Taiwanit Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne 2027 Ka nje siperfaqe totale prej 91.5 Metra katrore dhe siperfaqe neto prej 81.5 Metra katrore dhe lartesi 3,4 metra. Per shkak qe muret ndarese nuk jane vendosur ekziston mundesia e ndarjes ne 1+1, 2 garsoniere ose 2+1 sipas deshires. Apartamenti ndodhet ne nje Godine banimi dhe sherbime 1 dhe 12 kat me 2 kat parkim nentoke Ku eshte mundesia e perfitimit te postit te parkimit me nje cmim ekstra prej 50,000 Euro Cmimi eshte 3500 Eur per meter, ku 95% e shumes paguhet menjehere ndersa 5% ne dorezimin e celsave. Mund te paguhet edhe me keste kundrejt cmimit 3900 Eur per meter, me ndarje 40/30/25/5 ku: 40% pagese me nenshkrimin e kontrates, 30% pagese ne momentin e perfundimit te karabinase. 25% pagese brenda 180 ditesh nga data e mbarimit te karabinase. 5% pagese ne momentin e dorezimit te celsave te apartamentit. Disponojme te njejten tipologji prone per shitje, ne kate te ndryshme te objektit 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 Ndertues me nje eksperience 25 vjecare ne treg ne ndertim si njesi tregtare, ambjente banimi, rikonstruksione, dhe shume cilesorbazuar në të dyja termat, fortësia dhe jetëgjatësia e materialeve janë besueshmëria që kompania ofron. Me mbi 500,000 metra katror ndertime(disa projekte edhe ne ameriken e veriut) , mbi 20 projekte te kompletuara dhe 300 puntore, kjo kompani me nje portofol te tille eshte zgjedhja e duhur per nje prone elitare ne zemer te tiranes. Mos hezitoni te me kontaktoni !

320,500 €
24/04/2024
 • 91 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Myslym Shyri » Rruga Myslym Shyri fillimi afer Taiwan, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente per shitje ne Myslym Shyri nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address